Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nina Ryczy

Czy to normalne ,że facet....

Polecane posty

Chciałam Was zapytać , czy według Was normą w związku jest to ,że facet robi sobie jedno, dwudniowa przerwę w kontaktach z wami? Mam taką sytuację , powtarzającą się cyklicznie,że mój facet nie daje znaku życia przez 1, 2 dni. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy. Później dzwoni jak gdyby nigdy nic i mówi,ze nie chciał przeszkadzać albo inne bzdury. Staram się zachować zimną krew i udaję ,że to mnie nie dotknęło, tym bardziej,ze znamy się krótko ale w środku aż cała się gotuję . Co wy na to,czy według Was to normalne zachowanie? Czy mam powód do obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blikpol
w tym czasie dyma sie ze swoja kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się wydaje ze
jednak powinnaś mieć jakieś obawy. Ja byłam z takim durniem co też wgl się nie odzywał przez 1-3 dni. a dlaczego ? bo zajmował się w tym czasie inna. Nie powiedział mi o tym ale pomylił się wysyłając wiadomość zamiast do niej to do mnie wysłał Zostawiłam go automatycznie. Ale mam nadzieje że w twoim przypadku tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrMengele
Czy mam powód do obaw? Ta, jestes gumowa lala na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam uj a łoj a łoj a juści
czy Sonia Rykiel pochodzi z Ryk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się wydaje ze
chyba tak. ale możne to tylko tymczasowe ? wybadaj go i możne dopiero podejmij decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo obraca dwie
albo nie chce związku tylko kogoś żeby sobie ulżyć jak jest potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze
moj facet tez tak robi i tlumaczy sie tym ze czasem chce pobyc sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to duże dzieci - może zajmuje się w tym czasie pierdołami... Oni to lubią. Ale na wszelki wypadek ustal jakoś co robi w tym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakże
Tak, to normalne:) Musisz zrozumieć, że kazdy chce czasami pobyc sam ze sobą. I nie doszukuj się w tym czegoś złego, nie dorabiaj swojej interpretacji, bo się zameczysz i wszystko zepsujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem tylko czasami szlag trafia jak ktoś nie chce towazystwa drugiej osoby po to by zajmować się takimi bzdetami, że kuźwica strzela w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet nie rezygnuje dla dupereli z kobiet. Rozumie ze kiedys moze przyjsc czas by chcieć odpocząć ale jak sie kocha to czy chce sie od milosci odpoczywać? Jako facet wolę miec kontakt czasem jak jest powód choc sms bo jak sie mozna nie odezwać caly dzien jesli nie dzieje sie powiedzmy tragedia jakas. Robi to cyklicznie? Spytaj kiedy jego kochanka weźmie urlop bys wiedziala kiedy zniknie na dluzej. Jakby mial po prostu hobby by nie musiał chyba tego ukrywać prawda? Chyba ze hobby to sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne? Fajna norma,powinien jej przynajmniej powiedziec,ze ma takowe,,normy". A te ,,normy" czyli te dni w ktorych go nie ma,to stale te same dni,czy roznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonajednegomeza
powiedz ze nie jestes sklepem gdzie regularnie przychodzi sie po mleko i chleb....i co z tego ze krotko sie znacie?? wcale nie oznacza ze masz tolerowac cos czego nie tolerujesz!! .....wierz mi ze kiedys bedzie z niego gorszy palant......jak to w zyciu bywa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×