Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy też macie interesownych znajomych?

Polecane posty

Gość gość

Koleżanka całą zimę zawsze to przyjdź na kawę, to coś tam. Jak Przychodziłam to pomóż jej dziecku z polskim, angielskim, matmą, narysuj obrazek, zformatuj kompa ciągle coś. A w zamian nawet nie podziękował synek tym bardziej ona. Miękkie serce rozumiecie. Przyszły wakacje nawet się nie odezwie. Jakbym nie istniała. Dlaczego ludzie są tacy chamscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna ofiara losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiele takich i nie utrzymuje zadnych kontaktow z takimi ludzmi,gdy tylko zauwazalam takie zachowanie u znajomych a nawet w dalszej rodzinie to automatycznie wycofywalam sie z utrzymywania kontaktow. Nie znosze takich bezczelnych wyzyskiwaczy ktorzy nie licza sie z niczym i nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma glupich pokaż środkowy palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość ludzi jest taka. Musisz się przyzwyczaić, albo nie będziesz miała znajomych ,wykorzystać. Ile mnie pseudo koleżanek wykorzystało ,jak się w końcu postawiłam ślad po nich zaginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, jest masa ludzi ktory po trupach do celu. Traktują innych instrumentalnie, ale to nie tylko w Pl-jak sie okazuje. Ja od takich ludzi odcinam się. No i może bede na koncu sama, bez znajomych, ale po cholere mi znajomi ktorzy wycyckaj mnie ile wlezie, a potem wyrzuca jak zbędne opakowanie. Traktuj ludzi tak jak oni Cie traktuję-dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×