Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy taki sms potraktowałibyście jako pożegnanie?

Polecane posty

Gość gość

Bo facet napisał mi wczoraj rano cos takiego i do teraz się nie odzywa: " Witaj Kochanie, mam nadzieję ,że jesteś wyspana i wypoczęta. Ja własnie jadę na pogrzeb ,a jeszcze wcześniej mam spotkanie w pracy. Całuję i przytulam. Pomyśl czasem ciepło o mnie. pa" jeszcze poprzedniego dnia pisał na dobranoc po naszym ostatnim spotkaniu... Jak wam to wygląda? Spotykamy się od miesiąca na takiej stopie bardziej niż koleżenskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn ze nie będzie mial dzisiaj czasu np?bo ma pogrzeb a potem spotkanie...i prosil żebyś myślą la o nim w ciągu dnia...nie rob z duppy jeziora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos mi u pachnie chęcią odejścia a nie chce sprawić ci przykrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może ty byś się księżniczko zapytała, czy u niego wszystko w porządku??? a nie tylko czekała, jak uwięziona w wieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie chcę na razie pierwsza pisać bo ostatnio może nawet ja trochę częściej się odzywałam , nie chcę być natretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to siedź i rozmyślaj dalej, faktycznie, pytanie czy wszystko okay jest natrętne jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślicie ,że jakby chciał się wycofać pisałby takie czułości? I jeszcze dzien wcześniej po spotkaniu też takie pisał i że myśli o mnie, że jest mu ze mną cudownie itd... wiem ,że to z drugiej strony tylko słowa no i teraz się nie odzywa...c prawda dzień ,ale jak na niego to dosc dlugo Albo ostatnio mi powiedział cos takiego " jest mi z toba tak dobrze ,ale to aż niebezpieczne bo jak nie bedziesz sie chciała kiedys ze mna zobaczyc to mi bedzie bardzo smutno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że jestes za głupia na ten związek, czy nawet znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego zbyt głupia? trochę się martwię czy wszystko jest ok ,ale też jak pisałam ostatnio ja dość często się odzywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogrzeb jego krewnego ,ale takiego dalszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może cie lubi ale ma małego siurka 8 cm i wie że to sie kiedys skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj to, co napisałaś i masz odpowiedź dlaczego uważam cie za głupią, normalna dziewczyna zapytałaby czy u niego wszystko dobrze i tyle, a ty pierniczysz trzy po trzy jak wariatka albo jakbyś miała ze 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem z duuuupy jestes taka Kretynka czy tylko udajesz???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, jak macie zamiar mnie obrażać,a nie doradzić to ja spadam... nie jestem żadna kretynką, może jest ten co potrafi tylko robic sobie jaja z każdego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×