Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaswert

czy w ŁEBIE jest fajnie?

Polecane posty

Gość aaswert

jade tam w tym roku po raz 1wszy i tak się zastanawiam czy dobra podjęłam decyzję?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierciocha
dla mnie to najfajniejsze miasteczko nad polskim morzem jest i morze , i jezioro, a te wydmyruchome to cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jja zapytam
też jadę tam pierwszy raz już za niecałe 4 tygodnie i mam nadzieję, ze będzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaswert
ja tez jadę za niecałe 4 tygodnie, no w sumie ja już liczę jako 3:P czytałam, ze jest tam też port no i te 2 jeziorka:)))) co roku jeżdziłam do Mielna, ale jakos odpoczywam w tym roku od tego miejsca za duzy szum... do : a jja zapytam a masz już załatwione kwatery? a jak tak to gdzie? no i kiedy dokładnie jedziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Lebie jest cudownie. mam z niej mnostwo cudnych wspomnien:) wesole miasteczko polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jja zapytam
ja jade w nocy z 27 na 28, kwatera na Kwiatowej załatwiona ze dwa miesiące temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaswert
hhehe niewiarygodne ja też jade z 27/28 lipca:D mam kwatere na 11 listopada załatwioną wczoraj :D skąd jestes?:classic_cool: polecam tą stronkę http://www.leba.pl/mapa/ nacikasz ulice wybierasz swoja i juz wiesz jak daleko masz do morza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jja zapytam
ja jade z Radomia a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaswert
z Katowic, jedziemy pociągiem, niestety ponad 12h ale co mi tam ,lubie pociągi i podróż większą gromadką, dobrze, ze przynajmniej mam bezpośrednie połączenie:)) pozdrawiam i miłego wypoczynku, ja juz odliczam dni:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która z Was...
No to żeście się nacięły. Do morza ze 3 - 4 km. Ale można zamówić sobie elektryczny wózek na podwózkę. Łeba jest ładna w...czerwcu. W sezonie "miejsc stojących brak" na plaży, drogo nieprzyzwoicie. Wszystko nastawione na skubanie turystów z siebie dając jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna już i kropkaaaa
a co myślicie o władysławowie??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erop
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jja zapytam
także życzę udanego wyjazdu:) też nie mogę się doczekać, szczególnie, że to będzie podróż poślubna (choć nie jedziemy sami) Pozdrawiam, kto wie, może gdzieś tam się spotkamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Łebie wszędzie jest blisko :) I podoba mi się w niej własnie to,że taka jest tłumna,kolorowa i wakacyjna. Jeśli chce ciszy i pustki,jadę gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaswert
do która z was: powiem Ci tak, nie mam do morza 3 czy 4 km, tylko ok 800m a to przezyje,mam nogi- nic mi nie będzie, przynajmniej troszkę sie poruszam:) pracuję na to cały rok, więc moze sobie być drogo mam to gdzieś:P a, że tłoczono, nic dziwnego, każdy chce jechać wypocząć, mnie to nie przeszkadza:classic_cool: a co do władysławowa, byłam tam ze 4 lata temu i chwalę sobie, choć teraz słyszałam, że to drugie Mielno, a na to ja się nie pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jja zapytam
która z Was... Ciekawe, w którym nadmorskim mieście w sezonie nie można narzekać na brak miejsca na plaży. I żeby jeszcze na dodatek jeszcze było super tanio... I oczywiście niezbyt nudno... Nawet w Erze tego nie mają hehe. A mimo wszystko kwatera wyjdzie nas tanio, więc to, że nie jest to domek zaraz przy plaży nikogo nie zraziło, szczególnie, że taki spacer nikomu jeszcze nie zaszkodził. Przynajmniej mam wybór, czy chcę do tłumów, czy na spokojny spacerek w pobliżu kwatery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Łebie
jest super. Mam do tej miejscowości ok.70km i jestem tam stosunkowo często. Bardzo lubię tą miejscowość - ma w sobie to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaswert
do w łebie: a czy jest tam coś wartego zobaczenia?(zwiedzenia)? mnie juz chyba nic nie zdziwi po na maxa zatłoczonym i lansiarskim Mielnie:P :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaswert
i wystarczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Łebie
do aaswert: wyrzutnia rakiet , Park Sowiński, wydmy, jeziora, wystawa narzędzi tortur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaswert
wystawa narzędzi tortur mi się najbardziej podoba:D dziekuje bardzo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boże
smażalnie, gdzie JEDNA porcja sandacza z frytkami kosztuje 56 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziki a byl kto w białogórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białogora ładna,ale tam chyba nic się nie dzieje,więc zależy kto czego szuka. W każdym razie kiedyś,kilka lat temu był spokój.Ot,wioska nad morzem.Ale ładnie jest,zwłaszcza lasy są obłędne,takie magiczne,ze strumykami płynącymi np między korzeniami drzew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanek i
ja jade do łeby 28 lipca - kto tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaswert
ja jade tak jak już pisałam , tzn 28.07 o 6 rano bede już na miejscu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia8484
ja jade juz 9 lipca, pierwszy raz i mam nadziej ze bedzie baardzo fajnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×