Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wiecie że program 500 plus dla darmozjadów kosztował już 20 MILiARDÓW PLN ?!

Polecane posty

Gość gość

zróbcie cos z tym nie mogą tak dalej nas okradac k***a wyobraxacie to sobie, ile to jest 20 mld ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrać tym co mają wysoki dochód i już będzie mniejszy wydatek z kasy państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz że na twoim ryju rośnie k***s zróbcie cos z tym up********e mu tego co ma w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ta chałastra w życiu nawet sobie nie wyobrazi, że obrazowo mówiąc, właśnie kupuje plazmę w ratach na 100 lat, która zepsuje się po 3, a raty spłacać trzeba będzie przez wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:22 ty pieprzony lewaku komuna ci się marzy to na Białoruś złamasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pindol bo moja dobra znajoma,majac dwoje dzieci,dostaje 500+,ale oboje z mezem pracuja i rowniez odprowadzaja podatki.Wiec na nazywaj wszystkich darmozjadami.Zapewne sa przypadki,gdzie pieniadze dostaja tzw."patologie",ktore caly sens w zyciu widza w ciaglym rozmnazaniu sie,nie pracuja i zyja na koszt panstwa,ale nie mierz wszystkich jednakowa miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas niemal roku trwania tego programu kosztowal zaledwie 20 miliardow?? wiesz, ze 160 miliardow dostal kosciol w ciagu zaledwie 2 miesiecy po przejeciu wladzy przez PIS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam większych..... wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymienię.....ale bez fantazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim bardzo źle jest opracowany ten program,bo powinni te pieniążki dostawać tylko i wyłącznie ci którzy płacą podatki,nieroby na bezrobociu i baby wiecznie wychowujące dzieci nawet po 15lat ani zlotówki.Byście zobaczyli jak niektórzy by szybciutko z szarej strefy wyszli. I dla każdego dziecka by starczyło bo niektórzy wiecznie bezrobotni by się nie załapali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbrojenie.. wmawiać ludziom zagrożenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500+ to patologia w czystej postaci. Postuluję natychmiast odebrać pieniądze darmozjadom i oddać je ich prawowitym właścicielom. Nie może być tak że hołota przeżera państwowe pieniądze, a elity z najwyższej kasty muszą bidować w dużych miastach za marne 10.000zł. To skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marnowanie żywności.....zwłaszcza niesprzedanej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa do załatwienia prościutka nie wychowujesz dziecka do lat 7 to albo do pracy albo figa z makiem, a i to do 7lat pod warunkiem że drugi z rodzicow podatki płaci. Każdy miał by wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:52 a kto patologii zabrania wziąć się do pracyi zarobić te 10tyś przecież są to ludzie młodzi ale nie oni wolą się pieprzyć i żyć na koszt tych co pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utrzymywanie instytucji....nawet nie wiesz że takie istnieją..... o trybunale przedtem też było cicho i ich pensjach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się nie podoba ten program. Moke dziecko nie dostanie tylko dlatego, że ma zaradnych rodziców, którzy sami potrafią je utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie kto im broni pracować i zarobić 5 czy 10 tys??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eż mi się nie podoba ten program. Moke dziecko nie dostanie tylko dlatego, że ma zaradnych rodziców, którzy sami potrafią je utrzymać. Bo ten program bardzo ukarał ludzi pracujących taka prawda, nikt normalny dla 500zł nie zrobi sobie kolejnego dziecka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcje charytatywne.......no nie .... niekontrolowany pieniądz.....diabeł wie co ty tak naprawdę wspomagasz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 2 i w tym roku planuje 3 wlasnie przez 500+ i gowno mnie obchodzi co o mnie myślicie :D będę ciagnac zasiłki az milo :) w zeszłym roku dostawałam prawie 800zl zasiłku z mops tylko dlatego ze nie pracowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dawaj na żadne akcje charytatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam czytać takie tematy. Jakie to piękne obserwować jak nowoczesnym frustratom gul staje bo ktoś dostał parę groszy, a oni nie. Nie przeszkadzały im wielomiliardowe afery, karuzele VATowskie kosztujące dziesiątki miliardów rocznie, galopujące zadłużenie państwa czy grabież 150 mld zł z OFE, ale sraczki dostają na myśl że sąsiadka dostała 500zł. Hehehe. Polactwo w czystej postaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dosyc pis-u wiec w ramach protestu nie pobieram 500+ nie nawidze katoli i nie jadam pączków w tłusty czwartek obchodze tłustą środe pod patronatem pani prof środy w najbliższą wielkanoc żądam uruchomienia mojego zakładu pracy a niedz mam gdzies chce miec wtorek wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:07 PiSowski śmieciu poczytaj o aferze SKOK wołomin a OFE to rozwalać dokończył właśnie PiS teraz jest nowa afera tego Szyszki poczytajcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:07 Brawo, w końcu ktoś myślący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba ratowwac polske i te 500 moze uratowac polske wiencej umiera niz sie rodzi dzisiaj matematyki nie oszukasz na zachodzie dawno wprowadzili na dzieci i dostaja okoł 200 euro na kazde dziecko a bezrobotni maja opłacone mieszkanie czyli socjal a bezdomni w berlinie dostają pozywienie i co tydzień nowe ubranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej łaski nie robią.....wspominasz komunę.... wysługę lat zabrali ....szkodliwe zabrali....premie motywacyjne zabrali (i tak ludzi szczują na siebie) emerytury zwykłym ludziom zabrali ...trzynastki zabrali....deputaty zabrali.....leki tańsze na receptę zabrali.....zniżki na przejazdy kolejowe obniżyli i zabrali...jak jesteś młody to nie wiesz o czym piszę....komuny nie chwalę.....zanim dadzą już na tym....zarobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram 19:07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:17 w Niemczech gdzie socjal jest wysoki rodzi się najmniej dzieci za to w Afryce najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×