Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy To źle ze brzydze się penisów?

Polecane posty

Gość gość

Od zawsze penisy strasznie mnie brzydzą ... Nie jestem lesbijką jakby co bo jeszcze nigdy zadna dziewczyna mi się nie podobała i szczerze wole płeć męską tylko w chłopakach jedyne co mi przeszkadza to własnie penisy... Nie podoba mi się ze to tak dynda i w ogóle sa obrzydliwe ... Mój chłopak mówi ze jestem lesbijką ale chyba nie jestem jedyną kobieta któa się tego brzydzi. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje i nie wroze udanych zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jądra cię kręcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się tego boję. mama zawsze mi od czsu gdy byłam jeszcze mała mówiła , że penis to twój wróg! ale spermy na szczęście się nie brzydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jądra? hm... tylko wygolona na łyso i pomalowane...nie brzydzą mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w sumie sperma nie brzydzi i jądra też nie ale sam kształt tego mnie obrzydza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mam to samo. Facet mega przystojny mily madry intekigentny a w spodniach taki gniot :( odrazu sie odkochuje . Kazdy fiut mnie obrzydza, nie ma ladnych fiutow , kazdy fiut to kalectwo. Moge smialo powiedziec ze majac fiuta jest sie kaleka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po penisy sa obrzydliwe, wstretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo źle, żaden facet cie nie zechce dziewczyno z taką przypadłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele młodych kobiet odczuwa lęk przed penisem. Poprostu muszą się z nim oswoić - podotykać, pougniatać, polizać... zapoznać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje to nie jest normalne ja penisy uwielbiam; ale tylko ładne, kształtne, grube i żylaste niestety 90% penisów jest zwyczajnie brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy penis moze byc wogole kształtny i ladny i zgrabny? :( dla mnie nie , nie cierpie tego widoku . Moze on byc ale lepiej bym go nie widziala bo odrazu facet wydaje mi sie czyms prymitywnym. Członek z tymi jajami to obrzydliwy widok. Powiedzcie czemu tak mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka pała miedzy nogami u faceta to kalectwo. A najbrzydsze sa te duze. Okropnosc. Zylaste paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nie powinna patrzec na fiuta. To grzech. A lizanie to juz droga prosta do piekła. Nie wspomnę o innych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, nie jesteś sama. Mnie też to obrzydza. W ogóle należy stwierdzić, że ludzkie genitalia, czy to kobiece czy męskie, do pięknych nie należą :P Nie wiem na prawdę, jak można się zachwycać penisem. A może takie kobiety po prostu udają zachwyt, bo boją się odrzucenia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego tak jest ze nam sie nie podoba? Przeciez powinien sie podobac. O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje wam. Myslalam ze tylko ja i autorka tak mamy. Poki jest w gaciach to ok ale jak wylezie z gaci to koszmar. Odrazu odechciewa sie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe tez mi sie nie podobaja ale nie az tak ze brzydza. Tylko nieumyte mnie obrzydzaja, jak smierdza. Czasem przez gacie obcym facetom czuc. Koszmar nad koszmary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic zlego ani dziwnego, malo ktora kobieta sie nie brzydzi, penisy sa oblesne, penisy meskie rzecz jasna, zaden inny gatunwk nie ma tak obrzydliwych narzadow, dodam, ze piczki tez nie sa jakies super,ale to u wiekszosfi gatunkow tak wyglada, natomoast penis meski jest koszmarny fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penis w majtkach ukryty wyglada zachecajaco, niestety poznoej jest gorzej, bez majtek to juz nie jest takie ladne wszystko opada jest glupi dzyndzol albo maczuga i tez nie jest to ladne, nie wiem czemu natura tak zrobila ten okropny grzyb jest chyba dla koboet ostrzezeniem - uwazaj bo to niebezpieczne. Penis daje zarazki, wirusy, choroby bakterie i ciaze, otarcia, ogolnie nic dobrego, orgazm mozna sobie samej zapewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziekuje wam. Myslalam ze tylko ja i autorka tak mamy. Poki jest w gaciach to ok ale jak wylezie z gaci to koszmar. Odrazu odechciewa sie seksu. " Popieram w 100%!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
stare panny się brzydzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no nie, bo wyobraź sobie, że właśnie te młode :D Przykro mi Panowie, ale taka jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
ja się mojego nie brzydze , a co do innych sie nie wypowiadam , bo nie jestem gejem..Więc mnie nie interesują Mojego traktuje tak samo jak każdą inną cześć ciała jak palce u rąk czy nos.. Nie mam słabości bądz niechęci .. Jest, bo jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×