Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dffdff

czy znacie kogoś kto wygrał w RMF?

Polecane posty

Gość dffdff

wysyłam codziennie smsy i nic nie znam nikogo kto wygrał, a przecież ktoś wygrywa wy znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam osobiście ale kolega zna, para nowożeńców pojechała na jakieś wyspy razem z Bryndalem i jeszcze jakimś leszczem z radia, ale nie wiem czy to RMF czy Zet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam... mój tato, ale to było kilka lat temu, gdy tzreba bylo slucham eremefu i póxniej odpowiadało sie an pytania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdff
ktoś taki jak ja > ktoś opowiadał że zadzwonił do weterynarza, a ten"RMF FM najlepsza muzyka". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudekurka
No własnie ja też nie znam. :O Niby ludzie wygrywają po 50-130 tys zł i gdzie oni są? :O A o żadnym nic nie słyszałam. Może to podpucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsfssfwewterg
ja znam moja kumpela wygrała 80 tysięcy w wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha!
faktycznie ,tyko jak niby robią ten cyrk z... na żywo antenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKIU85
ja znam, mój kolega wygrał 100 tys w RMF FM. Dzwonią z zastrzeżonego numeru i nie w tym momencie co puszczają na antenie, tylko wczesniej. Wysłał w tym dniu 2 smsy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie wygenerowałem nasienie
z moszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec wiec wiec wiec wiec
Jak niby dzwonią wcześniej niż na antenie, to to co puszczają jest nagrane czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko na tip top! :P
nie każdy kłapie dziobem, jakbym ja wygrała taką kasę to bym się w życiu nie przyznała znajomym ani w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKIU85
tak, to jest nagranie. muszą się jakoś przecież zabezpieczyć, żeby niecenzuralne słowa nie padły na antenie, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha!
oo to gratki! myśle , ze to ściema..nie popłaca? chociaż dalej myśle ze to..kiszka:P niewierny Tomasz! n9e dotkniesz? nie uwierzysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam, facet wygrał 170 tys i nie wypłacili mu , bo w regulaminie napisane jest, że trzeba miec opłacony abonament radiowo telewizyjny, a on nie miał ;o i lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic takiego nie ma
w regulaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie puszczają z parusekundowym opużnieniem i maja czas na wyciecie tego niecezuralnego slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba mieć opłaconego abonamentu jesli nie masz odbiornika a słuchasz tylko w necie . Zresztą jak ktoś w sklepie jest i słyszy w radiu ze konkurs i wysyła to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś słyszałam że trzeba mieć abonament :) telefon na umowe,jeśli jest na karte to wygrana nie jest możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy telefon w Mixie bierze udział w konkursie ? zdarza sie ze wysle sma albo 2 , pomarzyć można ............ pozdrawiam wszystkim , którzy maja cicha nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robienie ludzi w balona i wyciąganie numerów telefonów (oraz chyba imion). Kasy tam zapewne nikt nie widzaił, oprócz z góry ustawionych członków rodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chyba oszustwo ja puszczam smsy do nich trzy lata i nic czasem po dwa dziennie.Taka prawda jak sobie człowiek nie zarobi to nie wygra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma2
Ja nie znam nikogo kto by wygrał. W pewnym czasie całe moje biuro grało codziennie. Ja z mężem gramy od prawie czternastu lat, od momentu gdy pierwsza taka loteria , pojawiła się na antenie RMF FM. Mąż po kilku latach gry, zrezygnował. Ja gram nadal, niestety codziennie. Wysyłam od pięciu do ośmiu SMS-ów. Boję się obliczyć ile straciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavlo
Do Romy2: Ilość nie gra takiej roli jak okres. Zaledwie 3 tygodnie mi to zajęło (od rozpoczęcia do wygranej). Strategia to podstawa. Nikt nie woła o hasło dnia i abonament, dla jasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlo
No własnie, chcieć i grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo i co to za strategia? Wierzyć ze się wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba grać a nie zastanawiać się,poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlo
Szszcęście plus rozkmina regulaminu i rozpracowanie psychologiczne prowadzących i szczęśliwców wybranych numerów. Obowiązkowo starter z mózgojebnym dzwonkiem. Dużo opowiadać jak się do tego przygotowywałem. A wierzyć zawsze warto. Pozdro Panie i Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×