Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozetak a mozenie kto to wie

czy rozmiar 75 d to wielki biust?

Polecane posty

Gość mozetak a mozenie kto to wie

mierzylam sobie teraz wlasnie moj rozmiar http://www.bra-fitter.prv.pl/ i wyszlo ze mam 75 d !!! chyba cos pokrecilam albo zle wyliczylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka332
GŁUpie pytanie :/ C75 to już jest duży biust :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sam ...
Całkiem fajny są większe i mniejsze. O co tyle hałasu znajdź sobie faceta to Ci powie "jakie masz cycki" a nawet pogłaszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozetak a mozenie kto to wie
ale ja wcale nie mam takich az duzych piersi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, że d to duży biust?? D to tylko 19 cm różnicy między obwodem w biuście a obwodem biustonosza. Nad czym tu płakać? Kobieta, która ma prawdziwe, czyli dobrze zmierzone, 65D, będzie miała o wiele mniejszy biust niż ta z 90B. Teraz musisz sprawdzić, czy na pewno czujesz się dobrze w 75D, bo kalkulator to tylko orientacja. Potem dojdą jeszcze Twoje preferencje, fakt, czy biustonosz jest rozciągliwcem (będziesz brała rozmiar mniej w obwodzie i rozmiar-dwa większą miskę), czy dużomiseczkowcem (wtedy miskę zaniża się o rozmiar). Poczytaj sobie Lobby, zorientuj, jaki stanik jest jaki - i do dzieła. Tam znajdziesz też adresy sklepów, gdzie można kupić porządne staniki za cenę niedoprowadzającą do bankructwa, chociaż Ty i tak masz dobrze - 75D ma w rozmiarówce każda firma. Gorzej, jak się ma 30HH, czyli odpowiednik polskiego 65M lub N (dla zszokowanych ;) - to tylko 72/103). Landrynko, Ty lepiej wejdź na kalkulator i porządnie się wymierz, bo idę o zakład, że biust wyłazi Ci pod pachami ze zbyt małej miski, a obwód biustonosza przesuwa Ci się na kark i jak zdejmiesz ramiączka, wszystko Ci opadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokeetah
nie, to nie jest duży biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a to, co prezentujesz, to tzw. "literkofobia" :) . A to tylko ta różnica dwóch obwodów. Im szczuplejsza jesteś pod biustem i im bardziej rozciągliwy stanik, tym miska większa. Nie zmieniając się w biuście ani o pół centymetra, będziesz nosiła 75D, 70E, 65FF (operuję numeracją brytyjską, w polskiej to będzie - 70F, 65H), w zależności od tego, jak rozciągliwy stanik kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poski maszo
jest ogromny , lepiej z domu nie wychodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszło 65H w rozmiarówce polskiej, myślałam zawsze, że mam D. katowałam moje skarby, ehhh...:/ ściśnięte były zawsze, wyłaziły gdzieś bokami :D ale jutro wybieram się na zakupy! uwolnić cycuszki moje panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
Wyliczony tym kalkulatorem raczej jest niewielki. Dla porównania mnie wychodzi 75 I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola-co-ma-dość
Nie mogę już znieść tego gadania o rozmiarach biustów, już każdy wie o co chodzi, a każda się wymądrza jakby nie wiem kim była. Wielkie mi rzeczy! Właśnie, że dużo dziewczyn ma dobre staniki, po prostu są szerokie pod biustem. Mierzylismy się na medycynie - poprawnie i mało która z dziewczyn miała mniej niż 75 pod biustem. Po co koniecznie chcecie postawić na swoim, nie każdy jest szczupły w tym miejscu! Co oczywiście nie jest złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola-co-ma-dość
A Twój biust jest średni. Moja siostra ma taki rozmiar. Myślę, że bardzo ładnie to wygląda- akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kalkulator to z dupy wyjęty jest :P Ja mam b70, zawsze taki rozmiar leży idealnie, a wyszło mi 65D :P W d to by sie moje cycki utopiły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicia picia
mi wyszło 60 I, co jest głupotą. Ha, ha, ha!!!! Przymierzałam 60 F i był tylko trochę za mały w miseczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka farbowana
ja mam 75 d nir jest jakis wielki , ale jest większy niz przeciętny biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka farbowana
znalezienie biustonosza 70 d graniczy z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicia picia
Teraz myślę, że chyba trzeba spojrzeć na ten pierwszy rozmiar a nie polski, to będzie lepiej pasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosze staniki 75D i uważam, że taki biust jest idealny, jeśli chodzi o rozmiar. Chciałabym, żeby piersi był trochę jędrniejsze, ale ich wielkość jest akurat. Na pewno zależy to też od ogólnych wymiarów danej kobiety, bo ja jestem wysoka (prawie 180 cm) i dosyć szczupła, także na mojej sylwetce ten biust wygląda idealnie ;). Moim byli też zawsze go chwalili więc myślę, że jest ok :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

×