Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wierzycie wto idealne życie niektórych ludzi na fejsbuku?

Polecane posty

Gość gość

czy wierzycie wto idealne życie niektórych ludzi na fejsbuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie. Przecież każdy ma swoje prywatne problemy. Fb to zabawka, raczej lajtowe rzeczy wystawiają. Trzeba by być wyjątkowo naiwną osobą, żeby oceniać ludzi po fejsbuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Cię straszy. Mnie bawi ta gra i udawanie przed sobą nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w ogóle to jest gra, a nie twoje urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie bo moje też wygląda tam idealnie, a takie nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje nie wygląda w ogóle, bo wklejam tylko cytaty i linki do piosenek ew. jakiegoś artykułu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje tez nie wyglada wogole bo mnie tam wcale nie ma ;) mam spokoj od fejsa. Niebyt na fejsie to dopiero szpan ;) jak to fajnie myslec ze ktos na chama cie tam szuka , bo juz mialam takie sytuacje ze starano sie mnie odszukać i przez corke kombinowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam idealne. Kiedy tam wchodzę to przypominają mi się miłe chwile i motywują. Cała reszta mniej przyjemna jest tylko w prawdziwym życiu. Najważniejsze sprawy też tylko z bliskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie zalezy na lansie na fejsie bo nie zaprzeczycie ze to tak wyglada , moj facet odnalazł tam byla dziewczyne z mlodosci i patrzy na jej zdjecia jak zaczarowany, ona na zdjeciu na rybach z mezem i pieprzy mi dlaczego ja z nim nie mowie ryb a wyobraźcie sobie jak go znam a trwa to bardzo dosc dlugo to ani razu o rybach nie wspomniał ;) nawet łowić nie umie i nigdy tego nie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś jest szczęśliwy to nie ma potrzeby wystawiać swojego życia na widok publiczny i szukać jakiegoś chorego dowartościowania się w postaci lajków i komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Wam coś lepszego powiem. Mój były nie miał fejsa, bo mu jego nowa dziewczyna obecnie żona, nie pozwalała założyć. Dopiero teraz mu pozwoliła założyć, jak im się dziecko urodziło, żeby ogłosił to wraz z nią przed całym światem. Oczywiście wszędzie, gdzie tylko można na jego profilu oznacza siebie. Ona chyba myśli, że mnie zazdrość zeżre a ja mam bękę z niej a jemu współczuję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:56 hahaha :) no rzeczywiscie cyrk, pozwoliła zalozyc fejsa by dzieckiem sie chwalić ;) dobre dobre, tez mam beke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz pewnie mu zayebie tablicę zdjęciami dziecka z każdego dnia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jeszcze od tych "ryb" . Powiedzialam ze pieknie sie usmiecha jak na nia patrzy i ze na mnie nigdy tak nie patrzyl a on na to " no cos ty, ona jest szczesliwa, ma meza, zobacz jakie ma piekne zdjecia na ktorych jest szczesliwa, przeciez nie bede im burzyl szczescia " hehe ;) sugeruje mi ze maz jest z nia szczesliwy bo maja piekne zdjecia, po tym widzi ze to szczesliwa para i sugeruje mi tez ze z nia bylby szczesliwszy niz ze mna bo ona zabija ryby nad jeziorem, ja nigdy nie zlowie ryby, a zapomnial ze robiliśmy własne wypady z wykrywaczem i bylo super ale ja nie wrzucam na fejsa swojego zycia no nie mam takiej potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kręci mnie miłość rybna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:03 ;) z pewnoscia tez nap******i mu tych zdjec z dzieckiem by odganiac kobiety od niego, bo kazda wtedy pomysli ze on jest szczesliwym tatusiem ktory kocha rodzine i tym daje sygnal ze koleś jest zajety i niedostepny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy na nia patrzylam lowiaca ryby to odrazu ukazała mi sie jako zimna morderczyni i mu to mowie a on na to : oj przestan przeciez ona jest stara , hahaha , stara, zaledwie starsza 2 lata ode mnie a w jego wieku. Co za d**ek, mam go dosc , dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ryby tez nie kręcą a ludzie czesto daja zdjecia z wycieczek zagranicznych by sie chwalić , prężą sie wyginaja przytulaja do mezow a naprawde to mysli kiedy kredyt spłaci za ta wycieczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mistrz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj byly kochanek zapewniał ze tak bardzo nienawidzi zony, ze go zdradza i ze jest jedza a jak go rzucilam to założył fejsa i wrzucił piekne przytulane zdjecia z zona ;) dobre co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są jednak poy****i ;-) Dajcie no jeszcze coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja lubie ludzi na kafe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:56 glupie babsko z tej zony , sama sie upokarza w ten sposob :):) to smieszne co ona robi , tez wspolczuje im glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi natrzaskali sobie fotek na promie do szwecji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzieliście foty na grobach u niektorych? to sie teraz nazywa grobbing , lans na cmentarzu , siedaja kładą sie na grobach w strojach jak do burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 koleżanki jedna na druga nagaduje a w tle maja zdjęcie jak się przytulaja :o albo te komentarze które wyglądają jak prywatna rozmowa :D -O jej jak pięknie wyszlas! Kwitniesz kochana! -Dziękuj***ardzo mi milo! -musimy kiedyś wybrać się tam razem:-* -tak tylko weź Piotra ze sobą ;) -napewno będziemy się świetnie bawić:-* <3 Ja pier..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też znam takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam kochanka który ma po ustawiane z zona piękne zdjęcia jak się przytulaja a tak nagaduje na nią. W sumie to ona zawsze na wrzuca tych zdjęć i zapie/ rdala mu cala tablice :-D i komentuje z psiapsi pod zdjęciami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×