Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość

oby nie skończyło się tak jak z Iwoną Wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co wchodzisz na temat jeśli cię nie obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie bardzo podobne sytuacje, nawet godziny zbliżone. Tutaj wydaje się, że wpadła do rzeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co chodzi, jak zaginela ta Ewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama raczej nie wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z niedzieli na poniedziałek tydzień temu, bawiła się w trzech klubach, około 3 nad ranem wyszła z klubu ze swoim kolegą, który jak twierdzi, odprowadził ją kawałek,a później ich drogi się rozeszły, na ostatnim nagraniu z miejskiej kamery widać,że oboje są wstawieni, idą chwiejnym krokiem, później ślad się urywa i nie ma jej do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nagraniu które widziałam w tv to wydaje mi się ze ten kolega ja mocno przytrzymywal a nie obejmował po kolezensku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widać na tym filmiku to ona ma kapę jak nie wiem, a koleś ją holuje na ruch/anko z klubu. Sam tak wiele razy robiłem z pijanymi dziewczynami, z tym, że one potem nie ginęły :) http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/9126986,ewa-tylman-poszukiwana-pojawilo-sie-nowe-zdjecie-z-monitoringu-o-17-konferencja-k-rutkowskiego,id,t.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc znaleziona w zaroslach czesc ciala kawalek reki;TYLKO CZY JEST TO JEJ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czemu pojawia się tak wiele komentarzy, że niby porwali ją i zabili na organy :O jakoś o iwonie ani wiktorii ani innych tak nie pisali. raczej niestety nic dobrego jej nie spotkało, kolejna wstrząsająca historia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Iwona bylo inaczej, tam byl podejrzamy ale ma rodzicow prawnikow.....i wszystko ucichlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale mi sie ten filmik nie podoba. Koleś ją trzyma ewidentnie, a lewą rękę ma ułożoną tak, jak gdyby miał tam jakąś broń. Nie trzyma tej ręki w kieszeni i jeszcze do tego ten kaptur zarzucony na głowę...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźli, kawałek reki w zaroślach, i teraz badają czy to jest, jej. I to nie jest żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dowód jak mógł jej wypaść? Jakby kolega to widział to podnioslby go a on został znaleziony może dziewczyna sama go wyrzuciła żeby było wiadomo którędy szła? Oby się znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rękę wyłowiono z rzeki ale na konferencji policjant powiedział,że jest to raczej ręka męska i jest w stanie sporego rozkładu, wygląda raczej jakby przebywała w rzece kilka tygodni,a Ewy nie ma niespełna tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, mi też się nie podoba ten koleś z nagrania, w dodatku już wiadomo,że kręcił na przesłuchaniach, podobno wrócił zaraz do domu,a nie wrócił, wydaje mi się że to on stoi za zniknięciem tej dziewczyny,oby tylko zyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta zaginiona nie jest przypadkiem na coś chora? Jak dobrze pamiętam to jej brat chyba na konferencji wspominał ze jak nie weźmie lekarstwa o danej porze to umrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie słyszałam,żeby była na coś chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytacie na bieżąco wiadomości? :o Krzysztof Rutkowski podaje, że do jednego z członków rodziny wysłano smsa z żądaniem okupu w wysokości 500tys. złotych za uwolnienie Ewy, jednakże na chwilę obecną rodzina ani policja nie komentuje tych doniesień. http://www.tvn24.pl/poznan,43/poznan-poszukiwania-ewy-tylman,598536.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie zastanawia, czemu sprawa ma taki rozgłos? przecież codziennie ktoś ginie, często nawet niepełnoletnie osoby albo stare z demencją, dlaczego nikt nie pokazuje ich w wiadomościach? a o tej Ewie trąbią od paru dni... co ciekawe ona mój rocznik, Iwona Wieczorek ten sam rocznik, to znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście, taki sms dotarł do brata Ewy, jednak Rutkowski twierdzi ,że może to być igranie na czyimś nieszczęściu i chce wyłudzić pieniądze a nie ma nic wspólnego ze zniknięciem Ewy, bardzo dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie som dziewice
Damy nie szlajają się samotnie po mieście, a jeśli już to opuszczają lokal dopiero po wschodzie słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że Iwona zaginęła w wieku niespełna 20 lat ona ma 26, nie codziennie ktoś ginie, a jeśli ginie w takich okolicznościach to każda sprawa jest tak nagłaśniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,tylko że kluby nie są czynne do 7 rano, a teraz wschód słońca jest koło 7 rano, większość klubów jest czynna do 3-4 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się wydaje ,że żyje tylko została porwana i pewnie jest gwałcona,albo już jest w innym państwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś ją znajdzie to Rutkowski ,na pewno nie policja,oni się nadają tylko do spisywania małolatów pijących piwo w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poniedziałek ten koleś i jeszcze jeden, będą badani wariografem. Ale ona już nie żyje, zobaczycie... Tak to jest jak dziewczyny szlajają sie po klubach nocnych. Zginęła na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×