Odpowiedz na ten temat

Czy to juz czas ?

• gość321 2017.01.12 [10:55]
    Witam mam 23 lata ,facet ,mam taki mętlik w glowie, otoz moja dziewczyna czesto wspomina, kiedy jestesmy razem,na osobnosci o założeniu rodziny,przyszlosci i staraniu o dziecko .Ona ma 22 lata i widzę ze juz tego chce,,jestesmy razem ponad 2 lata ,czy to dobry wiek zeby wkroczyc w dorosle zycie ? Ja czuje sie niezdecydowany,bo nie myslalem nad tym jeszcze powaznie,No i troche ją to denerwuje potrafi sie fochac z tego powodu.Dlatego moje pytanie czy to juz czas usmiech.gif
  • gość 2017.01.12 [11:25]
    potrafi sie fochac z tego powodu.
    X
    Skoro się 'focha', to się nie nadaje.
    Pracujecie? Macie mieszkanie? Stać was na zapewnienie godnego bytu potencjalnemu dziecku?
  • gość 2017.01.12 [15:33]
    Pracujemy obojga ,mamy zamiar sie budowac,były takie rozmowy o przyszlosci , ona poprostu chce tego twierdzi ze w tym wieku juz bylby czas i jest pewna ,i czesciej coraz o tym mowi,kiedy sie spotykamy ,a ja nie wiem co mam juz myslec,czy faktycznie ma racje czy nie.Irytuje mnie to ze sie obraza
  • gość 2017.01.12 [15:37]
    Nie, to nie jest czas. Spokojnie te 5 lat jeszcze można poczekać z decyzją - chyba że interesuje cie szybki rozwód i alimenty na dzieci,.
  • Studzia 2017.01.12 [15:39]
    "mamy zamiar wybudować" pechowiec.gif a dzieciaka już chce mieć pechowiec.gif to gdzie będziecie mieszkać w trakcie budowania ?
    słuchaj jak jesteś facetem to przetłumacz tej dziuni, ze najpierw buduje się dom i się go wykańcza, żeby był w 100% gotowy do zamieszkania. Po drugie oszczędności trzeba mieć i stabilną pracę. Później można rodzić dzieci. lapka.gif
    Posłuchaj pan, panie podróżny, co się zdarzyło na Próżnej: żyła tam Studzia dobra i czysta, i chodził do niej EX kancelista. Akurat to była niedziela, kręciła się karuzela, zabrał tam Studzię kochanek czuły i całkiem zmącił jej miły umysł.
  • gość 2017.01.12 [15:40]
    Fochająca się laska na żonę? W życiu. Ma parcie na macicę. Uważaj, bo po urodzeniu dziecka odstawi cię od łóżka i zostaniesz bankomatem.
  • Studzia 2017.01.12 [15:45]
    Taka młoda i już wscieklizne macicy ma pechowiec.gif
    Gdybyś był badbojem z zasadami to od razu wybilbys dziuni te głupoty z głowy
    Posłuchaj pan, panie podróżny, co się zdarzyło na Próżnej: żyła tam Studzia dobra i czysta, i chodził do niej EX kancelista. Akurat to była niedziela, kręciła się karuzela, zabrał tam Studzię kochanek czuły i całkiem zmącił jej miły umysł.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...