Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinag6

Czy sprzedawał ktoś komuś przedmiot za granicę? Co z przelewem pomóżcie

Polecane posty

Gość Karolinag6

witam sprzedałam telefon za granicę, a dokladnie to kupił ode mnie go jakiś obcokrajowiec na stronie sprzedajemy24.pl miałam otrzymać przelew za przedmiot i doioero wysłac telefon. Czekalam na przelew tydzien ale nic nie dostalam. Wysłałam wszystkie dane do przelewu, az w koncu napisalam do kupujacego o potwierdzenie przelewu. Twierdzi ze przelew zostal zrobiony i skontaktowal sie ze mna jego Bank : The Royal bank of Scotland . DOstałam informacje w jezyku angielskim ze kupujacy dokonal przelewu i w elu bezpieczenstwa musze najpierw wyslac pieniadze i numer przesylki w celu potwierdzenia wysylki aby otrzymac pieniadze na swoje konto. Nigdy wczesniej nie sprzedawalam nic za granice. I boje sie ze to jest jakies oszustwo. Co o tym myslicie czy rzeczywiscie banki Zagraniczne tak funkcjonuja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinag6
niby wszystko wyglada bardzo wiarygodnie. I rzeczywiscie dostalam meila od banku z potwierdzeniem przelewu wszystkie dane tego Pana ale cos mi tu nie pasuje mimo wszystko wole sie upewnic niz wyslac w ciemno. Podpowiedzcie cos. Bo ja jestem zielona z wysylkami za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to pachnie
oszustwem. Nie wysyłaj mu zadnych pieniedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze to oszustwo, przeciez wiele takich spraw, poczytaj o tym na necie, jak jakis obcokrajowcy sie odzywają w sprawie kupna aut, motocykli, telefonow... jak ja dalam ogloszenie o sprzedazy auta to tez sie jakis swirek z anglii odezwal, olalam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinag6
wysłalam mu swoje dane czyli adres numer konta bankowego bo jednak troche sie dalam nabrac... Ale naszczescie nie zdazylam wyslac mu telefonu. Czy on moze to jakos wykorzystac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dwa dni temu 2 lutego 2015 napisał do nas Mark Antony że łóżko do solarium chce kupić do Nigerii co od początku wydawało się podejrzane( bo nie słyszałam nigdy jak 20 lat sprzedajemy solaria żeby się ktoś opalał w Afryce )i że musimy najpierw przelać mu 550 euro za transport. Przysłał nam nawet potwierdzenie przelewu i że ma środki wstrzymane na koncie dopóki za transport mu nie przelejemy pieniędzy. Sprawdziłam to i wyskoczyła mi strona o tych oszustach : http://www.419scam.org/419domains.htm#domains . Domena Royalbankofscotland też tam widnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże doświadczenie ma firma Nowe Kolory z Warszawy, która sama zajmuje się teżs sprzedażą na rynkach Europy. Szczegółową ofertę znajdziesz na stronie www.nowekolory.pl. Obsługują przewóz przesyłek wielkogabarytowych, udostępniają klientowi lokalne numery telefonów, obsługują klientów sklepu w językach ojczystych, zajmują się zwrotami, promocją i logistyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwwe
Najwięcej bajerów i generalnie najlepszą ofertą ma firma Nowe Kolory - na stronie http://nowekolory.pl wszystko sobie powinieneś znaleźć. Dzięki nim można zarobić najwięcej, bo pomagają w obsługiwaniu porównywarek cenowych, do tego jeszcze są niskie ceny transportu i świetna obsługa klienta - czyli jeżeli masz sklep na Węgrzech, to Węgrzy będą mogli mailować i dzwonić do Węgra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×