Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gniewkaa

czy wasi rodzice mają wyższe wykształcenie ?

Polecane posty

Gość nie wiem czyje to
mama tak, a tata ma średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niccolazzi
mama ma, tato niet ale po zawodowce zarabia 4Xtyle co mama moze ktos zajrzec na moj topik i powiedziec czy warto glosowac na PO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata ma a mama nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi maja ale i tak bez kultuty
ojciec Dr. przed nazwiskiem a gbur jakich malo........... matka pani magister a po zakupach w lumpeksie nawet rzezc ynie wypierze bo twierdzi, ze przeciez oni je piora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coalka
mają oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze na ..................****
oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba wybiorę
moi nie mają a wyżej sraja jak dupy mają należałoby to ukrucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oboje mają wyższe
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlachtaa
jasne , że mają...strasznie mi żal tych, których rodzice nie mają wykształcenia porządnego i na poziomie liceum stają się już głupsi od dziecka, nie znają języków, wykształconych ludzi i nie mogą być dla dziecka w pełni autorytetem. pogarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niccolazzi
bzdury, moj ojciec ma zawodowe, ale ma lepiej poukladane w glowie niz matka po magisterce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlachtaa a mi ciebie żal :O Wykształcenie to nie wszystko. Moi dali mi to co najcenniejsze w życiu czyli bezwarunkową miłość. Nie jest dla mnie ważne jakie mają wykształcenie bo ważne, że są dobrymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekola25
moja mam ma srednie a tato zawodowe i co z tego. ze rodzice nie maja wyzszego wcale nie znaczy ze dzieciaki beda glupe:) moja siostra teraz robi aplikacje radcy prawnego a ja doctorat na AE we Wroclawiu:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallllllka
Moja babcia nie ma wyższego a jest dla mnie o wiele większym autorytetem niż mój ojciec który ma(pozatym babcia jest,dobrym,ciepłym człowiekiem a ojciec to gbur),mama średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadne nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlachtaa
ok, nie wątpię, że są dobrymi uczciwymi ludźmi...ale przyznajcie że czasami wam glupio? jak np w liceum odrabiacie lekce, albo piszcie jakąś pracę i nie możecie zapytać rodzica co uważa o pracach tego autora albo o tezach tego filozofa...nie możecie bo oni nawet nie wiedzą o kim mowa. Albo nie zapraszają do domu ludzi wykształconych, znaczących coś i robiących coś ciekawego i pouczającego, którzy mogą świecić wam przykładem i pomóc w przyszłości. albo nie jest wam głupio kiedy rodzice znajomych zabierają ich za granicę, pokazują znane miejsca o których coś WIEDZA, porozumiewają się swobodnie w obcych językach? a dziecko może patrzeć na matkę czy ojca i myśleć kiedyś będę taki sam? to są takie najprostsze przykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _*_*_*_*_*_*_*_*_
Moi nie mają a znajomych i takich i takich więc nie wiem o jakim wstydzie ty mówisz. A uczę się dla siebie i nie potrzebowałam pomocy rodziców w odrabianu lekcji, zreszta tata jest świetny z matmy więc jak czegoś nie zrozumiałam to zawsze wytłumaczył mi lepiej niż w szkole. Wydaje mi się że to ty masz jakiś problem ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlachta ale z ciebie zły
ZŁY CZŁOWIEK JEBANA KURWA ŻEBYŚ ZDECHŁA JAK PIES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlachtaa
myślę że nie mam:P po prostu żal mi was, że nie dorastaliście w takim otoczeniu jak ja:P po prostu przyznaję bez bicia że gdyby nie rodzice dobrze wykształceni i obyci w świecie nie znałabym tylu języków, nie widziała tyle świata i nie miałabym takich ambicji jakie mam. a co do znajomych to jasne że każdy takich ma, ale ma ich mniej a w dodatku pewnie prowadzi z nimi prymitywne dyskusje, nie rozumiejąc zycia tamtych, to na tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlachtaa
dzięki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak o sobie
szlachta moi maja średnie!!!i ku twojemu zdziwieniu mama zna perfekt w mowie i pismie zarowno jezyk niemiecki jak i angielski, jest bardzo madrą kobietą zna sie na literaturze i jest bardzo obyta, zwiedzila wiele miejsc, potrafi sie wspaniele wyslawiac. Tato rowniez inteligentny czlowiek. Siostra jest magistrem i ma dodatkowo ukonczone 4 podyplomówki brat rowniez wyksztalcony- wiec nie ma reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×