Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy teraz pisać do niego drugi raz czy sie wstrzymac?

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegos czasu spotykam sie z pewnym facetem. Przewaznie to on proponuje spotkania. Teraz tez zaproponował na wtorek, a pozniej przełożył je na środe, a pozniej jeszcze na czwartek ( ze wzgledow zawodowych, w poniedzialek wieczorem mi o tym napisał). No to ja mu odpisałam wczoraj rano, że jeszcze nie wiem co z czwartkiem bo mam rozne sprawy i ,że dam mu znac dzisiaj. Nic nie odpisał już wczoraj I teraz skoro napisałam, ze dam dzisiaj znać powinnam mu napisać drugiego smsa co z tym spotkaniem czy czekać mimo wszystko na jego odzew zeby sie nie narzucac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaz w moim tym ostatnim smsie nie było pytania do niego ani nic tylko informacja, ze dam mu znać bo nie wiem itd wiec sama nie wiem czy powinien na to odpisywać? Ale wczoraj nie napisał nic, teraz nie wiem czy jak napiszę mu ,że "tak jednak moge sie spotkac" to bedzie nrzucanie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A posiadasz mózg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie posiadam :) pytam sie jak to widzicie patrzac z boku bo nie chce sie narzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym napisała na Twoim miejscu krotkiego smsa ze możecie sie spotkać i info kiedy sie spotkacie itd bez rozpisywania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×