Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy znacie jakieś super tanie a naturalne ,dobre kosmetyki???

Polecane posty

Gość gość

chodzi o krem do twarzy lub korektory pod oczy .pomadki do ust itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tańszych kosmetyków ja lubię Ziaję :). Kremy ma bardzo dobre a czasem lubię też sama coś pokombinować i stworzyć domowy kosmetyk. Wejdź na stronę zrobsobiekrem.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwa, tania i dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mam np. olej arganowy z biochemii urody, ktory dodaje do kremu na noc :) a z kosmetykow do makijazu- brow color tinded mascara do brwi z golden rose ;) jest swietna, potrafie nią stworzyc idealne brwi, ktore trzymaja sie caly dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kał mocz nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super tanie i dobre......wazeline se naluz na morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest masa tanich kosmetykow, kremy bb od garniera nie sa drogie, tusz do rzes z avonu, tani i dobry. Golden rose ma niedrogie kosmetyki, lakiery do paznokci długo trzymaja i tanie. A ostatnio kupilam brow color tindet mascara od gr wlasnie, zaplacilam niecale 12 zl, a moje brwi sa wystylizowane bardzo precyzyjnie, zadnych grudek, brak posklejanych brwi. Ogolnie czesto kupuje w rossmanie lub w naturze na promocjach, wiec zawsze cos przyoszczedzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super tanich to nie znam, ale jestem zdania że jednak lepiej jest wydać nieco więcej, szczególnie jeśli mówimy o kosmetykach stosowanych na twarz. Żele pod prysznic to wiadomo, mogą być tańsze ale przy kremach do twarzy tak nie oszczędzam :) Bardzo lubię ten sklep bo mają niezłe promocje i często można coś dorwać w niskich cenach http://www.biomania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam super tanie i świetnie działające kosmetyki naturalne: 1. Nierafinowane masło karite. 2. Olejek aloesowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullkowa
dużo tego jest... :) zależy też co tam ci odpowiada z kosmetyków tzn jakie składniki ci służą a jakie nie. ja robię tak że wchodzę na moją ulubioną www.topdrogeria.pl i szukam po składach co tam mają, po prostu sprawdzam składniki i to działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o w tubie też jest mega zwłaszcza na podkrazone oczy i zaschniete usta. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komonka
ja wlasnie ostatnio czytałam książkę Sekrety urody Koreanek i jestem pod wrażeniem. no i zainwestowałam w pare kosmetyków It's skin. w sumie przyszły do mnie w 3 dni. ale skóra wygląda na mega odświeżoną. chyba się opłącało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limkaaa
no wlasnie tez słyszałam o tych kosmetykach że są na prawde dobre. to chyba jakaś nowość na rynku, tak jak ta książka o sekretach koreanek. tam jest tyle rzeczy które można wprowadzic do życia codziennego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama, reklama, reklama. Dajcie spokoj, wszyscy wiedza, ze spamujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio znalazłam genialne pomadki z miss sporty - wonder smooth. Strasznie podoba mi się kolor barely amazing - bardzo delikatny i naturalny. W dodatku szminka super nawilża, szukałam dokładnie czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×