Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert Krajanski

Czy to prawda że niemki są ładniejsze od polek

Polecane posty

Gość Robert Krajanski

polki w de biegają za niemcami by zabrali je do łóżka potem rozsiewaja plotki by udupic konkurencje że niemki to paszkwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem mają ładniejsze rysy twarzy, takie zgrabne. Przeważnie są to kobiety z klasą, czego nie można powiedzieć o naszych paniach. Dziwi mnie, że ludzie wierzą w stereotyp, że "polki są najpiękniejsze", kompletna bzdura bo są najwyżej przeciętne.W życiu nie poślubię polki, w anglii trochę siara, żaden prestiż chodzić z polkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Niemki nie sa ładne , rzadko można zobaczyć ładna . Starsze mające kase sa zadbane i pięknie ubrane , widziałam kilka pięknych młodych Niemek ale nie dużo . Jeśli juz były te ładne to z mieszanych związków turecko niemieckich lub arabsko niemieckich. Ładniejsze sa Polki , Ukrainki , Rosjanki dziewczyny ze wschodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak są ładniejsze niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy jedyny kraj na świecie gdzie mężczyzni są ladniejsi od kobiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w niemczech i niemki sa paskudne brzydkie jak dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sa banalne i pospolite , w dodatku wredne i zarozumiale histeryczki bez poczucia humoru. Komplek wyzszosci miesza sie u nich z kompleksem malosci. Kazda c**a ze wsi chce byc ksiezniczka. W dodatku czesto sa tepe a uwazaja sie za inteligentne. Latwo to mozna sprawdzic zaciagajac ja bez wysilku do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są jakie są a to zasługa Polaków, uwielbiających tandetę, przeciętność i muzykę chodnikową. Dziw wręcz, że każda Polka nie ma prywatnego alfonsa - zamiłowanie panów do białych kozaczków i "śliskich" koszulek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2
Polki nie mają polotu ? Mądry pan niemiec i tak ją zuci ? Bo polka nie jest mu pisana tylko na krótką metę taką jest prawda .Ale przejdźmy do konkretu ,ja kicia gepardzio tygrysia niemiecka co roku miałam sporo wielbicieli ? Zgadza się nazywam się kicia ostatnia piękność najpiękniejsza niemiecka panie hrabio geodezyjny niemcu ewangieliku ? Taka jest prawda trzy lata temu podziwiales moją opaske na głowie .pamiętasz hrabio niemcu geodezyjny była świeciła się mocno ? Chciałeś wiedzieć kim jest tajemnicza piękność mocno tajemnicza gepatdzio tygrysia ewangieliczka tak samo jak hrabia niemiec kłamca ? To właśnie chciałeś wiedzieć ! Dla tego tak mi się przygladales ? Bo chciałeś poznać do końca prAwdę ? To teraz juz znasz ? Jestem ostatnią pięknoscia zagraniczną moje imię to kamila ksywa gepatdzio tygrysia waleczna i niebezpieczna ? Co roku miałam po 30 adoratorow do zimy ? Na naturalnie że jestem od niemcow ? Dla tego hrabio geodezyjny chciałeś wiedzieć kto mieszka ? Żeby poznać prawdę czy jestem ewangieliczka ? Dość już udawania szanowny hrabio hotelowo-geodezyjny ? Ewangieliku ? Czyż nie tak sie nazywasz ? Obys szoku na mój widok nie dostał jak twoi kumple ? Bo jeszcze mię nie widzieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina59
Kicie odsunąć sir od okna bo 4 burza będzie nadciagac ? Mieszance mogą faceci świętować ? Jutro jeszcze kicie będą grillowac ? Odsunąć sie kicie lobuziaki od okna tak jak dziś aż do niedzieli ? Co kiedyś państwo odebrało im ziemię facetom niemieckim to w tym roku i następnym im się to zwróci i,jeszcze podwyżkę dostaną ? Takie jest przeznaczenie kicie poddają sie to jest za silną potęga i siłą nie do pokonania nam głowa mocno boli przez cały rok ? Kicie piękności mają tego boli 4 bulu głowy rocznego dość ! To jest za mocna siła ? Poddajemy się kicie nAjwspanialsze bo się tego bólu nie da wytrzymać głowy ? To tak samo jak by kobieta w ciążę zachodziła ? Mieszance wygrali ? Ja kicia niemiecka mam już dość walczenia z taką siłą ja lewica gepardzia ? Po każdej burzy mi glowa mocno boli i po ulewach ? Mam już dość walczenia ,faceci mieszance wygrali ? Kicia gepardzia idzie grillowac ? Dalej i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina8
Z nów mię diablice czeka to samo ? Adoratorzy i adoratorzy ! Wywodzę się z tradycji niemieckiej więc nic dziwnego że mię czeka to samo Adoratorzy i wielbiciele ! Ale mam gorsze problemy grypa mię ponownie atakuję a druga sprawa to facet niemiec jest za blisko kici niemiecko protestanckiej ! kolejny problem jeśli pozna prawdę nie wyjedzie ! to gorszy problem ! z now sepy kici niemieckiej na ogonie siedza w kółko to samo az do grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda, generalnie Niemki są brzydkie na tle innych nacji. Polki raczej ładne, ale też są ładniejsze od Polek np. Rosjanki czy Ukrainki, Białorusinki, Wenezuelki, Brazylijki, Japonki.. oczywiscie nie wszystkie z nich, ale kobiety tej narodowosci sa zwykle najpiekniejsze, nie bez powodu wygrywaja miss world

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tle innych nacji są bardzo brzydkie , urodą wyrozniają sie Niemki o polskich korzeniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdura... Niemki są brzydsze od Polek zdecydowanie. Byłam w DE zresztą, to widzialam ;) Za to Niemcy są przystojniejsi od Polaków, wyzsi, szczuplejsi, często lepiej ubrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem od Polek ładniejsze są Ukrainki czy Rosjanki ale nie Wenezuelki czy Brazylijki oczywiście te w serjalach są ładne ale nie te ktore spotyka się na ulicy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique213312
Mamy rozne wady jako narod, ale nikt mi nie wmowi, ze Polki są brzydkie. owszem, zdarzają się w Polsce też brzydkie kobiety jak wszędzie, ale wiele jest tych ładnych, szczegolnie wsrod mlodych dziewczyn. uważam, że Polki na tle innych narodow są ładne, zwiedzilam troche Europy i świata to mam porownanie. Ładniejsze od nas są Ukrainki za to, byłam we Lwowie to co jedna piękniejsza, serio. inna sprawa, ze często mają tandetny styl, ale są szczupłe, maja ładne figury i piekne twarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[ 09 18 ] to jest typowa Niemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique213312
oczywiscie czasem znajdzie sie też ładna Niemka, jak w kazdym kraju, ale dużo rzadziej niz u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majac porownanie pomiedzy kilkoma paniami jednej i drugiej narodowosci moge stwierdzic, ze bardzo ladne lub bardzo brzydkie egzemplarze zdarzaja sie tu i tu mniej wiecej tak samo czesto. Jednak Niemki sa o wiele lepsze w lozku - moze dlatego ze wiedza czego chca, sa spontaniczne i maja poczucie wlasnej wartosci i atrakcyjnosci - Polki zachowuja sie tak, jak ich zdaniem najlepiej aby zlapac kogos na d... i dobrze sie w zyciu urzadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego, że niemieckie społeczeństwo jest bardzo stare. Trudno znaleźć młodą, białą Niemkę. Obecnie większość młodych Niemców, to osoby egzotycznego pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem kiedyś rok w NRW i jak spotykałem ładną dziewczynę to zwykle okazywała się Polką, czasem Ukrainką albo Bułgarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niemczech jest tylko tak albo brzydka albo niesamowicie piękna. Nie ma nic po środku a w każdym bądź razie niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Nawet klaudia schiffer , niemiecka modelka jest brzydka na tle Bar Rafaelli , czy Mirandy Kerr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemki mają ostre rysy twarzy , brzydki zimny uśmiech .. Nawet gdy mają super zadbaną cerę , to kształt ich twarzy wszystko niweczy.. Najladniejsze Niemki w Polsce uchodziły za średnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemki sa super, nie tylko ladne ale i z sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique213312
prawictwo pospolite 152- Ona mnie się nigdy nie podobała, ma taka końską twarz, serio w ogóle nie rozumialam zachwytu nią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×