Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miasto Namysłów woj opolskie

czy u was też sklepy są dziś zamknięte?

Polecane posty

Gość Miasto Namysłów woj opolskie

U mnie w mieście tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Namysłow to wiocha i nie ma porządnych sklepów. U mnie dziś wszystko otwarte !!!! i imprezy są na błoniach i super zabawa !!!! a u ciebie to sobie mozesz powąchać smrody spod stodoły .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
namysłów to nie wiocha tylko miasto powiatowe w województwie opolskim są tam porządne sklepy bo są dwie galerie handlowe niech chociaż top secret kik seaster martes sport rtv euro agd otworzą albo metke czy j&m ccc nie lubie bo za drogo katarina ma tandetne ciuchy a na reszte sklepów mnie nie stać namysłów ma mnóstwo sklepów te wymienione są na moją kieszeń może cocodrillo adidas paryżanka jeans intersport też ale to dla debili a inne za drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! a jak spędzileś ten wekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
W Namysłowie jest dużo rzeczy do roboty jest dom kultury jest stadion klub zapaśniczy siłownie spa Solaria sale gimnastyczne dyskoteki fitnes lodowisko basen dwie kręgielnie też mamy błonie nad rzeką Widawą agroturystyka we wsi rychnów niedaleko miasta namysłów stadnina koni niedaleko Namysłowa też jest ścieżki rowerowe zakłady fryzjerskie niedaleko Namysłowa jest też zalew i wiele innych atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Na Internecie bo burza i deszcz były potem mi się nie chciało w telewizji też durnoty :( na obrzeżach Namysłowa jest las słońce wychodzi więc idę jutro do Wrocławia jadę bo z Namysłowa do Wrocławia jest tylko 45-50 minut jazdy autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Województwo dolnośląskie tam gdzie Wrocław jest brzydsze od Opolskiego z wyjątkiem Wrocławia :) Znacie piwa z browaru namysłów takie jak Namysłów pils kuflowe plum kozackie? Te są najbardziej znane i w całej Polsce można je kupić a plum jest również w wielkiej Brytanii w sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
w namysłowie jak na takie małe miasto bo namysłów ma 16 tysięcy mieszkańców jest bardzo dużo supermarketów miedzy innymi dwie biedronki kaufland lidl intermarche bricomarche eko carrefour lewiatan abc agata meble meble bodzio meble forte one są najbliżej mnie są też alma delikatesy fotojojer textil market economico media expert neonet avans mix electronics max electro na rynku i wokół rynku jest pełno barów restauracji sklepów jest jeszcze aldi towaroteka chińskie centrum handlowe kilkanaście żabek euro sklep groszek dwie galerie handlowe mnóstwo sklepów komputerowych i tak nie wymieniłem wszystkich bo mi sie nie chce i nie pamiętam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
przejdę sie po namysłowie może dino chyba będzie otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×