Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

phii

czy widać u was zaćmienie księżyca?

Polecane posty

Gość ywana
U mnie widac bardzo fajnie.Ksiezyc byl caly zacmiony ale jego blask przeswitywal.Zaczelo sie powoli od dolnej lewej strony i zaciemnialo sie ku gorze.Gdy byl zacmiomy w calosci to bylo widac tylko taka aureolke w ksztalcie krazka.Potem zaczal sie rozswietlac od gory ku prawej,dolnej stronie i teraz jest juz caly oswietlony.Jasny.okraglutki,usmiechniety.U mnie niebo czysciutkie i gwiazdziste,wiec widac bylo b.dokladnie.A w dzien temperatury do 40 stopni.Moze nudze ale opisalam to dla tych ,ktorzy niestety, nie mogli tego widziec.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jak nie widać
księżyca - to właśnie jest zaćmienie? :-) u mnie nic nie widać...... ywana - to gdzie ty mieszkasz? Wszedzie tornada, burze, deszcz - a u ciebie upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ywana
Zacmienie widac tylko przy bezchmurnym niebie.Noo,czytam o tych tornadach-straszne to.Mieszkam na poludniu Europy.Takie upaly nie sa wcale przyjemne jezeli trwaja dwa miesiace.Wykanczaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jak nie widać
To się wyjaśniło! Co do upałów - zgadzam się, że za długo to też niedobrze. Ale chociaż z tydzień mogłyby u nas być..... Jak chcę zobaczyć słońce, to muszę sobie narysować..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieciu a ty
to z jakiej bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×