Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcca sobie kupic

czy skorzane buty sa naprawde lepsze?

Polecane posty

Gość chcca sobie kupic

od tych ze skory eko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie robie
no jasne, że są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
bity skórzane roschodzą Ci się, wtedy są wygpdniejsze, po 2 nie pękają tak jak tę EKo na zgięciach, mozna w nich chodzić parę lat, mają 2 lata gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcca sobie kupic
dzis bylam w sklepie, chcialam kupic, ale nic specjalnego a ceny ok 400zl:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcie w sepii
widać, że chyba nigdy skórzanych butów na nogach nie miałaś skoro zadajesz takie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcca sobie kupic
nie mialam, dlatego pyta, ceny sa kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie robie
no wiesz, nie wszystkich stać na buty skórzane. Ja sobie chwalę. Przechodziłam już w moich 2 sezony i spokojnie jeszcze ten przechodzę. Nic nie popękały ani nie przemokły. Tylko fleki wymieniam co sezon, bo strasznie zdzieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi urosła w poprzek
Nie zawsze są lepsze. Za żadne skarby nie kupuj Lasockiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcca sobie kupic
lasockihmmm dlaczego? dzis ogladalam jego buty,nic mi sie nie podobalo rylko tez ma nieciekawe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teyeye
A różnie bywa. W jednych "eko" przechodziłam całe lata w sezonach jesiennych i zimowych. Były nie do zdarcia i ciągle dobrze wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcca sobie kupic
troche szkoda mi kasy na buty za 500zl bo takie sa ceny 400-500zl z kolei jak kupie :gorsze" to nie chce aby po misiacu, dwoch mi sie rozwalily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi urosła w poprzek Nie zawsze są lepsze. Za żadne skarby nie kupuj Lasockiego. Ja buty od Lasockiego miałam 5 lat... tak się ich uczepiłam, że aż dziurę zrobiłam w podeszwie... chętnie kupiłabym ten sam fason, ale już takich nie ma :( a buty ze skóry warto kupić, przynajmniej noga się nie poci i nie śmierdzą skarpetami (i) potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi urosła w poprzek
Jak się rozwalą to oddasz do reklamacji. Ja kupuję na sezon kilka par, za ok. 100zł/para. Codziennie zakładam inne i nie wyobrażam sobie chodzić ciągle w tych samych butach, nawet kupionych za 5 stówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż powiem tak
od paru lat kupuję tylko skórę. Kiedyś kupowałam zwykłe i nie raz szybko się rozlatywały, obdzierały, a jedne za 60 zł kozaki to pierwszym ubraniu poszły po szwie. Teraz tylko skóra. W tym roku kupiłam skórzane kozaki za 129 zł plus wysyłka oraz za 339 super ładne i na pewno dobrze się noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_ewelka
nie znoszę ludzi którzy chodzą po 15 sklepach obuwiczych i wraz wychodzą nadonsami bo "nic mi sie nie podoba!!!!!!" :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkansasss
Ja w skórzanych butach od Lasockiego przechodzilam całą zimę i wyglądają jak nowe, więc nie wiem czemu ktoś Ci odradza. Były niedrogie, bo kosztowały niecałe 3 stówki, a myślę, że jeszcze długo je ponoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
ewelka_ewelka ja też nie rozumiem takich ludzi. nie wiem czego om=ni szukają, a mam taka jedną koleżankę, wszystkie oej buty jej sie nie podobają i marudzi ze tyle ich mama, a sama chodzi w 1 a jak ma sobie nowe kupić to jej się nic nie podoba, no to rzeczywiście znawczyni niej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_ewelka
Ja osobiście nie potrafię wyjść ze sklepu obuwniczego tak, zeby żadna para mi się nie spodobała! A jak widze kobiety, które mówią: "o takie ale brązowe, ale nie tak bardzo brązowe, o ten model jest ładny ale lepiej by wyglądał w czranym kolorze" wwrrrrrr tak mi to działa na nerwy ze szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwcw
kupiłam wczoraj skórzane botki na obcasie z 279 zł na 95 zł więc wzięłam je bez gadania i całą no c w nich wczoraj spędziłam i są to najwygodniejsze obcasy jakie mam. A ta skórka jest tak miękka i lekka że czułam się jak w kapciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 zł to całkiem tanio jak za skórzane buty. Zresztą logiczne, ze lepiej kupić jedna rzecz a dobrej jakości, niż kilka, które wyrzucisz po paru tygodniach. Dobre buty możesz i dwa sezony nosić, przestaną być modne zanim się rozpadna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kazdy ma rpawo do wlasnego zdania?? ja tez chodze po sklepach downy i nic mi sie czesto nie podoba. to co mam kupic paskudne buty byle je kupic? puknijcie sie w te tępe czachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze skórzanych kupuję tylko botki, bo zwyczajnie mi się większość fasonów nie podoba, zaś krótkie botki ze skóry naturalnej wyglądają efektownie, nie niszczą się szybko i stopa może w nich oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w buty skórzane, bo masz je na lata. Ja kupuje swoje w barelly-bags, chyba jedyne buty, które podobają mi się bez żadnego ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onka 25
Skórzane buty są lepsze dlatego,że stopa w nich oddycha, nie poci się dzięki czemu stopy nie śmierdzą i nie tworzy się w butach przyjazne środowisko dla grzybów i bakterii różnego rodzaju.Są droższe ale o nieb lepsze dla stóp. A skórzane buty znajdziesz w sieci w sensownych cenach jak dobrze poszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skóra naturalna moim zdaniem jest jak najbardziej ok, a buyt które są z niej wykonane nosi się o wiele lepiej. Chociażby takie mi się podobają, bo są naturalne i eleganckie: http://gamis.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska89
To też zależy jakiej firmy buty. Ja uwielbiam gino rossi ale dobrej jakości ma wojas. Co prawda nie są najtańsze ale warto zapłacić więcej. Ja np zamawiam http://aligoo.pl bardzo szeroki wybór dobrych marek. Nawet teraz są wyprzedaże sezonowe. Ja kupiłam dwie pary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie wyroby ze skóry są znacznie lepsze od tych tak zwanych skóropodobnych. Po piersze o wiele łatwiej jest je utrzymać w czystości, dobrej jakości skóra nie potrzebuje pastowania, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i już odzyskują połysk, dobrej jakości skóra jest lepsza na zmienne warunki atmosferyczne co w naszej szerokości geograicznej ma kluczowe znaczenie, jest szczelniejsza na wodę więc stopa tak szybko nie przemaka. I moim zdaniem warto dopłacić do produktu z prawdziwej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irina83
Nie powiem, że noszę tylko i wyłącznie obuwie skórzane, ale staram się właśnie takie kupować, bo jest zdecydowanie lepsze niż to ze sztuczności. Są sklepy takie jak tutaj http://www.obuwiekent.pl/ , gdzie można trafić na markowe, skórzane buty, w promocyjnych cenach. I właśnie z takich promocji staram się korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfdcv
przede wszystkim nogi w takich nie smierdza a jak dla mnie to najwazbiejsze, staram sie juz nie kupowac innych, jak dobrze poszukacjie i poczekacie na promocje to za niska cene mozna kupic. Lepsze takie 2 pary za 150 zl niz 12 pae za 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×