Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasi rodzice też was hejtują.

Polecane posty

Gość gość

Czy wasi rodzice też was hejtują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojciec nie, matka tak (najczęściej ma rację, czasami nie, tylko że jej hejt to: "rozsypałeś cukier, jesteś taki, siaki i owaki, a oprócz tego zawiodłeś mnie życiowo i w czymś takim i w czymś takim, zawsze zachowuj się tak a tak, nigdy tak a tak" - innymi słowy byle szczegół i jest litania doprowadzająca mnie czasami do myśli samobójczych bo jednak zdarzy się człowiekowi coś spierdolić mało ważnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to matka zawsze ma jakies ale, ze czegos nie zrobilam , albo zrobilam nie po jej mysli, rob tak, bo tak lepiej, nie rob tak bo to zle :o Tata natomiast jest ok Czasem tez mu cos nie pasuje, ale nigdy nie krytykuje i nie wrzeszczy, tylko jest spokojny i z nim 100% lepiej sie rozumie, i jak cos nie tak to zawsze wpierw do niego sie zwracam, a on udobr***** matke albo nic jej nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bardzo tolerancyjnych kochajacych rodzicow:)nigdy nie dostalam slow krytyki:)) twierdza ze dali mi zycie ,ale zyc musze sama i sama podejmowac decyzje obojetnie czy sluszne czy tez nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak szczególnie matka, czepia się mnie , mojego makijżu, wygladu czy stroju ( choc sa normalne zupełnie), o cechach charakteru nie wspomne no i choc jestem juz dorosla kazdy moj wybor krytykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×