Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy seksem mozna zdominowac faceta

Polecane posty

Gość gość

chodzi mi o to czy jak np. codziennie uprawia sie seks z facetem i jest on zaspokojony i oczywiscie zadowolony z zycia seksualneg to czy bedzie bardziej sklonny do poswiecenia sie dla swojej partnerki. Moj facet jak sam powiedzial mial zawsze klody w lozku. Ja jestem ich przeciwienstwem i do tego nawet jak nie mam ochoty to i tak zgadzam sie na seks. I to dziala. On robi to co ja chce. Boje sie tylko, ze jego mama ma za duzy wplyw na niego i to moze sie pogorszyc w przyszlosci. Ale przeciez z mama nie spi:D Moze sa tu jakies bardziej doswiadczone kobietki. Jesli utrzymuje sie taka tendencje czy facet jest bardziej gotowy na kompromisy bo przeciez wie, ze jak bedzie klotnia to moze najwyzej na jednorekim bandycie zagrac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź ty zboczono babo nie wstyd ci uprawiać seks w tak młodym wieku jeszcze przed ślubem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)))) nie wstyd. Jeszcze mam z tego przyjemnosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. i uzyskiwanie korzyści za seks nazywa się prostytucja, nie jest to powodem do aż takiego (:D) zacieszania, jaki prezentujesz. podobnie jak posiadanie pantofla, zamiast wojskowego,kapralskiego buciora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojdziesz do piekla za te seksy normalni ludzie graja w karty i w szachy, a nie sekszą sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokrninside, znajdz sobie takiego, ktory po pracy przyjdzie do domu i bedzie pil piwo przed telewizorem. Wtedy docenisz pantofla, ktory pomoze posprzatac mieszkanie i zrobic obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzone dewoty:D widziałam na wystawie ładne butki, a niedługo wypłata mojego faceta?;) tylko wiecie co, jest pewien problem:( przed chwilą, jak się pochylałam nad kafeterią on podszedł, chlasną mi klapa w tyłek i powiedział: "to dziś zajmiemy się tą drugą dziurką, radzę zrezygnować z kolacji". zgodzić się?:( kurde, trochę się waham,ale te butki są drogaśne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
brokrninside, znajdz sobie takiego, ktory po pracy przyjdzie do domu i bedzie pil piwo przed telewizorem. Wtedy docenisz pantofla, ktory pomoze posprzatac mieszkanie i zrobic obiad. x a po co ma się zajmować kobiecymi sprawami,gender?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z facetem nie uprawiamy seksu gramy wieczorem w szachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska wymiatasz :P Walić dewotów haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walic zbokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argen
Broken - syf sam się nie pozałatwia, a obiad sam się nie zrobi :D Sprzątanie i gotowanie to nie genderowe sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde cykam się, no:( w celu dokształceń obejrzałam z nim kiedyś p****la, gdzie domina wkładał niewolnicy pięść do pupy,to na pewno był fejk, jestem odważna, ale nie odważyłam się spojrzeć,czy mu się podobało. to było dawno, mam nadzieję, że nie pamięta tego filmu:( jest strasznie wesolutki, pogwizduje sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenie z seksem analny potem nie będziesz trzymać kupy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja lubię jak ktoś umoralnia tu ludzi a sam jest przegrywem co tu siedzi i nie ma nic do roboty ahhh :) Niech się seksi to jej facet a nie byle kto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiecie nie przystoi chwalić się rozwiązłością zaszczepioną przez tfu-feministki oraz perspektywą penetracji miejsca, w którym plecy tracą swą szlachetną nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg was pokarze za te dewiacje i seks przedmałżeński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem autorka tematu. Nic nie pisalam o analnym. Chodzi mi bardziej o usidlenie faceta. Jedna sprawa to przez zoladek do serca. Gotowac potrafie wiec zalatwone. Seks tez sie przyda. To facet ma latac za kobieta, a nie na odwrot. Cel uswieca srodki. Nie jestem za relacja typu pan i wladca oraz jego sluzka. To on ma sie starac i cieszyc, ze ja z nim jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken Kobieta jak i mężczyzna moze mowic co chce :) Co innego jak się z mężem jest czy partnerem to można mowic bo sie kochaja i sie moga dupczyć ile chcą więc zamknij morde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolałabyś, by był z Tobą po prostu z miłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie można mówić co chce, ani puszczać się z konkubentem. jeszcze takim, co chce wsadzić pięść do o***tu, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - podszyw:( wiecie co, ta niewolnica płakała już w momencie jak zniknęły w niej jego kłykcie, mam nadzieję, że płakała jako aktorka, dla dodania dramatyzmu:( co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może być ciężko. masz w domu jakiś lubrykant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc z czasem odchodzi. pozostaje przyzwyczajenie. Podobno po 4 latach zawsze przychodzi kryzys. Trzeba zastosowac srodki, ktore utrzymaja zwiazek pomimo uplywu lat-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×