Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katia1972

czy szpital ma obowiazek wydac zaswiadczenie ...

Polecane posty

Gość Katia1972

Witam Czy szpital nie odmówi mi wydania zaświadczenia o ściągnięcia szwów? Chodzi o to, że nie chcę ściągać szwów w szpitalu w którym robiono mi operacje Może robić mi jakieś problemy ? Bardzo proszę o odpowiedź jeśli ktoś wie coś na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci zaswiadczenie? na wypisie masz date zdjecia to idz gdzie chcesz nie ma przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
Gość bo pielęgniarka u której chce ściągać szwy poprosila mnie o takie zaswiadczenie. Czyli wypis tylko wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mysle w moim przypadku wystarczyl wypis tam jest przeciez data kiedy nalezy zdjac szwy pewnie jest dopisek, ze tu i tu ale ... raczej nie ma koniecznosci zjawiania sie w szpitalu gdzie bylas operowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
Gość dziękuję W sumie w razie co wywalcze to zaswiadczenie :-) bo pielęgniarki z naszego szpitala w poprzednim życiu pracowały dla gestapo :-) chyba. Po prostu nie chce już tam wracać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he :) tez czasem trafiam na te"miłe" i zastanawiam sie dlaczego kobiety wybieraja zawod wymagajacy cierpliwosci odrobiny wrazliwosci itp a sa chodzacymi jedzami :) uwazaj na siebie :classic_cool: zdejmowanie szwow nie nalezy do przyjemnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1972
Właśnie wiem, że nie należy :-) już 5 razy mialam sciagane szwy, w tym 2 razy na tym właśnie oddziale. Dlatego nie chcę tam wracać :-) Nie dam się im tknac W ŻYCIU!!!!! :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×