Odpowiedz na ten temat

czy są tutaj samotne bezdzietne kobiety po 40stce

• gość 2017.04.16 [21:48]
    które pogodził się z takim stanem rzeczy mimo że zawsze pragnely mieć rodzinę dzieci?
    Proszę aby nie pisały osoby samotne z wyboru bo to oczywiste że taki są szczęśliwe jeśli zyja zgodnie ze swoimi pragnieniami. Ale każdy ma inne pragnienia . Ja zawsze chciałam mieć rodzinę dzieci ale nie wyszlosmutas.gif
  • gość 2017.04.16 [21:51]
    Dlaczego ci nie wyszlo?
  • gość 2017.04.16 [22:17]
    nigdy nie wiadomo kiedy sie kogos pozna,moze zapisz sie gdzies na Jakis kurs,albo idz na fitnes,na basen.zycze powodzenia
  • gość 2017.04.16 [22:18]
    Nie wyszło bo nie założyłam rodziny nie mam dziecka. A dlaczego? Nie spotkałam odpowiedzialnego faceta z którym moglabym założyć rodzinę. Byłam w związkach ale nic nie wyszło.
  • gość 2017.04.16 [22:21]
    Nigdy nic nie wiadomo ale widzę ze z wiekiem szanse zbliżają się do zera. Wiec ciekawa jestem czy są kobiety w podobnej do mojej sytuacji i czy zaakceptowaly swoją samotność.
    Ja na razie kiepsko sobie z tym radzę popadam w doły czuje ze zmarnował życie.
  • gość 2017.04.16 [22:21]
    nie spotkałam prawdę mówiąc faceta , który by miał nieeuropejski gust
  • gość 2017.04.16 [22:25]
    Więc wybrzydzałaś, niedobra.
  • gość 2017.04.16 [22:29]
    Nie wybrzydzalam.nie wiem skąd to przekonanie ze jak kobieta samotna to na pewno przebierala i to jej wina ze jest sama.
  • gość 2017.04.16 [22:32]
    mam zrost kości miednicy nie ma mowy o dziecku ale też o tym by średnio gruby członek we mnie wszedł.
  • wypierdek 2017.04.16 [22:43]
    a wystarczyło aby dać facetowi szansę i wytłumaczyć 'durnemu' facetowi , że
    nie możesz mieć dziecka albo są inne powody ,
    czego się obawiałaś ?
    czy obawiałaś się powiedzieć prawdę facetowi ?
    to teraz jest UKŁAD taki , że spędzasz Święta sama i facet spędza Święta samotnie
    a liczył na wspólny związek ,
    faceci mimo wszystko szukają związku z kobietą i chcą spędzać Święta razem i rodzinnie !
    więc namawiam ,
    nie uciekaj od facetów , opowiedz facetowi wprost , że nie możesz mieć dzieci i razem COŚ TAM wymyślicie
    ale RAZEM i podkreślam to słowo RAZEM !
  • gość 2017.04.16 [22:48]
    Z ta zrosnieta miednica to jakiś podszyw. Ja autorka wątku tego nie pisałam.
  • gość 2017.04.17 [10:09]
    Ostatnio mam tak ze często spotykam matki z niepełnosprawnymi dziećmi. Może to taki znak pokazanie mi ze macierzynstwo ma różne oblicza ze może wcale nie byłoby mu łatwo będąc matką. Ale z drugiej strony mye ze bez sensu pocieszać się ze inni mają gorzej bo przecież mam wokół siebie mnóstwo szczęśliwych matek i rodzin.
  • gość 2017.04.17 [12:01]
    Up
  • gość 2017.04.17 [12:23]
    A ja nie widzę tych szczęśliwych matek i związków.sama mam dwójkę dzieci i szału nie ma-ani z dziećmi ani z mężem dla którego już dawno jestem przezroczystą.tak samo jest u moich wszystkich koleżanek czy sióstr.przykre ale takie życie-nieważne czy jesteś sama czy z dziećmi i mężem przy boku
  • usmiech.giflapka.gif
  • Tzn nie ja tylko moja mama jest bezdzietna i jest już po 40stce.
  • gość 2017.04.17 [12:38]
    Owszem z mezami pewnie różnie bywa ale dzieci dają radość mimo wielu trudów . w przyszłości doczekasz się wnuków. A ja co zawsze sama samotne święta samotna starość zero radości.
  • gość 2017.04.17 [13:18]
    Życie bez rodziny dzieci jest smutne. Wokoło rodziny wiec ciężko znaleźć jakichs znajomych co by dysponowali wolnym czasem bo ci młodzi zajęci dziećmi ci starsi wnukami .święta spędzają w gronie rodzinnym a jeśli nawet zaprasza samotna osobę to że zwykłej litości.
  • gość 2017.04.17 [14:43]
    Up
  • gość 2017.04.17 [15:05]
    Autorko rozumiem ze rodzinna jest symbolem szczęścia, ale jak zawsze jest ale....znam tyle małżeństw którzy są ze sobą tylko dlatego ze mają dzieci bo coś się wypaliło. I tak tkwią w małżeństwie dla dzieci dla dobra dzieci a dawno by się już rozwiedli bo uczucia nie ma. I to też dla nich męczarnia...Zauważyłam ze właśnie po 40 rodziny się rozpadają bo dzieci odchowane i można z czystym sumieniem się pożegnać. Wszystko ma swoje plusy i minusy!! czasami rodzina to tylko pozory
  • gość 2017.04.17 [15:16]
    ja setem bezdzietna w tej chwili i rozwódka i te niby szczęśliwe matki i zony mi zazdroszczą czasu dla siebie, tego ze mogę wychodzić sobie wracac kiedy chce. Bo one mają w zyciu rytynę. Człowiekowi nie dogodzisz.
  • gość 2017.04.17 [15:26]
    Ale tak biorac pod uwagę wszystkie plusy i minusy to chyba lepiej mieć rodzinę i dzieci.
  • Ewa333333 2017.04.17 [15:31]
    no nie wiem, nie wydaje mi się
    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni gg 1796500
  • gość 2017.04.17 [15:41]
    Mam 37..meza long stornie chcialam dzieci
    Teraz natura sie odezwala i chce..ale nie stac mnie nie mam domu i praca lipa grosze...chyba do przytulku bym poszla....powiem ci jak kasa jest mozna sens zlapac..jak jej niebma to lipa
    Pracy nienawidze,znajomi zajeci...kasy na pidroze brak...tylko dziecko nada sens...
  • gość 2017.04.17 [15:49]
    Kiedyś w tv wypowiadają się taka starsza aktorka pamiętam twarz ale nie pamiętam nazwiska. I mówiła ze najbardziej w życiu żałuję że nie została matka. Podróżowala na brak pieniędzy nie narzekała kilku mężów miała. Miała ciekawe zycie ale żal jej ze nie spelmiła się jako matka
    . Miała chyba problemy z zajściem w ciążę ale jakoś w wirze życia nie znalazła czasu aby podjąć walkę o to dziecko leczyć się próbować.
  • Ewa333333 2017.04.17 [16:04]
    jedna żałuje że nie została matką, druga żałuje, że została
    każdemu do szczęścia jest potrzebne co innego
    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni gg 1796500
  • gość 2017.04.17 [16:07]
    Ja mam 38 lat i też czuję, że już za późno na macieżyństwo...czy żałuję? Tak.
  • gość 2017.04.17 [17:51]
    Niestety ja też jestem w gronie tych co żałują.
    Chciałabym się z tym pogodzić nie rozmyślać tyle o tym ale nie potrafię. Nie radzę sobie z tym brakiem.
  • gość 2017.04.17 [17:59]
    Ja jestem bardzo samotna. Stara, zgorzkniała i smutna.
    Na związek przestałam już liczyć. Poznawanie facetów kończy się w najlepszym wypadku na kilku tygodniach bzykania.
  • gość 2017.04.17 [18:03]
    Jak kasa jest i dziecko mozna zrobicbez zwiazku poprostu
  • gość 2017.04.17 [18:08]
    Tylko żeby robić to dziecko bez związku trzeba myć w miarę młodym. ...
    Zazdroszczę kobietom które mimo samotności i bezdzietnosci są szczęśliwe. A może one tak dobrze udają a w nocy płaczą do poduszki?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...