Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rammm88bo

Czy wylecę z pracy ??? Narobiłem sobie kłopotów !!!

Polecane posty

Gość Rammm88bo

Zajmuję się zamawianiem towaru w sklepie spożywczym. Robiłem zamówienie na papierosy. Kliknąłem na LM niebieskie i chciałem zobaczyć historię sprzedaży aby zamówić określoną ilość. Zamiast ctrl page down przez pomyłkę kliknąłem ctrl delete. Skasowałem w ten sposób jak się później okazało całą ilość LM light z dostawy z 2011r. Zrozumiałem to gdy po chwili zobaczyłem że zamiast około 15 paczek mam na stanie 35 paczek na minusie !! Zacząłem więc tym samym sposobem kasować historię sprzedaży LM light w 2011r tak aby na stanie znowu było około 15 paczek. Problem jest też taki, że stany się nie zgadzają i ja nawet nie wiem czy dobrą ilość przywróciłem w ten sposób na stan. Szef mój to bardzo podejrzliwy chytrus i wiem, że może sobie uroić w głowie że chciałem go oszukać. Przyznać się do tego co zrobiłem nie mogę bo on nie znosi pomyłek. Taki już jest. Mam pytanie. Czy szef może to jakoś sprawdzić że wykasowałem mu historię przychodu i rozchodu na jakiś fragment roku 2011 ? Pomijamy grzebanie w FV bo przecież tego nie będzie robił jeśli nie będzie niczego się domyślał. Bardziej chodzi mi o to czy program sam może mu to pokazać w jakichś niezgodnościach np. Przy remanencie na koniec roku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wystarczyło kliknąć ctrl z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ctrl z to znajdź. A tu chodzi o coś zupełnie innego. Jak wszedłem w LM light to historia jest od początku i wtedy trzeba zejść na sam dół ctrl page down aby zobaczyć ostatnią rotację tzn. Przychody i rozchody. A ja zamiast zejść na sam dół to skasowałem pierwszą dostawę a ona była w 2011 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×