Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewojka

Czy warto kupic mieszkanie 1 pokojowe 36m za 98 tys?

Polecane posty

Gość dziewojka

mam duzy dylemat, bo na nie jest mnie stac, dwupokojowe kosztuje 140 tys i musialabym sie bardzo mocno spezyc i brac kredyt 100 000 . nie wiem na co sie decydowac a nie mam sie kogo poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliana
straszne te ceny tam gdzie mieszkasz. mieszkam na slasku i tu kawalerka spokojnie moze byc za 35 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewojka
budują nowy dom w kielcach w miare blisko centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
jezeli jest to 36 m to warto (zawsze mozna je poźniej jakos podzielic na dwa malutkie pokoje (dobre i to :)) no chyba ze ma taki rozkład ze nie da sie postawic zadnej scianki a gdzie takie tanie mieszaknie znalazlas?? bo ja tez jestem w fazie poszukiwan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewojka
tak ceny spore, ale na reszcie bede miala mieszkanko. poza tym nowe klatki schodowe, teren odgrodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewojka
dagmarka, tez jestes z kielc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
chyba wolalbym mieszkanie z rynku wtornego ale wieksze za taka kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewojka
Katarina, ale chyba nie nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewojka
rynek wtorny to bloki, stare klatki, obskurne niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rynek wtórny to wcale nie \"bloki, stare klatki, obskurne\". W zeszłym roku kupiłam mieszkanie w małym 5-letnim bloku. Mieszkanie jest piękne, zadbane, klatki czyste, okolica przyjemna. 2 pokoje, 47 m2 - 125 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pr86dfg
5 letni blok nie jest stary, od 1997 w górę można śmiało brać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina Witt: drogie???? Zależy gdzie. W Krakowie w jakiejś niezłej dzielnicy (nie na Rynku, ale też nie na koszmarnych peryferiach) kosztuje 4-5 tys. za metr. Zależy od tego, gdzie dziewczyna chce kupić, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
wlaśnie ja jestem w warszawy niestety tu ceny są okropne (kawalerka potrafi kosztowac 140000 !!! ) wiec wedlug mnie to tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele zależy od miasta, dzielnicy itp. Uważam, że to konkretne mieszkanie jest ciut za drogie. Według cen warszawskich jest pewnie tanie, ale Kielce to nie Warszawa :) Trzeba zwrócić na to uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejku
strasznie drogie...lepiej poczekac albo znalezc w jakims moze mniej eleganckim miejscu...nie od razu jakies obskurne ale cos tanszego ...ja bym się nie zdecydowała na taki wydatek..szczególnie ze 36 m to jest klaustrofobiczne...a do tego kawalerka...zero intymnosci gdy masz gosci, gdy ktos u ciebie nocuje...gdy chcesz miec jakis kącik dla siebie...SYpialnia tam gdzie jadalnia, pokoj dzienny i miejsce do pacy? wszystko na kupie? Gnieżndziłam się w 5 osób w mieszkanku 2-pokojowym przez 13 lat i gdy myśle o powrocie do bloku to aż mna trzęsie.... JA rozumiem mieszkanie 3 lub 4 pokoje, przestronne, z miejscem gdzie mozna się 'schowac' ale to maleństwo? NIE NIE NIE stanowczo bym niekupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... myślę, że kawalerka 36 m2 wcale nie jest taka mała ;) Przez kilka miesięcy mieszkałam (wynajmowałam) kawalerkę 20 m2 i to dopiero było klaustrofobiczne :D Zdecydowanie odradzam kawalerkę, bo, jak pisała ojejejku, to koszmar miec jeden pokój \"do wszystkiego\" :O Pewnie ważne jest też to, ile osob tam będzie mieszkało, ale wierz mi, że to uciążliwe przyjmowac gości w sypialni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewojka
wiem i dlatego mam spory dylemat teraz mam 2 pokoje i chociaz jestem sama jest mi juz ciasnawo. w sumie to i tak musze wybrac sie do banku i dowiedziec ile dostane kretytu. mam brutto pensji 3.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyxt
3 pokoje rynek pierwotny ok 6o m w Piasecznie (7 km od Natolina) 150.ooo. Jak będziemy godzić się na takie ceny jak podajecie to niedługo tylko pod most nam zostanie. Chyba podajecie w nominałach przed wymianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
While no to już wiesz :P Laska pyta o Kielce a nie Warszawkę :D Nefrytowy - jw ;) Kielce, jak sądzę, nie należą do najdroższych miast Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alen44
Napisz jeszce raz miejscowosc gdzie chcesz kupic to mieszkanie i czy ma hipoteke , reszte zaraz Ci wytlumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewojka
kielce, dom bedzie dopiero budowany przez spoldzielnie mieszkaniową. nawet nie wiem, co to jest hipoteka. w lipcu wplata 30% a mieszkanie do oddania w grudniu 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopocianka
eee tam kupuj! Nie stracisz. W Sopocie 34 mkw cena 220 tys ale 10 min do morza:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nowych, jak sądzę, hipoteki nie ma - księgę trzeba założyć :) Tak mi przynajmniej developerzy tłumaczyli :D Chociaż w moim, z rynku wtórnego, tez hipoteki nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×