Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość el

Czy wy też wstydzicie się odkrywać?

Polecane posty

Gość gość el

Bardzo wstydzę się odkrywać, pokazywać swoje ciało, dlatego nawet jak jest upał to chodzę w długich spodniach i koszulce na krótki rękaw, uważam też, że sukienki są nie dla mnie bo nie mam kobiecej figury a do tego jestem niska Czy wy też wstydzicie się pokazywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Chodze w szortach i kieckach mimo że nie mam idealnej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja:/ Dlatego nie lubię lata.. Nigdy nie mam się w co ubrać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
i bardzo dobrze robisz , przynajmniej dzięki temu będziesz niewidzialna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość el
Też nie przepadam za latem, wole wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, nie przesadzaj. Większość ludzi nie ma idealnej figury i sie nie przejmuje. Po co męczyć się w upały w spodniach, skoro można ubrać przewiewna spódniczkę czy sukienkę. To tylko my mamy takie dylematy. Faceci bez kompleksów odsłaniają swoje wielkie owłosione brzuszyska. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość el
Nie jestem gruba, jestem szczupła, ale też bardzo niska :/ Wstydzę się chodzić w sukienkach bo nie lubię odslaniac nóg które przez spódnice i sukienki wydają się jeszcze krótsze niż są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież w spodniach nie robisz się wyższa. Poeksperymentuj z długością spódnic - może jakaś długość optycznie pozwoli ci wydłużyć nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość el
Mam szczupłe nogi choć ja uważam że są wręcz za chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj w necie, jest mnóstwo info jak optycznie wydłużyć nogi. Jakie spódniczki, sukienki, buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
czy w lecie nie jest wam za ciepło w legginsach ? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19816fce44415cdb.html JA wiem ze jestescie wytrwałe .. Raz nawet widziałem dziewczyne w minispodniczce , z gołymi nogami w styczniu na przystanku autobusowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość el
Przyzwyczaiłam się do tego ze mi ssię nogi pieką w spodniach (leginsow nie noszę) W butach na wysokim chyba ciężko się chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem niska i chodze w sukienkach i krótkich spodenkach. Życie jest za krótkie, żeby mieć kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyle wstydzę co nie lubię jak się na mnie gapią. Polscy faceci nie rozumieją, że nie pochlebia nam durnowatość ich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość el dziś Przyzwyczaiłam się do tego ze mi ssię nogi pieką w spodniach (leginsow nie noszę) W butach na wysokim chyba ciężko się chodzi? ----- jeżeli mają tzw platwormę z przotu to są bardzo wygodne a super wydłużają nogi . Powinnaś spróbować i założyć fajne spodenki lub spódniczkę skoro masz szczupłe nogi . Opal się trochę , wtedy ciało jest atrakcyjniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Platformę miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, jakie dylematy masz autorko.. Ja mam 168cm i z chęcią bym Ci oddała kilka cm żebym była niższa a moze nawet niska/małe jest piękne! Możesz zakładać koturny, szpilki i ogolnie kazdy rodzaj obuwia a ja musze sprawdzac czy nie wyglądam jak tyczka na szczudłach. Skoro masz krótkie nogi to szpilki je ładnie wydłuża. Zakładaj sukienki bo wiecznie młoda nie będziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość el
Martwię się ze nie będę umiała chodzić nawet na niskich, a wiem jak to wygląda gdy kobieta chodzi śmiesznie w zbyt wysokich butach (widziałam na ulicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przymierzaj w sklepie różne rodzaje tylko ubieraj oba buty i przejdź się po sklepie . Znajdziesz takie w których będzie się dobrze czuła i nie będziesz chodzić jak połamana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj mi trochę.. Mam 157:/ I na pewno nie chciałabyś byc tak niska jak ja.. Nie lubie lata.. Wszyscy latają w sukienkach albo krotkich spoddenkach a ja albo chodzze w dlugich albo tne na rybaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość el
Gość 12.39 jestem od Ciebie o całe 10cm niższa i z chęcią wzięłabym od ciebie przynajmniej 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malutka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oddaj mi trochę.. Mam 157:/ I na pewno nie chciałabyś byc tak niska jak ja.. Nie lubie lata.. Wszyscy latają w sukienkach albo krotkich spoddenkach a ja albo chodzze w dlugich albo tne na rybaczki.. --- moja siostra ma tyle co ty i chodzi w sukienkach , szortach . Ubiera buty na koturnie lub na platformie z przodu http://kokietki.com.pl/szpilki-obnizone-ceny/1921-szpilki-platforma-bezowe-ecru-cyrkonie-.html coś takiego lub sandałki na koturnie i wygląda super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nikomu nie kaze sie roznegizowywac - to indywidualna sprawa - ja mam roznie - ale sa tez dni/miesiace kiedy bym chodzila w worku no nie mam nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne nogi tylko to co między nimi i czy bierzesz z pupy do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 158 i figure gruszki (góra xs, dół s), do tego na udach od gimnazjum mam rozstępy, bo za szybko "urosłam" ale mam to gdzieś, nosze szorty, sukienki i spódnice, dobrze ktoś napisał, że życie jest za krótkie na kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tego jeszcze dodam, że jestem bardzo blada, bardzo ciężko mi się opalić, więc całe lato chodzę jak córka młynarza i co z tego? Mi to nie przeszkadza, jak ktoś ma z tym problem to jest jego problem, nie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość el
nie biorę z pupy do ust, to jest obrzydliwe. szczerze powiem, że nie wiem jaką mam figurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×