Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kameron 23

czy to dobry pomysł? urodziny dobrego przyjaciela..

Polecane posty

Gość kameron 23

Słuchajcie niedługo nasz wspólny przyjaciel obchodzi urodziny, niedługo potem wyjeżdza na pół roku do Ameryki.Chcieliśmy mu zrobić jakąś niespodzianke oprócz standardowych prezentów.Jako, że impreza odbędzie się w dużym pabie zaplanowałyśmy z koleżankami, że po północy kiedy wzniesiemy toast za jego zdrowie, wystąpimy we cztrey na scenie.Aranżacja ma być taka, że każda z nas będzie tak samo ubrana na styl kowbojski i bardzo seksowny zarazem;P, tj: krótkie spódniczki, staniczki albo skąpe bluzeczki, długie kowbojki i kapelusze.możliwe, że będziemy mieć na sobie jeszcze coś więcej by połączyć taniec ze striptizem, ale takim nie wulgarnym tylko do bielizny:Pjako podkład muzyczny wybraliśmy ten utwór: http://www.wrzuta.pl/audio/c5vN8Rv8aO/rednex_-_cotton_eyed_joe ja będę czuwać nad nauką kroków jako, że chodze do szkoły tanecznej od kilku lat;P przyznam, że obawiam się troche bo pomysł wyszedł ode mnie i nie wiem czy jest dobry? a może macie jakieś inne ciekawe koncepcje na wieczór, którego kolega długo nie zapomni:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebioza
ja też tak chcę tylko w wykonaniu męskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle że to super pomysł
napewno tego nie zapomni i będzie zadowolony udanej zabawy szkoda ze mnie tam nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysł
tylko czy wytrzymacie tempo tej piosenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamillaK
Ja napewno bym się ucieszyła ale jestem kobieta:)myśle, że koledze tez się spodoba!super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameron 23
no pewnie, że wytrzymamy!;)czuwam nad chareografią, więc postaram się, żeby efekt końcowy był jak najlepszy.tylko czasem mam wątpliwości czy zamiast zabłysnąć nie wyjdzie wiocha:D chciałabym, żeby mu się podobało i nie wiem, czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameron, pomysł super! Tylko żebyście z tym striptizem nie przesadziły, bo potem znajomi mogą się na as dziwnie patrzeć :) Ale jak ze smakiem to zrobicie to naprawdę świetny pomysł!! Kolega będzie zachwycony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameron 23
spokojnie, nie będziemy sie rozbierać do zera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuka
super pomysl!!!!!!!!!!!gratuluje odwagi widać, że fajne dziewczyny z was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii
fajniejszy był by taniec brzucha...:P bardziej ponętny ...koledze by się spodobało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniec brzucha?to nie wszystkim facetom się podoba.. w sumie ciężko trafić ;) Ale ten styl kowbojski brzmi fajnie..Sama bym chętnie wzięła udział w czymś takim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×