Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w wieku 27 lat mam jeszcze szanse sobie kogoś znaleźć?

Polecane posty

Gość gość

jestem teraz w zwiazku, ale nieudanym jak i poprzednie też takie były niestety... Nie wiem czy juz powinnam byc sama i sobie odpuscic facetów? Czy jeszcze moge sie z kims zwiazac na poważnie czy już za póxno? Np moja matka mi mowi, ze trzeba było lapac faceta wczesniej, ze juz jestem stara panna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem, 26 lat, po rozstaniu po 6 letnim zwiazku i pustka. W pracy nie mam mozliwosci poznania kogos, poszlam na drugie studia, to samo. Powoli trace nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu dziewczyno, przeciez jestes mloda... ale nie znajdziesz nikogo jak bedziesz robic z igly widly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale ju marne. Tak do 25 roku zycia kobieta sobie powinna ulozyc zycie, jestes "stara panna" taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie! powszechnie wiadomo, że człowiek po ukończeniu 25 r.ż. jest już właściwie jedną nogą w trumnie i jedyne co mu pozostaje to kółko różańcowe i uniewrsytet 3. wieku z innymi starcami. xxx a na poważnie, jak trochę szerzej otworzysz oczy i przestaniesz się zachowywać jak idiotka to się nagle okaże, że najlepszy okres życia dopiero przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz coraz mniejsze, wlasciwie to w tym wieku powinnas miec juz meza i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdego dnia możesz kogos fajnego poznac tylko wy jesteście totalnie nie obyte. tremujecie się zachowujecie dziwnie. potem placzecie sb w domu w poduszke... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwodnicy i rozwódki z bachorami i bez zanjdują jakichś ogryzków to ty w tym wieku nie znajdziesz ? nie żartuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×