Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strong man

Czy wypada aby twardziel przygrywał na pianinie w kółku gimnastycznym?

Polecane posty

Gość strong man

Mam 2 zawody. Rodzice najpierw mnie wysłali do konserwatorium muzycznego o proilu pianistycznym uważając, że podobno mam ponadprzeciętny talent którego zmarnowanie byłoby zbrodnią dla reszty pokoleń ale ja jednak nie podzielałem ich zapału i zamiast kontynuować naukę w szkole muzycznej jak chcieli rodzice zapisałem się na politechnikę bo od zawsze interesowałam mnie motoryzacja. W międzyczasie pakowałem wspomagany tylko naturalnym białkiem (nie uznaję anabolików) i liznąłem nieco kick-boxingu. Po skończonych studiach niestety nie znalazłem pracy jako inżynier i przez ponad rok bezowocnie rozsyłałem CV wszędzie gdzie się dało. Nieoczekiwanie z początkiem tego roku pojawiła się propozycja pracy na 1/2 etatu jako człowiek przygrywający na pianinie do lekcji gimnastyki dla dziewcząt. Nie był to szczyt moich marzeń ale na bezrybiu i rak ryba więc przyjąłem. Kumplom z pakerni jednak nie przyznaje się co i gdzie robię bo się wstydzę. Twardziel siedzi za pianinkiem a dookoła wianuszek gimbusiar wymachujących bosymi nóżkami :O Co do bosych nóżek to jest jeszcze ten problem, że ja jestem fetyszystą stóp (uwielbiam filmy typu "licking feet") i czasem kręcą mnie te ich nogi a wiem, że nie powinny bo ile one mają lat. Czy biorąc pod uwagę powyższe powinienem zrezygnować z tej posady zanim kumple się dowiedzą i mnie wybrechtają czy mimo wszystko tkwić tam nadal bo lepszy rydz niż nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jak kazda tylko szukaj cos innego w miedzy czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandana
Jak sie podniecasz nieletnimi to jestes zbok masz tego swiadomosc prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strong man
Nie podniecam się nieletnimi jako nieletnimi tylko bosymi stopami. Wspomniałem przecież, że jestem fetyszystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandana
Przyznajesz jednak ze ich stopy Cie podniecaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś wyżej napisał, szukaj czegoś innego i zrezygnuj dopiero, jak znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strong man
Amandana coś Ty się czepiła pobocznego wątku. Napisałem jedno zdanie o fetyszu a Ty robisz ze mnie prawie pedofila. Tematem głównym jest praca i tu prosiłem o poradę a Ty jak maniaczka łapiesz mnie za słówka z zupełnie innej beczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandana
Nie uciekaj od pytania sam napisales ze cwicza gimbusiary a wiec dziewczynki w wieku 12-14 lat. Podniecanie sie dzieciecymi stopami nie nalezy do zachowan normalnych. Pytam ponownie czy podczas ich cwiczen czujesz podniecenie seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaje erekcji w czasie przerwy ide do wc sobie ulżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strong man
To o 8:39 to oczywiście podszywa ale podszywacz niechcący trafił w sedno. Dokładnie tak to wygląda. Amando czy Twoja ciekawość jest teraz zaspokojona i znając prawdę DASZ MI SPOKÓJ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandana
Zgłosiłam ten temat na policję abyś nigdy nie zgwałcił zadnej z tych dziewcząt zboczeńcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strong man
Polska być dziwny kraj :O Jeszcze nic nie zrobiłem a już nasyła się na mnie gliny :O Zrozum tępa kretynko, że mnie nie interesują podlotki! Zwracałem tylko uwage na bose stopy bo jestem fetyszystą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jesteś fetyszystą ale na pewno jesteś zwykłą cipą z babskiego forum.który z nudów i braku zainteresowania ze strony płci przeciwnej i własnej pewnie też,siedzi w tym gównie i kleci jakies głupoty żeby wzbudzić zainteresowanie,ty nawet nie jestes namiastką mężczyzny więc możesz sobie pomażyć :-D ty męska prostytutko z babskiego forum :-D fuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjj żygac się chce na takich cweli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWOKATOR ????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki prowokator,to pewnie ten etatowy zjeb bez którego to padło dawno b y padło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strong man
@ 10.26 Gdybyśmy się spotkali twarzą w twarz inaczej byś śpiewał. Jestem kulturystą i kick-boxerem a ty żałosny dupku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, kulturysta przygrywający na pianinku, hahaha, ale prowo w sumie śmieszne, daję 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne ? przecież to jest tak samo żałosne jak ten śmierdzący pedał który to spłodził,poziom debila objawił się w całej krasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strong man
@ gość dziś Taaa, kulturysta przygrywający na pianinku, hahaha, ale prowo w sumie śmieszne, daję 5/10 x Właśnie dlatego napisałem ten wątek kretynie! Ja kulturysta i kick-boxer znany na dzielnicy jako twardziel któremu nikt nie fiknie ma teraz przygrywać na pianinku :O Dlatego pytałem czy rzucić tę robotę póki czas i póki kumple nie wybrechtali czy mimo wszystko tkwić tam bo chociaż kasa nieduża to jednak lepsza nieduża niż żadna a jakaś kretunka wyskakuje mi tu z policją a teraz ty debilku sugerujesz, że prowo bo paker za pianinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strong man
Fajne prowo wam zapodałem, nie ? :D Co prawda, miękki chooy ze mnie, a nie żaden paker i twardziel, ale na kafe mogę poudawać, kogo chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilkiem to ty jesteś, "pakerze" kafeteryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×