Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WorldWar3

Czy wybuchnie 3 Wojna Światowa ???!!!

Polecane posty

Gość WorldWar3

Czy wybuchnie 3 Wojna Światowa ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WorldWar3
Kiedy wybuchnie bo czy wybuchnie to wiadomo jaka jest odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak teściowa zadzwoni to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno, i tak nie mam faceta i moje zycie jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wybuchnie. wojsko już oficjalnie kontroluje złoża ropy skończyli cyrk z podstawionymi watażkami w celu windoania ceny. niebawem oficjalnie i przy walnym poparciu społecznym bedziemy bulić za rope do czołgów samolotów i szystkiego innego do czego produkcji jest potrzebna. pewie do rakiet dalekiego zasięgu a może do wynoszenia saelitów w kosmos chociaż do tego akurat ropy nie używaja ale to trza złożyć zwieźć obstawić dywizją pancerną dookoła itd. oczywiśccie w gre wchodzą też innne spray wojna to etap na którym załatwia sie wiele spraw. treba z góry pomyśleć kto na kogo bedzie robił w ramach odszkodowań wojenny. sama wojna to wielki poligon doświadczalny na wielu polach. nie bez znaczenia jest też przemysł spozywczy w tym narkotyki. itd itp. patrz druga wojnaświatowa bo bedzie podobnie. bron atomowa pewnie zostanie użyta w ograniczonej skali głównie w trakcie prowokacji. ale to jeszcze torche trzeba rogrzać nastroje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:37 a chcesz mieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi sie ur******ać zbytnio wyobraźni w tej kwestii bo mnie to przeraża co sie może stać. nie obejdzie sie bez okrucieństw i rzezi bo to stałe atrakcje w wykonaniu róznych psychopatów hodowanych w tym celu. ogólnie piertoli sie o globalizacji i rządzie śwaitowym ale to bełkot. widać gólym okiem że cwaniacwu brakuje jasnej polaryzacji śwaita. kombinuja na wszystkie sposoby to sie robi coraz bardziej zagmatwane nawet dla nich. trzeba to uprościć. nie będzie żadnego nwo. co najwyżej jedna ze stron bedzie walczyła pod sztandarami zwalczania nwo. proste hasła proste zasady proste obowiązki samokontrola sił społecznych. śwait prosty piękny okrutny ale zrozumiały. oczywiście nie dla piekna i prostoty to sie robi tylko dla zysku no ale jak zaczną do ciebie napiżac z możdzieży to poczujesz nagłą potrzebe identyfikacji z jakąś większą siła. jak ci zabiją bliskich to ty też bedziesz chciał zabić im bliskich itd. ażne zebyś by slepy na ineresy które dzieki tobie załatwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nadęte wyrchowane kooorfy które niezbyt sie identyfikują z ludzkością. traktują swiat jak prywatna manufakture. współczesna ekonomia to bańka mydlana, która niebawem pęknie. dlatego lepiej ja samemu przebić. po tym wszystkim pewnie wyłoni sie jakieś nowess połeczeństwo historia ulegnie drobnym albo troche mniej drobnym zmianom bo sie ją napisze od nowa, będą nowi święci nowi bohaterowie, nowi antybohaterowie jedyne co pozostanie stare to właścicelae tego burdelu. wolałbym w tym nie brać udziału ale oczywiście nie pozostawią nikomu wyboru bo rzadko kto chce brać w tym udział. ale to nie problem bo oni nie mają problemu żeby wymordować kilka tysięcy dzieci i kobiet zeby zmotywoać cie do działania możnaby to było nawet rozegrać przeciwko nim aszachować przeciągnać pare spraw zmusić do killku ruchów ale tak sie nie stanie bo lubicie dramaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że wybuchnie. Świat nie jest gotów na to, by zutylizować rasy kolorowe bez konfliktu zbrojnego. Musimy stworzyć okazję. I wojna jest najlepszą. Hitlerowi nie udało się dokończyć dzieła oczyszczania ziemi, ale my, z prezesem jako wodzem, zrobimy to podczas następnej wojny. Wtedy zapanuje rasa biała, a prezes zostanie koronowany na króla świata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssspanikowana
"Czy wybuchnie 3 wojna światowa?" Jeszcze się pytasz? Przecież znasz odpowiedź. Wojna to kwestia 10-20 lat, ale ja jak to ja już od dawna jestem przygotowana. :classic_cool: Właśnie wróciłam z kolejnego obozu survivalowego, tym razem w górach, i od 1. września zacznę uzupełniać zapasy, o ile nic się nie stanie, rzecz jasna. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssspanikowana
Chociaż moim zdaniem wybuchnie w przeciągu 2 lub 3 lat. Tak po cichu na to liczę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki temu oni dojdą do wniosku że jesteśmy baranami i nie ma nas co załować i rozkręcą nową komedie. nic nie zrobisz a oni sie przed tym nie powstrzymaja bo im to ułatwiamy. wywiad tez trzeba wziąć w cugle bo sie psuje od zewnątrz. a akurat od zewnątrz musi być całkiem zielony. trzeba zrobić porządek zafundować jakąś globalną traume i kilka tabu, których nikt nie złamie przez pokolenia. tak se piertole bo już nawet nie wiem co sie na świecie dzieje. przestałęm tez anazlizowwać i dociekać do czego konkretnie zmierzaja. wyjepane mam na kondonów. są dla mnie insektami a ja sie nie znam i nie interesuje pasożytami. wszami też sie nie interesuje ani glistami ludzkimi chociaż czasem trzeba z nimi życ. bez sensu marnoać na nich czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssspanikowana
W końcu armia turecka pojechała "zwalczać isis" i zaczną się araby wyżynać nawzajem, wciągną w to Rosję, ktoś użyje atomówek i wojna gotowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ty kooorfa kretynko myślisz że ci obozy survivalowe pomogą ze bedziesz biegała z nożem po lesie i budowała szałasy? strzelała z łuku do bomb? albo robiła zasadzki w dżungli jak jhon rambo? oni takich survivalowców mają na pęczki 100 razy lepszych od ciebie. jak uważasz, że ci survival pomoże przetrwać na wojnie albo że dzieki niemu coś na niej zyskasz to jestes piertolnięta i zamiast na survival zapisz sie na terapie dla nieuleczalnych popiertoleńcó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojna to jest kataklizm. w peeesde se wsadź swoje umiejętności. do niczego ci sie nie przydadzą. zapasy? i co z tymi zapasami zrobisz? bedziesz spieralać z toną zapasów na plecach z innymi uchodźcami? ci ekooorfa kretynko po drodze zapiertolą. kooorfa jak ma nie być wojny jak ziemia takich debili nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podgrzewaniu atmosfery i radykalizacji nastrojów mas służą takie agitki jak tego debila tutaj barana pancernego. Cały czas się tylko zastanawiam na ile jest to pożyteczny idiota a na ile cwany i opłacony agitator. Podobnie akcje ONR. Przecież to wszystko już było. To jako żywo Niemcy przed utworzeniem 3. Rzeszy. Te same metody, te same parszywe, brunatne argumenty. A durny lud to kupuje i daje się prowadzić jak barany do rzeźni... Patrząc na to żenujące przedstawienie na pogrzebie Inki widziałem pewną scenę z Cabaretu. Niby musical a bardzo aktualny... I to jest smutne, że wielu, bardzo wielu z nas przyjdzie zapłacić tym co mamy najcenniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykopałas se bunkier pobliskim lesie? szczerze wątpie abyś zrobiła go tak aby przezyć w nim dłużej niz miesiąc bez załamania nerwowego nie wspominając o iinych okolicznościach. obozy survivalowe. ja piertole weź kooorfa nie załamuj mnie. uczyli cie zabijać na tych obozach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruski potrzebuje tylko pół dnia zeby zajac cała polske w pod bronia 1 milion zołniezy w rezerwie 30 milionów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo wytrzymasz z osranom dooopą bez podpaski? bedziesz nosiła ze sobą wszędzie trzy worki papieu velvet?pewnie jeszcze w jaskrawych kolorach zeby muchy cie mogły namierzyc. ci sie wrośnie paznokieć palucha to ci sie survival skończy i sie sama poczołgasz do niewoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baron pacnerny dziś Oczywiście, że wybuchnie. Świat nie jest gotów na to, by zutylizować rasy kolorowe bez konfliktu zbrojnego. Musimy stworzyć okazję. I wojna jest najlepszą. Hitlerowi nie udało się dokończyć dzieła oczyszczania ziemi, ale my, z prezesem jako wodzem, zrobimy to podczas następnej wojny. Wtedy zapanuje rasa biała, a prezes zostanie koronowany na króla świata cool.gif x Jaja sobie robisz, czy co??? Prezes należy pisać wielką literą, to po pierwsze. Po drugie, nie królem świata, ale wszechświata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jeszcze robiłas na tym survivalu? smażyliście kiełn=baski nad ogniskiem przy piwku?? i co kooorfa myłśisz ze na wojnie też tak będzie? i ze pewnie jeszcze będiecie spiewali sprośne piosenki? w namiocie spałas? sama go targałaś? trazem z zapasami? z bronią? z apteczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że 3 nie wybuchnie. Ale Ukraina zostanie w całości wsiąknięta. Niby zachód będzie jakieś tam sankcje dawał, ale z drugiej strony cicho siedział. Z NATO nie zadrze, ale NATO z nim też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnij o survivalu. o jest jepany interes i nikt cie tam niczego nie nauczy. jakby uczyli tam czegoś o przetrwaniu dłużej niż jednej nocy bez telewizora ale za to z perspektywwą bzykanaka z innymi "studentami" to by nikt im za to nie bulił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h*uj du*pa cycki. Gówno nie to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załózmy, że cie wojna zaskoczy poza miejscem gdzie trzymasz słynne zapasy i pewnie supermarkowe obuwie i inne ciuszki na taką okazje. musisz wypiertalać w tym co masz na sobie. uczyli cie jak nie zdechnąć z zimna w nocy bez spiwora superhiperwyrzymałych włókien z termoforem na baterie? masz dziecko? móili ci, że jak chcesz przeżyć a wojna was rozdzieliła o musisz o nim zapomnieć bo pewnie już nie zyje? nauczyli cie tego? to sie kooorfa zamknij kreynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frania – elektryczna pralka wirnikowa popularna w Polsce przed upowszechnieniem się w latach 80. XX w. bębnowych pralek automatycznych. W pralce wirnikowej bęben nie porusza się, natomiast woda i prana odzież jest poruszana przez obracający się wirnik. Pralka o nazwie Frania była produkowana pod znakiem firmowym SHL w Zakładach Wyrobów Metalowych w Kielcach (obok produkcji motocykli). W typowym wykonaniu składała się z dwóch cylindrycznych komór wykonanych z emaliowanej blachy (wewnątrz blacha komory pralniczej była ocynkowana). Górna część z wirnikiem umieszczonym w dnie stanowiła komorę pralniczą, dolna mieściła silnik elektryczny o mocy ok. 180 W z przekładnią pasową, wyłącznik oraz inny ewentualny osprzęt elektryczny. W oparciu o tę samą konstrukcję produkowano pralki w wielu wytwórniach w kilku odmianach. Niektóre z nich posiadały wyżymaczkę, w niektórych odmianach woda mogła być podgrzewana w pralce, inne wymagały napełniania wodą ciepłą, mogły być wyposażone w elektryczną pompkę opróżniającą zbiornik. Z czasem nazwa Frania przyjęła się jako popularne określenie wszystkich pralek wirnikowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo bys pociągneła ze świadomością że może właśnie mordują ci syna a ty sobie radośnie survivalujesz? rozbeczałabyś sie po kilometrze. masz rodziców? rodzine? oni tez sie uczyli survivalu? uczyli ich że musisz kraśc co ci wpadnie w łapy a czasami zabić kretynów którzy przez przypadek maszerują z tobą ale wpadli na pomysł że zadzwonią sobie z komórki na policje żeby ich zabrała? uczyli cie? to c***ja umieszz. a to jest tylko to co mi sie udało na poczekaniu wymślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jeszcze umiesz? strzelac z painballa i zostawiać głebokie slady po ostrej jeździe kłądem w poszyciu leśnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssspanikowana x taa juz naszykowana, walizki spakowane, juz w kiblu nasrane i wszystko przygotowane, nie zapomnij sie jeszcze raz wysrac bo jak wybuchnie to nie zdążysz nawet wody spuscic...:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kooorfa nie masz co pękac. jesteś niezniszczalna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×