Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy szatyni z ciemnymi oczami zwykle wolą blondynki czy szatynki

Polecane posty

Gość gość

brunetki z jasnymi oczami? o ciemne nie pytam bo zauważyłam że jak facet ma urode włocha czyli ciemne włosy i oczy to nie ogląda się za takich samym typem urody ale wiadomo są wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wystarczająco dobrze Wyglądasz to nie ma dużego znaczenia.a co , jesteś zazdrosna o blondynki, bo je wolą " wysocy bruneci"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wystarczająco dobrze Wyglądasz to nie ma dużego znaczenia.a co , jesteś zazdrosna o blondynki, bo je wolą " wysocy bruneci"? x a co dowartościowujesz się zakompleksiona blondynko i interesuje cie to czy ci zazdroszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ból tyłka, bo Alvaro woli blondwłose piękności?Widocznie tak, inaczej byś nie pytala.Ale wiesz co? Nie tylko oni ale większość facetów, czy to ciemni blondyni z jasnymi oczami, czy jaśni z ciemnymi to niema znaczenia bo 95% woli blond aniołki . Pozostale 5% woli blondynow.Życzę powodzenia w znalezieniu tego jedynego, bo może być 1. I ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ból tyłka, bo Alvaro woli blondwłose piękności?Widocznie tak, inaczej byś nie pytala.Ale wiesz co? Nie tylko oni ale większość facetów, czy to ciemni blondyni z jasnymi oczami, czy jaśni z ciemnymi to niema znaczenia bo 95% woli blond aniołki . Pozostale 5% woli blondynow.Życzę powodzenia w znalezieniu tego jedynego, bo może być 1. I ostatni. x to się nazywa zakompleksienie, tak na pewno tylko blondynki na świecie mają partnerów :D widze że głupia blondyna weszła na temat, akurat każdy wie że blondyni w większości wolą dziewczyny z ciemniejszymi włosami ale nie jestem tak ograniczonym pustakiem i wiem że gusta są różne, ja jestem szatynką i miałam facetów i szatynów i blondynów, każdy mówił że na kobiete z urodą świni by nie spojrzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpie, żeby taką zakompleksioną jakis facet chcial .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×