Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to nie jest nie kulturalne zachowanie? A może ja przesadzam?

Polecane posty

Gość gość

Facet którego ledwo co poznałam, z którym widziałam się raz jak do mnie dzwoni to robi to po godzinie 21. Nie wiem czemu ale mi się to wydaje lekką przeginką, poza tym o tej porze to ja już myslę o spaniu a nie rozmowach z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
wg mnie do 22 mozna spokojnie dzwonic w sprawach prywatnych ,w słuzbowych do 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby tak ale jakos nie mam ochoty na amory o tak póżnej godzinie, jestem już zmęczona itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypusczam ze pewnie ma jakies tansze połączenia po 21 i dlatego tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo zona i dzieci juz spia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ale według mnie skoro to takie swieże to powinien dzownić w normalnych godzinach, o 21 czy 22 to może dzownić sobie do siebie para ale jeśli to dopiero sam początek to trochę to mało taktowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ksiadz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak centuś co to liczy się z każdym grosikiem to też nie dobry znak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już po 20 to brak klasy ja nawet jak sobie coś przypomnę i ok 20 piszę smsa to zawsze przepraszam ze tak późno, a co dopiero jakiś obcy koleś...tak dziwnie się spoufala, jakiś niewychowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:47 no ja dokładnie tak samo myślę, ja rozumiem ze to byłby mój facet to może nawet o północy zadzownić no ale przecież ja ledwo co go poznałam i jakoś nie mam ochoty na flirt w godzinach wieczorno-nocnych. Jeszcze gdyby tak do 20 dzwonił to rozumiem ale po 21 to jest według mnie trochę rpzegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trochę, tylko jest przegięcie i wiesz co? przestan go sobie usprawiedliwiać, bo ju8ż widać na kilometr że trochę nie ma klasy, weź mu napisz: to nie jest pora na telefony, mama cię nie uczyła? ja też tak wybaczałam takie drobne rzeczy, aż potem dobrze zobaczyłam, że kulturalny facet z klasą wie o takich podstawach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale czy ja go tłumaczę? przecież piszę ze mnie to wkurza i ze o tej godzinie to ja myslę o prysznicu i spaniu a nie relacjonowaniu co robiłam tego dnia. Czekam na jego telefon cały dzień a ten przetrzymuje dzwonienie na zakończenie dnia, szkoda ze o 22 nie dzowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie odebrała, a na drugi dzień napisała sms, że sorry, ale padłam na pysk. I tak codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś pieprzony centuś co czeka na darmowe rozmowy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 21:04 ma naprawdę świetną radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli podsumowując, nie przesadzam? Byłam ciekawa opinii innych, bo mnie to trochę i denerwuje i jestem wkurzona że facet dzowni o tak późnej porze. Myślałam ze ja jestem może jakaś przewraźliwiona ale widzę ze wy macie podobne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie przesadzasz, zasady dobrego tonu obowiązują. I na jedno jeszcze Ci zwrócę uwagę- to wygląda tak, jakbyś Ty bidulka cały dzień czekała na jego tel, on sobie dzwoni jak mu wygodnie, a Ty mimo swoich potrzeb (sen) lecisz żeby odebrać..a powinno być tak, ze to on się dostosowuje do Ciebie, a nie na odwrót. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak że spię o 21 ale chodzi o to że po całym dniu już humorek nie ten, nie ma też chęci na rozmowę jak w ciągu dnia czy popołunia. Zwyczajnie w swiecie jestem zmęczona i chce sobie oglądnąć serial i iść spac a nie gadac z facetem którego dopiero widziałam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ten sen to był symbol `Twoich spraw`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wycisz telefon, odpisuj mu rano, i powiedz lub napisz, że tak robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wytrzymam, przed minutą dzownił czyli o 21:34 :-( nie odebrałam, leże już w łóżku i nie mam już ochoty na pogawędki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoni do ciebie po 21 bo chce z tobom spokojnie porzmawiac. durna baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze pozno chodzi spac i dla niego to srodek dnia. Ja chodze spac kolo 1ej i dla mnai po 21 jest najlrepszy czas na pogadanie. Mysle, ze po prostu powiedz mu, ze wczesnie chodzisz spac i popros, zeby dzwonil wczesniej( do ktorej), bo pewnie nie ma pojecia o tym, ze to dla ciebie pozna pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jest indywidualna sprawa! nie dzwoni się o tej porze, tak samo jak nie wpada się w wizytę! jest jakiś niewychowany burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dzwoni się o tej porze. Ja nawet jeśli mam ważną sprawę i dzwonię o takiej godzinie do przyjaciół to ich bardzo przepraszam. A to że on wydzwania o tej porze dla pogaduszek to zwykly brak klasy. Bo rzeczywiście są osoby które chodzą spać o 1 lub 2 i dla nich dzwonienie o 21 jest OK ale na takie pogawędki to się można umawiać z wieloletnimi znajomymi a nie typkami które ledwo co się zna. Napisz mu smsa, że tak wieczorem padasz na pysk i nie masz siły na pogawędki i niech dzwoni do 19 bo potem chcesz mieć czas tylko dla siebie/na odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero kultury i taktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy faceci to sa jednak beznadziejni, zależy mu na dziewczynie i żal mu kasy na połączenia telefoniczne i czeka na darmochę do 21:-D ale beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mu tk powiedz tepa strzalo.. 21 to normalna godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ma płacić jak można nie płacić? proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×