Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karo12346

CZY TO CIĄŻA??

Polecane posty

cześć. boję się, że mogę być w ciąży. robiłam 13 testów łącznie. od ostatniego stosunku 9. 5 test i 7 zostawione były w szafce, żeby wyrzucić je później. stały pionowo. po sprawdzeniu po kilkunastu godzinach były na nich dwie kreski, jedna normalna, druga rozmazana, bardzo cieniutka. wyglądało to jakby barwnik zlał się z moczem i zrobił drugą kreskę. dodam, że to były dwa testy z jednej firmy. już 9 test wyszedł negatywny. leżał poiziomo i wynik się ie zmienił. jeśli chodzi o objawy, to spuchła mi pochwa, mam białe i czasem żółte upławy o trochę brzydkim zapachu, nie boli nie piecze, mam ślinotok [ ale wątpie, że to ślinotok jest, bo zaczęłam na ślinę zwracać uwagę dopiero jakiś tydzień temu i od tamtej pory wydaję m isię, że jest jej dużo, jak o tym nie myślęto nie ma problemu], ale wyrasta mi ząb mądrości, więc to może być tym psoowdowane, czasami kłuje mnie tak jakby lewy jajnik bądź nad nim, pośrodku żeber, lub pod żebrami z lewej strony. dodam, że mam wzdęcia dość często. nie przytyłam, nic sięnie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×