Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy znacie kogos mlodego kto ma korony albo licówki na zębach??

Polecane posty

Gość gość

to sraszne ,że teraz mlode kobiety robia sobie na zamówienie takie sztuczne zeby...przeciez to niszczy zdrowie..a korony trzeba wymieniac co 10 lat ..pomyslcie jakie to koszty i jakie niezdrowe....przeciez pod korone zawsze dostaja sie jakies mikrobakterie..tak mi mowil brat dentysta...a jednoczesnie tyle ludzi robi sobie takie korony albo licowki mimo ze maja zdrowe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bys sobie zrobila jakbys w wieku 30 lat i wczesniej miala pol geby z brazowymi, zepsutami zebami i braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie zrobie licówki porcelanowe na jedynkach. Dlaczego? Bo mam przebarwienia których nie da się usunąć w żaden sposób a wybielanie też nic nie da. Zęby mam zdrowe. Myślisz, że będe do końca życia zakrywać usta jak się śmieje czy mówie ze wstydu bo Tobie nie podoba się to, że ktoś zrobił sobie zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy nie rozumiecie ze licówki i korony niszcza wasze zęby????lepiej miec swoje zeby ..zolte i krzywe ale swoje....a przebarwienia usuwa sie piaskowaniem lub skalingiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przebarwienia mozna usuwac a nie zaraz licówki zrobic.. kochanie mój stomatolog (jeden z najlepszych w polsce) mówi ,ze licówki to masakra i nie warto....mowil mi szczerze ,ze licówki odpadają często i nieraz ludzie nawet w zupie je mają :)mówie serio.:)licówki sa gorsze niz korony wg mojego dentysty bo często sie odklejają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to, że moich się nie da usunąc jakimś zwykłym piaskowaniem! To nie są przebarwienia po kawie czy herbacie! To są przebarwienia kredowobiale, które sprawiają, że cała reszta zębów wygląda na obrzydliwie żółtą. Nie da się tego usunąc jakimś skalingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie obchodzi jakie kto ma zęby? Na serio się tak martwisz o innych, że licówki robią? Skoro się z tym lepiej czują i mają kasę to czemu mają sobie nie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro masz kredowobiale przebarwienia to znaczy z emasz próchnice ..bo prochnica tak wyglada początkowa..biale plamy to próchnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga wiem doskonale co mam a czego nie mam. Próchnicy nie mam. To nie jest od próchnicy. To jest coś związanego z demineralizacją szkliwa, fluorozą. Czymś takim. Nie wiem dokładnie. Chodzi o to, że nic się nie da z tym zrobić. Do tego to powiększa się gdy oddycham przez usta albo mam otwartą buzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa, jeszcze ci się nie znudziło zakładanie tych debilnych tematów o koronach i licówkach? Odpieprz się od cudzych gąb i zajmij własną. A tak a propos; ten twój dentysta chyba nie jest tak dobry jak ci się wydaje, skoro poleca najgorszą rzecz jaką można własnym zębom zafundować, czyli piaskowanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dentystka mi odradzała... Ale ide zobaczyc tam, wiecie czy dobrze robia? bianco-stomatologia.pl zna ktos tego dentyste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, myślę, że demonizowanie takich rzeczy to przesada. Poza tym - to zależy jakie korony się robi. ja zrobiłam pełnoceramiczne w http://cenker.pl/ - wyglądają bardzo naturalnie i zabieg był całkowicie bezpieczny. Trzeba tylko dbać o higienę jamy ustnej i regularnie chodzić na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam licówki. Miałam brzydkie zęby i nie sądzę, by cokolwiek innego mogło tutaj pomóc. Robiłam je w http://dentarama.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,zębów się nie wybiera i kiedy są w naprawdę złej kondycji,warto zdecydować się a licówki – niezależnie od wieku. Moje robiłam w zamojskiej klinice Dental Clinic i wiem,że to był dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24 lata i mam licówki na zębach. Wcześniej naprawdę nie lubiłam swojego uśmiechu, ale poszłam do http://www.makrodent.pl/ - teraz moje zęby wyglądają świetnie. :) Uważam, że to była dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×