Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga z Woli

Czy to talent muyczny

Polecane posty

Mój 9 letni syn ostatnio bardzo przejawia zainteresowanie muzyką. Cały czas marudzi, że chciałby grać na pianinie. Nie wiem czy to chwilowa zachcianka, czy może rzeczywiście uaktywnił się w nim jakiś talent muzyczny. Nie bardzo wiem jak to sprawdzić, a nie stać mnie na kupno pianina tylko pot by później stał bezużytecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 lat to już sporo. Zaprowadź go do kogoś kto gra na czymś, jest po szkole muzycznej, ma słuch. On sprawdzi Twojego syna czy rzeczywiście coś może być z tego pomysłu czy też nie (jeśli syn powtórzy (wyśpiewa) zagrane przez niego nuty choć w 80% czysto to będzie ok. Te 20% powinien się "douczyć" w miarę upływu czasu (bo MAŁE niedostatki w czystości śpiewania są do zniwelowania no chyba że ktoś już konkretnie nie ma predyspozycji to raczej nic się nie wypracuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, to najlepiej niech ocenie profesjonalista. Wykup mu jedną prywatna lekcje i będzie wiadomo czy mu to jakoś idzie czy jak po grudzie i zapał sam zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście zakup pianina to już poważna decyzja i musi być przemyślaną. Skorzystanie z takiej próbnej lekcji, to niewątpliwie dobry pomysł. Oko fachowca najlepiej oceni, czy syn ma predyspozycję do rozpoczęcia nauki. Na początek dla sprawdzenia dobrym rozwiązaniem jest też zakup niedrogiego keyboardu edukacyjnego. Już za kilkaset złotych możesz kupić coś z Casio serii ctk. Taki keyboard posiada system lekcji, dzięki któremu można samodzielnie uczyć się gry. Wtedy zobaczysz sama, jak będzie z chęcią ćwiczył i miał do tego zapał, to kupicie pianino. A jak nie za bardzo będzie mu szło, to wiele nie stracisz, a za prawie nowy na gwarancji jeszcze jakieś pieniądze rozsądne weźmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
informatyka to przyszłość, z tego pieniądze będzie miał i w to warto inwestować. Z muzy ciężko wyżyć, na komputery go zapisz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lepiej coś z serii psr e wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten fajniejszy model z serii psr trzeba wydać znacznie więcej, a te tańsze modele są raczej słabiutkie. Jeżeli chodzi o serię ctk, to bardzo fajnym jest model 4400. Kosztuje chyba nie całe 900 zł i będzie najodpowiedniejszy na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, 800 to już chyba max jakie mogę wydać. może jakiś tańszy jednak model polecicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie ctk-4400, to możesz za ok 600-700 zł kupić ctk-3200. Myślę jednak, że powinnaś jeszcze raz przemyśleć możliwość zakupu tego wyższego modelu, ponieważ naprawdę jest on rewelacyjny i nie ma sobie równego w klasie keyboardów do tysiąca złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryka1432
Nie mów synowi, że nie ma talentu. Niech gra na pianinie, czy czymkolwiek będzie chciał. Najważniejsze jest dostarczenie dziecku możliwości rozwijania jego umiejętności i talentu. Ja teraz się chwalę swoją córą na utalentowani.pl. Zbiera pochwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×