Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moncheri

czy wypada kupic nóż, scyzoryk w prezencie?

Polecane posty

Gość moncheri

knuje i knuję i wymyślić nie mogę co kupić bratu na gwiazdkę, i tak przypomniało mi się , że kiedyś wędkował, teraz co prawda juz nie ale czasem chodzi na różne wędrówki. Czy to wypada kupić np nóż? czy to nie jakiś przesąd lub nie adekwatne co do gwaizdki? mam na mysli cos takiego : http://www.militaria.pl/master_cutlery/noz_skladany_master_cutlery_carbon_(mt-a810cf)_p21581.xml?cat=410 ,co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypada. Jest taki przesąd, że będzie między wami ostra awantura. Aby zniwelować zło, obdarowany powinien natychmiast po otrzymaniu prezentu symbolicznie za niego zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie prezenty według przesądów przecinają wiezi. Sam się o tym przekonałem, ale ile w tym ingerencji innych sila, a ile przypadku, nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocheri
hm no tak zabobony , przesad.. no ale jesli mu sie to przyda? czy moze cos innego ale w tym klimacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośkaS
ja kupiłam mojemu facetowi w tamtym roku i był wniebowzięty - cieszył się jak dziecko :) widzę że oglądasz porządne noże więc wstydu nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadjiaa
ja właśnie kupiłam mężowi Leathermana - jak zobaczyłam gwarancję na 25 lat to stwierdziłam że musi być warty swojej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo sie poklocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocheri
moze nie powiem,że to nóż tylko multiprzybornik jak ten leathermana? powiedzmy, że to kombinerki z nożykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyzorykospecjalista
mocheri: Multitool Leatherman Wingman - ma mniej funkcji, ale gwarancję na 25 lat! i jest tańszy Scyzoryk Victorinox Swiss Champ Black - chyba najbardziej wypasiony jaki istnieje - 33 funkcje!!! kwestia na czym bardziej Ci zależy - zapewniam że oba są bardzo solidne i generalnie co nie wybierzesz to będzie dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocheri
33 funkcje.. uu .. nice! troche droższy jest, a ten za to ma gwarancje;] no dobra, a scyzorykospecjalisto ! ;] czy ten sklep jest git? żadnej podróbki nie dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandor23
mocheri kombinerki ze scyzorykiem? OMG nic z tych rzeczy Letherman to są mikronarzędzia! scyzorykospecjalista dodatkowo victorinox ma diżywotnią gwarację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocheri
kombinerki sie przydadzą do wyrywania paznokci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandor23
Planujesz na kimś tortury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieść gminna niesie, że taki prezent przecina więzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakiej zasadzie działa dożywotnia gwarancja? i czyje życie wchodzi w gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafii1
jeśli chodzi o leathermana to gwarancja nie tyle dożywotnia co na 25 lat, dodatkowo nie trzeba mieć paragonu ani faktury - wystarczy że produkt będzie oryginalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwarancja się i przyadje i nie, bo po pierwsze rzadko się trafia ,żeby sie wingman lub inny zepsuł , a po drugie jesli juz komus się przytrafi to docenia sie te 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słaby pomysł z tym prezentem, nalepiej kupic od razu maczete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocheri
micronarzedzie ładnie. więc micronarzedzie nie przyniosi pecha jak się komuś kupi ?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maczete? bleee , to juz miesz samuraja;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>mocheri 2014.12.02 moze nie powiem,że to nóż tylko multiprzybornik jak ten leathermana? powiedzmy, że to kombinerki z nożykiem jezyk.gif>>> to sie nazywa multitool ! >>>http://www.amazon.co.uk/Victorinox-Swiss-Army -Knife->>> wow ! jaka cena na militaria pl masz taniej >>>gość 2014.12.06 na jakiej zasadzie działa dożywotnia gwarancja? i czyje życie wchodzi w gre?>>> to znaczy ze dopuki victorinox bedzie istniec masz u nich gwarancje na swoj sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaeloo
Wypada! Przesady to rzecz którą nie powinniśmy sie kierować, gdy coś sobie wymyśli. Ja zawsze marzyłem o własnym, ale zawsze coś wypadało by kupić samemu. Ostatnio dostałem taki nóż https://elementalknives.com.pl/produkt/bowie-ruby/ na urodziny i prkatycznie sie z nim nie rozstaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×