Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_autorka_tematu

Czy to źle jak kobieta chodzi bez stanika?

Polecane posty

Gość gość_autorka_tematu

Nigdy nie noszę stanika, bo poprostu nie widzę takiej potrzeby, mam małe piersi, które nie zwisaja, a mnie w staniku strasznie niewygodnie, dlatego nie noszę. Nikt nie zwracał i nie zwraca na mnie uwagi, bo nawet nie ma na co, a wczoraj jak stałam w kolejce dwie kobiety jedna kolo 60 druga kolo 40 powiedziały do mnie ze ubieram się wulgarne i nieodpowiednio (miałam na sobie zwyczajna koszulkę i spodnie) i powiedziały ze powinnam chodzić w staniku, bo wygląda to oblesnie i brzydko :/ . Nie rozumiem co ich to obchodziło i czemu im to przeszkadzało. Ja mimo wszystko nie zamierzam chodzić w tym kagancu. Czy to naprawdę wygląda to oblesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wyglądasz w porządku. Nie przejmuj się głupimi moherami. P.S. Jesteś piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To nie wygląda obleśnie a nawet wprost przeciwnie ;)Nie przejmuj się głupimi docinkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_autorka_tematu
No nawet w jak chodziłam do szkoły to nauczyciele nie zwracali na to uwagi, a tu nagle dwie kobiety które mnie nie znały były na to źle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_autorka_tematu
złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie .Te baby ci zazdroszcza. Niema nic fajniejszego niz jedrne i piekne suteczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_autorka_tematu
Dopóki są jędrne i ładnie starcza nie zamierzam chodzić w biustonoszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz miec w wieku 30 lat zwisy do pasa to twoja sprawa... ja nosze stanik cale zycie i mam ladniejsze piersi niz silikony siwiec, ktore mimo że są sztuczne to zwisaja jak u starej baby :D a obie mamy 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_autorka_tematu
dzieci miec nie zamierzam, za to cwicze, a piersi sa na tyle male ze nie bedzie miało co zwisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty po prostu nie masz piersi tylko sutki ;) a je tez trzeba ubierać bo to nie estetyczne i wulgarne. Ja mam powiekszone i śliczne są ale biustonosz zakladam koronkowy zeby mi sutki nie stały bo zaraz wszyscy by się oglądali a ja nie lubie oglądających sie i sliniacych facetów. Mam jednego i to on ma przyjemność ogladania mnie bez biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 11.53 niech dziewczyna chodzi jak chce, nie każdej kobiecie nie noszącej stanik cycki opadną ;) tym bardziej jak są małe, a jak kobieta dodatkowo ćwiczy i używa żeli ujędrniających to szanse na to są małe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_autorka_tematu
nie jestem osoba za która ludzie się oglądają :P mimo iż mam 24 l wyglądam na 10 lat mniej. Kompletnie płaska to nie jestem mam pod biustem 64cm a w biuście 81cm (nie znam rozmiaru, wiec tak napisałam), więc nie jestem aż taką dechą :P coś tam mam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jako mężczyzna uważam, że nie wygląda to nieestetycznie, tylko zmysłowo i seksownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetom zawsze się podoba bo oni slinia sie na wiekszosc lasek. Jeśli lubisz byc obiektem śliny to chodź przecież nikt ci nie zabroni. Ja mam duze sliczne piersi ale nie zdecydowalabym się eksponowac ich bez biustonosza bo wiem ze kazdy by się gapil widzac sterczace sutki. Ten widok rezerwuje dla mojego mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_autorka_tematu
uwierz mi na słowo, że nikt na mnie nie patrzy :) wyglądam jaka szara myszka, nigdy nie podobałam się mężczyznom i teraz też się nie podobam, dlatego nie jestem obiektem ślinienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak ktoś zauwarza skoro ludzie zwracają ci uwage. Jeśli ty się z tym dobrze czujesz to chodź. Ja chodze tak zebym sie z tym dobrze czula a i zeby uniknąć zazdrosnych spojrzeń. No moje piersi są dość spore ale sterczace bo powiekszylam i zle bym się czula gdybym była odprowadzana obcymi spojrzeniami. Pracuje w powaznej firmie i nie chce zeby ktos mnie ogladal jak obiekt seksualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_autorka_tematu
w pracy zakładam pod spodem podkoszulek żeby nie było widać :) no raz mi się w życiu coś takiego zdarzyło i raczej nic na to nie poradzę jak kiedyś nosiłam staniki to tylko miałam zaczerwienienia i wysypki od nich. ludzie już prędzej patrzą się na mnie jak na dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie uwzielyscie na ta dziewczyne :D o co ten kwas? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kwas. Jeśli tak jest jej dobrze to niech chodzi ile razy można powtarzac? Jesli nie obchodzi ją opinia innych to niech chodzi. Każdy robi jak uważa. Skoro cały czas broni chodzenia bez stanika to niech chodzi. Skoro wie ze jest ok to po co ten temat? Wyrazilam swoje zdanie i tyle. Jesli ide ulicą i widze kogos ubranego nie tak jak mnie się podoba to nie biegne za nim czy za nią i mowie ze mnie sie nie podoba. Toleruje innych a myśleć mi wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam że kobiety chodzące bez stanika są OK. A co do wiszenia, to przed wiszeniem piersi nie chroni stanik, tylko regularne ćwiczenia mięśni klatki piersiowej i dbanie aby nie mieć nadwagi. Jeżeli ktoś pozwoli żeby piersi napompowały się ciężkim tłuszczem, a do tego ma zwiotczałe mięśnie klatki piersiowej, to piersi siłą rzeczy będą wisieć a na końcu jeszcze powstanie nowotwór i trzeba będzie ciachnąć balona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie uważam tego za wulgarne czy nieestetyczne, jestem kobieta, tez mam małe piersi i często chodzę bez stanika, ale ubieram się tak by nie wyglądało to wulgarnie, ale zmysłowo ;) w staniku chodzę tylko do pracy a po zdejmuje bo jest mi wygodniej :) owszem znajda się ludzie którzy zwrócą na to uwagę albo w pozytywny albo w pesymistyczny sposób, ale brak stanika nie będzie powodował ślinotoku u mężczyzny, owszem będzie się niektórym podobał, ale to tak samo jak kobieta o dużym biuście założy stanik i będzie mieć duży dekolt, również będzie zwracała uwagę, wyjdzie na to samo :) a piersi nie obwisną od tego ze się stanika nie nosiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×