Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TokioParis

Czy zageszczane wlosy mozna reklamowac ?

Polecane posty

Moze ktoras z pan , dziewczyn przechodzila zabieg przedluzania wlosow . Ja mam sztuczne pasma od miesiaca , zaplacilam 1.400 zl , i juz prawie polowy nie mam , poinformowano mnie ze te wlosy beda sie trzymac conajmniej 6 mies ... Gwarancja dwa tygodnie ,.. Widze takze ze trace swoje wlosy ... I to duzo ! Czuje sie oszukana , naciagnieta na kase poprostu . Czy ktoras moze z was byla w takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrazy wspolczucia:O kolezanka sobie zrobila i powiem ze....wygladalo to strasznie :O zrobily jej sie takie ,brzydkie skosmacone ,ale fryzjerka powiedziala ze sa ok ,a nie byly i wygladala jakby miala dredy :O :O :O MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrazy wspolczucia:O kolezanka sobie zrobila i powiem ze....wygladalo to strasznie :O zrobily jej sie takie ,brzydkie skosmacone ,ale fryzjerka powiedziala ze sa ok ,a nie byly i wygladala jakby miala dredy :O :O :O MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napewno jej tego nie daruje , nic mi nie powiedziala ze strace polowe swoich wlosow , po pierwszych dwoch dniach juz stracilam 2 pasma , reklamowalam ,ona na to ze to normalne bo widocznie w tych pasemkach byly moje slabe wlosy ktore i tak by wypadly ... Widac zgrzewy , myje co drugi dzien przy kazdym czesaniu cala szczotka wlosow , juz sa bardzo cienkie. Wiem ze trace duzo moich naturalnych ... Mialam sie juz nawet prawnika poradzic , ale najpierw pojde jeszcze raz do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×