Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina909

Czy taki strój na randkę będzie ok?

Polecane posty

Gość Karolina909

Cześć :) Za kilka dni idę na randkę z chłopakiem, który już podoba mi się od dawna. Mam sukienkę praktycznie taką jak ta po lewej stronie na zdjęciu, biała z prześwitami po bokach http://luxusportal.pl/pl/moda-i-styl/prezentacje/anna-krzepkowska-parallel Myślicie że będzie odpowiednia czy zbyt wyzywająca? Chcę zrobić dobre wrażenie, ale też boje się co sobie on może pomyśleć. Mam do tego też beżowe szpilki 8cm. Proszę pomóżcie. Nie chcę wyjść głupio !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina909
Nie nie, ja mam sukienkę, taką ja ta całkiem po lewej, zabudowana tylko ma prześwity po bokach wzdłuż ciała. Brzucha bym jednak tak nie odkryła, choć jestem mimo wszystko szczupła. Nie wiem czy te prześwity są stosowne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina909
Własnie zależy co kto uważa za "jak najlepszą stronę". A nie wiem, jakie ona ma akurat zdanie na temat odważniej ubranych dziewczyn, co nie znaczy od razu skąpiej bo to wiadomo jak się nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym takiej kiecki nie założyła. Prześwitujący bok? To będzie Ci majtki widać! Jakbym była facetem to by był to dla mnie chyba jakiś znak.. więc zastanów się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Chodzi ci o ten strój kąpielowy na długi rękaw z boku obszyty koronką znaczy się nie koronką ale wiesz co mam na myśli? To jest sukienka? Paskudne to cos jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak liczysz na bzykanko to śmiało zakładaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina909
Nie liczę ale boję się, ze on może sobie tak pomyśleć :/ Ale to podobno bardzo modne są teraz takie wycięcia albo prześwity. nikt takiej sukienki na mieście na kimś nie widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrimaVel
No co Ty, ja bym na pierwszą randkę takiej nie założyła! No chyba, że koles Cię zna i wie jaki masz styl, ale jak na pierwsze spotkanie to trochę za wiele odkrywa moim zdaniem, choć jest w sumie całkiem ładna, ale na imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie bomba! Cudowna sukienka, ja bym bez wahania założyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszą randkę bym nie założyła. Ale ja na co dzień noszę raczej klasyczne rzeczy, więc wybrałam raczej sukienkę ołówkową/spódnicę ołówkową, kończąca sie przed kolanem. Ale kazdy ma swój styl, więc jesli na co dzień zdarza Ci się nosić np. duże dekolty i facet wie, że tak się ubierasz to nie widzę przeszkód. To spotkanie w restauracji, kawiarni czy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*wybrałabym miało być :). Ta sukienka z linku jest spoko, ale raczej na imprezę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina909
Umówieni jesteśmy na kolację w restauracji, a czy gdzieś pójdziemy jeszcze później to tego nie wiem. On pewnie założy koszulę elegancką.. taki ma styl to nie wypada mi raczej iść w jeansach :/ Sukienek nie noszę jakoś strasznie często ale w tej dość dobrze się czuję. Mam tez czarną zwykłą ale nie wiem czy to znowu nie będzie zbyt.. smutno i poważnie :/ Randka już w piątek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roochanko gwarantowane ;) Jak się szmacic to na bogato. Haha możesz ubrać czemu nie. To tylko ciuchy. Jeśli aż takie wielkie to ma dla ciebie znaczenie jak się ubierzesz to raczej od razu kleknij i zrób co do ciebie należy bo nie nadajesz się do czego innego a ten strój jak strój. Sukienka ładna mam podobną tylko żółta i miałam na baletach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się podoba. te całe prześwity nie wydają mi się, żeby aż tak pokazywały co tam nie trzeba :D jedynie długi rękaw? na takie upały... może jednak i ta czarna klasyczna była by ok, dodasz jakieś dodatki w kolorze i git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku jakie pustostany tu siedzą w dodatku dawno nikt ich nie ruszał bo tylko o seksie... Gdzie idziecie na ta randkę? Jak do kawiarni to troche słabo ale jak na impreze/do klubu to zakładaj śmiało! Bardzo ładna sukienka. Moze niech worek pokutny założy co?? Młoda szczupła to niech pokazuje co ma. Zazdrosnych kafeterianek nie pytaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz dopiero doczytałam ze kolacja-wiec jak najbardziej dobra sukienka pod warunkiem ze takich upałów nie bedzie bo w 30st na długi rękaw to chyba samobójstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina909
Dzięki :) Właśnie staram się omijać te komentarze bo szkoda słów, ewidentnie komuś czegoś brakuje ale szkoda o tym gadać.. Noo właśnie pomysł z sukienką zaświtał mi w głowie jeszcze przed tymi strasznymi upałami. Umówieni jesteśmy na 19-nastą więc pomyślałam wcześniej, że długi rękaw będzie ok przynajmniej nie będę musiała brać dodatkowo swetra czy kurtki i trzymać tego w rękach. Tylko teraz no to może być ciężko. Czy do klubu? Nie wiem, na pewno na kolację, ale całego planu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka91
Bardzo fajna sukienka, śmiało zakładaj. Ja bym się nie wahała. Sukienka jest bardzo dziewczęca, nietypowa przez co ciekawa. Nie słuchaj głupich rad :) Jeśli jednak będzie tak gorąco, to pomyśl ewentualnie o czymś z krótkim rękawem, choć wieczory z drugiej strony są już znośne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra dziewczyno skąd takie paskudztwo wytrzasnęłaś? Ja bym czegoś takiego nie założyła absolutnie!!! Jak ufo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina909
A czerwona szminka do tego matowa pasuje? Jestem brunetką. Myślałam o kresce kociej nad okiem i właśnie bardziej podkreślonych ustach. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żałosne111
W życiu bym czegoś takiego nie założyła! To jakby krzyczeć weź mnie na taśmie w sklepie, bo jestem zdesperowana. Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina909
Niby dlaczego? Niektóre laski w gorszych chodzą rzeczach że im widać aż za dużo albo im się wylewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna kieca ale będzie Ci na bank gorąco, ale czasem warto się poświęcić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań debilu wklejać co kilka dni tematy i prowokacjęz tą debilną firmą :O Myślisz, że nikt nie zauważył, że w tym temacie wszystkie prawie koment.arze to sa w tym samym stylu pisane :O? Co za tłumok, doucz się o marketingu szeptanym bo kiepsko wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za krytyka? strona jak każda inna lepsza czy gorsza, jest co chciala pokazać to pokazała. Kiecka okej choć sama bym takiej nie założyła. Jakby była czarna to byłby czad! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina909
Zakładam ją pomimo gorąca. Wieczory są już bardziej znośne więc myślę, że dam radę. Dzięki za każde dobre słowo :) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina909
Hej! Randka się udała. Poszłam w sukience i było ok. Powiedział, że pięknie wyglądam i że lubi, jak ktoś ma oryginalny styl :) Teraz umówiliśmy się na drugą. Przegadaliśmy cały wieczór w restauracji potem w pubie, jest boski, jako dżentelmen za wszystko płacił dlatego teraz ja się będę rewanżowała :) Dzięki wszystkim za rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazujesz tylko swoją desperację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×