Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vcvcv

czy trudno się dostać do policji??

Polecane posty

Gość hiszpańska krowa
"Choć jest dużo zgłoszeń, niewiele osób przechodzi pozytywnie wszystkie etapy kwalifikacji do służby w policji, większość odpada na etapie psychotestów lub testów sprawnościowych." - twierdzi Janusz Konopnicki, oficer prasowy KPP w Górze. jeśli z jednym i z drugim u ciebie dobrze, to dasz radę. mój facet się dostał i twierdzi, że nie było trudno, więc różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcv
i jak się mu pracuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpańska krowa
na razie jest zadowolony, zwłaszcza, że o policji marzył już w dzieciństwie, więc jest mega spełniony zawodowo, rozumiesz. nie narzeka, nie żałuje, ma syndrom bohatera i zbawia świat, faceci to lubią. "psioczy" jedynie na zarobki i brak szacunku wśród tępych małolatów, ale w Polsce to nie nowość. szczerze mówiąc, wszystko odbija się na mnie, bo albo nie ma go w domu, albo jest wściekły, albo wszędzie węszy spisek, więc jak już się dostaniesz, to uważaj na swoją drugą połowę i pamiętaj, że ta praca nieźle szarga nerwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpańska krowa
mało zabawny ten podszyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy kobietom cięzko jest zostać policjantkami?? i czy po maturze trzeba robić jakąś specjalną szkolę żeby nią zostać ? czy zwykłe wyzsze starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcv
średnie wystarczy ale kobiety się nie nadają do policji to praca dla ludzi inteligetnych i odwaznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego, co ja się orientuję, to żadna specjalna szkoła nie jest wymagana, bo większość policjantek ma wykształcenie wyższe albo średnie. a tekst "to praca dla ludzi inteligetnych i odwaznych" mnie zabił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpańska krowa
mój chłopak skończył specjalną szkołe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcv
bo taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpańska krowa
proszę o nie zwracanie uwagi na tych uroczych podszywków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpańska krowa
zawsze jak chłopak wraca do domu i leje mnie pałką , to mówię mu ,żeby nie przynosił roboty do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcv
ale dlaczego do policji?? a jak będziesz musiała pojechać na interwencje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpańska krowa
niepokoją mnie interwencje mojego chłopaka w okolicznych klubach dla gejów :( mówił ,że pałki szły w ruch ale jakoś dali sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jeszcze się wtrącę, \"bo taka jest prawda\", sugerujesz, że kobiety nie są inteligentne? a co do podszywów, fajne te teksty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pojadę jak juz pisałam po mordzie umiem dać:P u nas w małej mieścinie zawsze baba z facetem jedzie wiec dalibysmy sobie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vccvc
Ja niczego nie sugerują ja wiem to:) będziesz miała badanie lekarskie:ginekologa będzie Ci zaglądał tam fdzie nie lubisz żeby Ci zaglądano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnmkjhgyu
nie ucz się to znajdziesz sobie w policji miejsce to bnda niewykształconych kretynów bardzo niewielu ma za sobą porządne studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z policji...
sam jesteś kretyn mam magistra,znam biegle angielski,mam duiżą wiedzę o Świecie widzę że masz kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla Twojej wiadomości kobiety są rownie potrzebne jak i mężczyźni w policji!!chodźby nawet misje pokojowe w Kosowie,tam kobiety są bardzo potrzebne, wiem bo uczę się w jednej ze szkol policyjnych w Polse. Trudno jest sie dostac,trzeba byc bardzo wysportowanym, inteligentnym i miec znajomosci. Test sprawnosiowy moze i bys przeszedl ale psyhologizny nie wiem...przewaznie polega to na tym ze psycholog whodzi i przypadniesz mu do gustu to masz szanse czesto bywa "nie nadajesz sie"i koniec tak wiec powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfyty
"jest mega spełniony zawodowo, rozumiesz. nie narzeka, nie żałuje, ma syndrom bohatera i zbawia świat, faceci to lubią." Ale się uśmiałam z tego :D :O Chyba naprawdę mało wiesz o tym co naprawdę się dzieje w policji, i wolisz to tak odbierać. Mój brat dostał się bez problemu do policji. Już nie pamiętam jakimi pobudkami się kierował, ale jego wyobrażenie było w ogóle odmienne od rzeczywistości. Sam mówił, że taki syf jaki tam widział to rzadkość. Zrezygnował z tej pracy. Choć wiem, że sam się by do tego nie przyznał i pewnie wielce by go to uraziło, ale on się zmienił po tym. Zmienił się na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfyty
Faktycznie. Nie zwróciłam uwagi na datę :p Kiedyś nie było czegoś takiego jak testy psychologiczne. I tak chyba mało one dają, ponieważ wybrane silne psychicznie jednostki i tak się zmieniają pod presją otoczenia. W sumie mój brat chyba myślał, że on się nie podda zmianie itd, no ale wyszło inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość who dares wins
ja to w sumie zauważyłam, że policja to jest grupa jak żadna inna. jak ktoś odstaje to się może pożegnać za robotą w przyjaznych warunkach, więc w końcu siłą rzeczy włącza się konformizm, a zaciera własny charakter i silna psychika, dochodzi stres i wychodzi policjant. druga sprawa, że od nadmiaru władzy też się w głowie pierdoli niestety, no a niebiescy tej władzy mają pod dostatkiem. także testy czy nie testy, to wszystko i tak schodzi na psy, że tak to ujmę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
Odradzam policje jest to wyciaganie pieniedzy od kandydata sam placisz za dojazdy nikt ci nie odda. Mydlenie oczu w komendzie wojewodzkiej przejdziesz wszystkie sprawdziany jak ms wz tsf two nie jest to trudne trwa to ok. 6 miesiecy od zlozenia podania, pozniej wyślą cie do komendy glownej ktora skieruje cie do mswia gdzie pani psycholog stwierdzi ze sie nie nadajesz i pol roku psu w dupe. Ktos po prostu ma lepsze plecy i wejdzie. Odradzam lepiej zlozyc podanie do Straż Graniczna, BOR lub Wojsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×