Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melaS

czy są tacy faceci ?

Polecane posty

Gość melaS

jestem po rozwodzie. chciałabym znaleść prawdziwą miłość, kogoś kto mnie pokocha, będzie szanował i przy kim będę czuła sie bezpieczna. były mąż bardzo mnie krzywdził psychicznie, i teraz boje się, że sytuacja może sie powtórzyć. nie wiem czy będę potrafiła zaufać. czy są gdzieś faceci mądrzy, czuli, męscy, umiejący podejmowac decyzje i budować związek na spokoju i rozmowach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat, w jakim wieku wzielas slub i sie rozwiodlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaS
mam 23lata, wzielam slub w wieku 19lat z powodu ciąży, rozwiodłam się rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tacy ale pozajmowani. Takiego jak się złapie to nie wypuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciata a wymagania z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaciazyla wziela rozwod a teraz wymaga bóg wie kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogódź się że nigdy się nie związesz faceci nie chcą wychowywać nie swoje dzieci :D zostaniesz stara panna do 70 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaS
nie panna a rozwódka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaS
nezły podszyw. nawet nie wiedziałam że tak można, dawno juz nie byłam na kafe, ale nic się nie zmieniło, debile nie śpią. do tych, co biorą temat serio : mam 40 lat, dorosłe dziecko, rozwiodłam się pół roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaS
teraz już nikt sie nie odzywa, szkoda, napisałam chyba na złym forum, trzeba było wejść w "życie uczuciowe", lub "po 30 życie dojrzałe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo się tyczy jak masz 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na życie uczuciowe i po 30 te same debila są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaS
to wszystko prawda. tak naprawde narazie nie szukam, nic na siłę, ale czasem się zastanawiam, czy jest jeszcze szansa na taką miłość. z natury jestem wielką romantyczką, ale wiem, że książęta z bajek nie istnieją. poczekam może sama przyjdzie. tylko w te długie wieczory czasem przydałoby się przytulić do męskiego silnego ramienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaS
myślałam nad tym, ale sie boje. jestem pewnie niesprawiedliwa, ale wydaje mi się, że na takich portalach są sami nieudacznicy, co im tak łatwiej, albo już to dla nich ostateczność. własnie takich sie boje. wiele wymagam, ale życie dało mi w kość. może poczekam jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy przypadkiem, nie brakuje Ci kilku lat do tej czterdziestki :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaS
niestety:), ale miło że pytasz. tak naprawde nikt nie daje mi tylu lat, bo jestem uśmiechnięta i pogodna. a teraz po rozwodzie szczęśliwa, a to daje power i dobry wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałem o kimś... Masz szansę u takich rozbitków jak ja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiek stary zgredzie zostaw małolatę w spokoju. Mela ja byłbym chętny ale podobnie jak misiek jestem dla ciebie za stary. Byłbym chętny bo: Jakoś tak wyszło, że moja była żona nie mogła mieć dzieci a ja nie chciałem mieć ich z inną. Niestety nie daliśmy rady tylko we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SA ALE NIE TU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaS
ciekawa jestem ile lat sobie liczycie chłopaki ? nikt nie jest stary, mamy tyle lat na ile sie czujemy. moi znajomi mówią, że jestem "szurniętą nastolatka", może nie na nastolatke się czuje, ale na 25 napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety bliżej 60 niż 50 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaS
apropos dzieci, to chciałam mieć troje, nie wyszło, a teraz ciesze się, że mam jedno. rozleniwiłam się i teraz jest już mi tak dobrze. mam czas dla siebie i niech tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaS
no i tak właśnie jest, fajni faceci albo sa zajęci, albo dużo starsi. nie mam nic przeciwko starszym, ale potrzebuje takiego, który dorówna mojej energii, a mam jej strasznie dużo. może czasem z boku to dziwnie wygląda, ale jestem sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz czterdziestkę, to ja dużo starszy od ciebie nie jestem :). x Co do energii fizycznej, to takowej niewiele posiadam, bo dopiero budzę się do życia po ciężkim choróbsku :(. x Nie wiem, czy jestem fajny :), ale kobiety, z którymi mam kontakt, najczęściej uśmiechają się na mój widok i opowiadają o różnych drobiazgach :). x Nie dotrzymam Ci kroku w planowanych szaleństwach :D, więc moja autoreklama :), nie ma charakteru propozycji :). Miłego wieczoru :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaS
mam nadzieję, że choroba nie zabrała ci chęci do życia i że już wszystko ok. nasze samopoczucie i szaleństwa zależa od nas nie od wieku. ja teraz zaczynam spełniać swoje marzenia, i cieszyć się życiem. mam nadzieje, że jeszcze dużo przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio to znany kafeteryjny bufon i mitoman nie sądzę aby był groźny ale jest niewiarygodny do tego jest zwolennikiem tortur stosowanych przez ub sam o tym pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaS
dzięki za info:) uwielbiam poznawać nowych ludzi. każdy jest ciekawy, nie mam uprzedzeń, ale przemoc nie wchodzi w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym forum każda odrobina inteligencji i samodzielnego myślenia, uważana jest przez półgłówków, za bufonadę :P, x a dobra znajomość z lekarzem za mitomanię :P. x Niestety cechą półgłówków jest też to, że łżą w żywe oczy, zakładając, że reszta jest tak głupia, jak oni i łyknie wszystkie kłamstwa jak pelikan :(. x Tu piosenka dla Ciebie :), w związku z uwolnieniem się od Twojego byłego :) : https://www.youtube.com/watch?v=sJxCI30e3Sg x A tu masz przykład ich głupkowatego wymyślania. http://f.kafeteria.pl/temat/f1/mitomania-misia1-doszla-do-takiego-stadium-ze-wymysla-sobie-fanki-na-forum-pod-p_6401449 Dzisiaj założyli o mnie już piąty temat :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierzesz podobnego do tego co miałaś. Masz tak w głowie inaczej nie możesz. Moze się zdarzyć, że będzie jeszcze gorszy. Czym Cię urzekł tamten pierwszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×