Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy robicie na święta prezenta

Polecane posty

Gość gość

i komu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, u mnie w rodzinie każdy każdemu kupuje prezent, jest nas łącznie 8 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Kupuję prezenty dla moich rodziców, partnera i jego siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 osób czyli , ja, mama, tata, siostra, szwagier , babcia i siostry dwoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem samotny,w tamtym roku kupilem se telefona na mikolaja w,tym roku niewiemco ss kupić,moze dmuchanom lale se sprawie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tak : dla jednego brata i bratowej wspólny , dla drugiego brata i jego konkubiny wspólny, dla 3 bratanków i dla rodziców wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś kilka lat temu rodzina zażyczyła sobie,żeby nie robić prezentów to nie robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania199211
Oczywiście, robię każdemu spośród moich najbliższych. W tym roku planuję zamówić kilka spersonalizowanych kalendarzy z http://www.extrema.com.pl/o,16,102,kalendarze-jednoplanszowe.html i obdarować nimi rodzinę. Mam nadzieję, że każdy będzie się bardzo cieszył. Co sądzicie o moim pomyśle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati879
Do świąt jeszcze troche czasu, ale Mikołaj tuż tuż.... Macie już gotowe prezenty? Ja póki co mam tylko słodycze dla moich maluchów, bo tylko dla nich robię prezenty z tej okazji :D Może coś tam się dostanie mężowi, ale to jak będzie grzeczny heheh... Poza tymi słodyczami nie mam pomysłu co kupić dzieciom... Zabawki mam już zaplanowane na święta, więc chciałabym coś innego :) w naszym wrocłąwskim factory mają się odbyć Mikołajki, myślałam, żeby pójść tam całą rodziną, dzieci pobawią się na placu zabaw, bo mają otwierać a może przy okazji coś im wpadnie w oko to prezent będzie z głowy. Co o tym myślicie? (Nie mówie, że kupie im od razu, bo przecież dalej wierzą w Mikołaja hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkamaj
Ja jestem na etapie dokładnym przeglądaniu strony http://prezentforum.pl/. Już mam pare typów na prezent, ale szukam pozostałym bliskim. Warto zerknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezenty robione własnoręcznie są bardziej doceniane i wyjątkowe. Wkładasz w nie własne serce i prace. Kocham prezenty hand made, zwłaszcza dostawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie robimy prezentów, musiałabym zrobić 15. wystarczy, że dla tylu osób robię święta. dokładamy się tylko do prezentów dla 2 wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollana
u mnie w rodzinie tylko dziecią robi się prezenty, ja robię też mężowi na avans.pl w tym roku zamawiam mu gps do samochodu :) dzieciakom jakieś pierdółki i słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×