Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podyskutujmy

Czy w Polsce robi sie lepiej czy gorzej?

Polecane posty

Gość podyskutujmy

A moze zawsze bedzie zle...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pp
gorzej coraz gorzej i niestety chyba już nie będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według rządzących robi się
lepiej,a jak jest to każdy widzi...szkoda gadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natenczas Wojski
z jakiej perspektywy proponujesz spojrzeć na zagadnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podyskutujmy
a mi sie wydaje (mieszkam w Holandii),ze w Polsce jest i bedzie coraz lepiej.Tutaj i w Niemczech pokazuja,ze wszystko bankrutuje ,zamykaja firmy i otwieraja je ponownie w Polsce,bo tam jest tansza sila robocza.Tam gdzie praca,tam jest lepiej... Moze tej pracy odrazu tak nie widac,no ale bezrobocie jest wszedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie. ja mysle, ze caly czas jest podobnie z lekka tendencja ku lepszemu. czemu wy zawsze widzicie tylko to, co zle :O 10 lat temu wiekszosc z nas nie widziala co to internet albo metro. a to przeciez prawdziwe dobrodziejstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
Nie rozumiem tych naiwnych ktorzy w tej kupie gowna widza landrynki hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że robi się coraz lepiej i kraj się rozwija. Zastanawia mnie dlaczego większość Polaków dobrego słowa o Polsce nie potrafi powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
fakty fakty prosze pisac co dobrego ..afera za afera zlodziej za zlodziejem w rzadzie a oni ze lepeiej kraj w rekach obcych niemal w calosci a oni ze lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pobiadole bom jest Polak a wiec posiadam cechy polskie ale i tak tu sie urodzilem i tylko tu umre. i dumny jestem , ze tu na swoj chleb potrafie zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natenczas Wojski
do podyskutujmy: te firmy o których piszesz z Niemiec czy Holandii to jednostki. Straszy się nimi społeczeństwa zachodnie, aby łatwiej wymóc ustępstwa w prawie pracy. W tej wielkości kraju co Polska tych nawet kilkadziesiąt firm, które przeniosły tu produkcję, nie wpłynie na wielkość bezrobocia, które jest dalej katastrofalnie wysokie, a co do rzeszy pracujących to 50% pracuje za 1000 zł miesięcznie, a to daje ok. 270 E. Więc porównywać do zachodniej Europy to nawet nie warto, natomiast widać różnicę jeżeli chodzi o dobra użytkowe w porównaniu np. do tego co było np. 15 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokolo
Gorzej, seksmisja wraca na forum montigniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem
przerażona tym co się dzieje teraz u nas w kraju, a dokładniej w rządzie. Słabo mi jak pomyślę co za ludzie dorwali się do władzy!!!!!!! gratuluję polakom doskonałego wyboru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś ma jakieś argumenty oprócz tego, że pisze tylko \"lepiej\" lub \"gorzej\"? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
ja też gratuluje trafnego wyboru władzy...według mnie jest gorzej i nic nie zapowiada,że moze cos sie zmienic...sorka za rok koncze studia, jakos nie widze dla siebie tu miejsca...grono moich najomych po studiach pracuje w marketach na promocjach bo nie mają szans na inną pracę...nie dziwie sie skoro na stołkach w urzedach siedzą paniusie po 60-tce i ani myslą zeby to miejsce zmienic..jesli juz ktos pracuje to za psie pieniądze a jesli mu cos nie odpowiada to "do widzenia, na pana(pani) miejsce czekają dziesiątki innych"...nie widze przyszlosci w tym kraju, jesli nie zmieni sie władza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, to w takim razie ja podam argument, dla mnie istotny. Coraz więcej myśli się o tym, że istnieją w tym kraju ludzie tacy jak wegetarianie czy weganie, jest coraz więcej produktów dla nich, zaczynają być znakowane, powoli, bo powoli się to dzieje, ale ja to zauważam i doceniam. Ostatnio w mojej dzielnicy powstał wielki Green Way, liczba restauracji tego codzaju zwiększa się z dnia na dzień, ludzie myślą coraz więcej o tym co jedzą, co robią, pogłębia się ich świadomość. Zresztą problem krzywdzonych zwierząt staje się coraz bardziej widoczny. No a sami wegetarianie nie są już traktowani jak dziwacy, a przynajmniej zdarza się to duużo rzadziej. Ogólnie wzrasta tolerancja (wbrew pozorom), mówi się o tym więcej i więcej... Wierzę nawet w to, że po pierwszym szaleńczym ataku na Kościół, także dla katolików młodzi ludzie staną się bardziej wyrozumiali ;) Nie wchodzę w politykę, dlatego że i tak za dużo dyskusji na ten temat wokół. Wydaje mi się, że warto spojrzeć też na inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
heh moze lepiej jest pod wzgledem swiadomosci, tolerancji i takich rzeczy, ale poziom zycia ludzi schodzi niestety na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała wojna - No wlasnie. Jak ktoś ma cos do powiedzenie - od razu widać. :)Większosć osób potrafi jedynie osądzać, krytykować, rzucać hasłami. Ale jak do konkretów przychodzi - nikogo nie ma :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhee
szloby ku dobremu, tylko trzeba kaczki odstrzelic bo ta kacza zaraza wszystko nam spierdoli czego sie dorobilisy i wszystkie zdobycze demokracji pojda sie jebac jeszcze troche poszaleja ptaszory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam w tej materii nic ciekawego do powiedzenia. Nie będę kombinowac, czy jest lepiej, czy gorzej, bo najzwyczajniej sie tym nie interesuję :) Nie wiem, co sie zmienilo i CZY coś się zmieniło odką jest nowy prezydent, bo nie ma mnie w Polsce. nigdy też nie interesowałam się polityką, by zabierać się za krytykowanie kogokolwiek z tego światka, (rząd, prezydent, władza). Nie chcę rzucać hasłami, bo się po prostu na tym nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak moze byc dobrze
jak moze byc dobrze w aszm kraju skoro grono osob wyjezdz z kraju za chlebem,znam grono rodzina,ktore sa zmuszone zyc w ciaglej rozlace bo maz albo zona pracuje pol roku za granica przyjedza na mieaic i znowu na pol roku wyjezdz zeby dzieci mialy co jesc!to jest normalne wedlug Was??? czy normalne jest ze ludzie konczacy studia ida praowac do marketow za marne 1000zl???to idzie ku lepszemu? ja studia skonczylam 1,5 roku temu do tej proy szukam pracy w zawodzie jestem nauczycielka,studia byly bardzo ciezkie kosztowaly mnie duzo wyrzeczen i co teraz moge sobie zrobic z tym dyplomem???chyba wyyrzucic do kosza,bo perspektyw na dostanie sie do pracy nie mam prawie zadnych!moj chlopak skonczyl polibude,dobry kierunek,renomowana uczelnie ,10 miesiecy szukal po studiach pracy,znalazl wreszcie dojezdza do nej codzien 60 km i dostaje az 1000zl to jest normalne?to idzie ku lepszemu????jak mamy planowac zalozenie rodziny???z czego ja utrzymamy?ja na bezrobotnym on ze swoim 1000zl SZOK!!!czasem to juz sie zyc nie chce!z czego mamy kupic mieszkanie?za co zyc za 1000zl miesiecznie?????wszyscy moi znajomi sa w takiej sytuacji!albo uciekaja gdzie moga albo siedza na utrzymaniu rodzicow,ktorzy tez ledwo wiaza koniec z koncem!ja nie widze zadnej poprawy!zadnej!bo gdzie nie spojrze to wszedzie wokol sama bieda i brak pracy,a jesli juz jakis szczesliwiec ja ma to pracuje za 1000zl gdzie na rachunki wydaje wieksza polowe tego!koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś taka bylejaka
Myslę,że lepiej jest tym ,którzy zawsze mieli dobrze.Teraz poustawiali dzięki swoim koneksjom dzieci,pokupowali im mieszkania,pozałatwiali pracę i mamy młodą klasę średnią z korzeniami w starych układach. Ci co byli biedni są jeszcze biedniejsi,albo całkowicie ubodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość
No oczywiście, że co raz lepiej! Głodni ludzie, dzieci, młodzież bez szans na jako taką przyszłość, szalejąca korupcja, bezrobocie, europejski biegun biedy właśnie w Polsce, kilku nieprzyzwoicie bogacących się cwaniaczków i cała reszta zapieprzająca nawet w niedziele za 1000zł reszta. I nikogo, kto umiałby się tym zająć. Media i politycy zajęci swoimi "problemami". Taak. Świetnie jest! Wegetarianie... te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak moze byc dobrze
ooo tak tak zgadzam sie z tym w 100% lepiej jest tym co i tak juz im bylo dobrze!a reszta to biedota! tylko sie tak zastanawiam po cholere byly mi te studia??? czy z nimi czy bez i tak przyjdzie mi wykladac towar w supermarkecie i tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mi w Bawarii i nie
ale w Niemczech jest WIEKSZE bezrobocie!!! wg wskaznikow,ludzie po studiach tez nie maja pracy....wszystko pada na leb:O W Polsce cos zakombinujesz,cos zrobisz na lewo a tutaj nic... Z Niemiec ludzie (Niemcy) tez masowo wyjezdzaja za chlebem do Irlandii,krajow skandynawskich!!! Tylko,tego w polskich wiadmosciach nie pokazuja!!!Polacy biadola i tyle a kazdy ma ciezko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak moze byc dobrze
nie wiem jak jest w Niemczech wiem jak jest u nas,w koncu o tym jest ten topic jak jest u nas w kochanej Polsce! gdzie na kazdym kroku tylko wyzysk,jak juz dostaniesz robote to pracodawcy tylko patrza jakby Cie tu czlowieku upodlic i wyzskac,chcieliby zeby czlowiek im jeszcze doplacal za to ze moze pracowac!wiem co mowie bo caly czas lapie sie roznych dorywczych prac i wime jak jest u nas!nie widze zadnej poprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×