Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy warto studiowac .prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Mam na imię Piotr mam 35lat mam prace na magazynie pracuje po 12 godzin co drugi dzień ale w systemie ciągłym.pracuje noce od 21do 9 rano To znaczy w weekendy tez średnio 15 razy w miesiącu. Od młodych lat interesowałem się sportem. Od 19 roku życia przygotowuje sobie posiłki sam wraz ze sportem siłownia kulturystyka co rownalo się ze zdrowym i racjonalnym odżywianiem później miałem troszkę przerwę teraz nadal trenuje przez ostatnie 3 miesiące schidlem 12kg. Dużo się interesuje odżywianiem juz mi wiedzą z czasopism mało wystarczała przeczytałem sporo książek na temat żywności i nadal powiekszam wiedzę do tego zapisał się na studia kierunek dietetyka i tu jest problem chodzi o moją pracę ze ciężko pogodzić ze szkołą jeśli np idę w piątek na noc na 21 do 9 rano w sobotę a następnie prossto z pracy do szkoły jest ciężko do tego mam dziecko nie wychowuje go ale opiekuje się w wybrane dni w dni powszednie jak również co druga niedziele mam tak przyznane przez sad i tu też następuje konflikt bo mogę być tego dnia w szkole. Moja dziewczyna twierdzi ze studia kierunek dietetyka nie dadzą mi pieniędzy itp. Ja to kocham to moja pasja uwielbiam czytać o żywności zdrowiu trenowac na siłowni biegać pomaga mi to nie wchodzić w źle nawyki papierosy alkochol narkotyki. I tu mam problem czy pozostawić wszystko na jedną kartę wiele wyrzeczeń szkoła trez nie jest tania 400zl plus dojazdy 200 co daje średnio 600zl miesięcznie. Czy warto doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×