Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie takie sytuacje, gdzie przecietna dziewczyna odrzucila zaloty bogatego

Polecane posty

Gość gość

mezczyzny? Np. ze 32 letni ksiegowy z duzej firmy miedzynarodowej usilowal poderwac kelnerke z pizzeri, a ona zamiast na niego poleciec to go olala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd miała wiedzieć, że jesteś bogaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalem jej duzy napiwek a jednak nie przyjela zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalozmy, ze wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramalukta666 death satan god
Jestem andrzej jacek z jackowa w chicago z usa a moje gg to 5473221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się z tym czujesz? Opad szczeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma już bogatszego sponsora albo była w okresie owulacji i wtedy kobiety bardziej patrzą na fizyczność, która u ciebie pewnie jest nie najwyższych lotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A produkujesz banknoty ze swoja podobizna, ze miala wiedeiec kim jestes? Kelnerki nieraz miewaja takie akcje z napalonymi chlopami z jednorazowym "gestem" (bo np. Sa po wyplacie i mysla, ze zaimponuja rzuceniem wiekszego napiwku). Napiwek jest za fachowa obsluge w knajpie a nie honorarium jak dla d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. Moj brat jest chirurgiem naczyniowym i konsultantem na dolnym slasku. Ma gdzies z 10 kola na miesiac i probowal w zeszlym roku poderwac totalnie przecietna dziewczyne z wygladu, ktora pracowala zdajsie w poradni ginekologicznej w recepcji. Zlala go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile brat miał wtedy lat? Ile ona? Przystojny jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps.powinien byc zawsze adekwatny, szefowie nie wszystkich knajp sa ok w kwestii napiwkow, czesto lubia z nich rozliczac lub napiwki laczyc i rozdzielac na caly personel. Jak dziewczyna sie podoba to zwroci uwage na kulturalnego, stalego klienta, mozna tez pochwalic personel (caly, bez wskazania na nia) przelozonemu. To co ty zrobiles to buractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja...może nie odrzuciłam, ale się wahałam a on w ciągu tygodnia znalazł inną. A gość z własną chatą i wyciągający kilkanaście tysiaków miesięcznie. Wiem, jestem głupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ale sie kelnereczka burzy. To chyba jakies sci-fi. Kelnerki to najlatwiejsze k****y na ziemi, wystarczy ja zaprosic do innej knajpy (nie musi byc najwyzszych lotow), w ktorej nie musi sie szczerzyc do klientow jak prostytutka, i z********ac z zarciem (albo sie chowac w kuchni jak zobaczy kogos, komu nadepnela na odcisk - a w przypadku tych latwych koorw to norma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Uomo , czemu masz takiego męskiego nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. Moj brat jest chirurgiem naczyniowym i konsultantem na dolnym slasku. Ma gdzies z 10 kola na miesiac i probowal w zeszlym roku poderwac totalnie przecietna dziewczyne z wygladu, ktora pracowala zdajsie w poradni ginekologicznej w recepcji. Zlala go. x ale pewnie mu mina zrzedła bo myślał ze moze mieć każdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam, moją siostrę, tylko facet był naprawdę bogaty a nie to co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko 10 tys? Jakiś nieudacznik z tego lekarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uomo po włosku to człowiek po prostu. A kot w awatarze to moja natura plus umiłowanie tych zwierząt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uomo to też po włosku mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to może ja i mało kobieca jestem :) a kobieta jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
donna donna (język włoski) donna (1.1) wymowa: IPA: wymowa ?/i znaczenia: rzeczownik, rodzaj żeński (1.1) kobieta (1.2) pot. żona; ukochana (1.3) pomoc domowa, gosposia, służąca (1.4) lit. dama, pani (1.5) aktorka, artystka (1.6) donna (tytuł honorowy szlachcianki) (1.7) karc. dama (1.8) szach. królowa (1.9) (w lm) kobiety (z tej samej rodziny, kraju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ma faceta, moze nie lubi szpanerów, moze nie przypadłeś jej do gustu. Kasa to nie wszystko, a nie wierzę, ze księgowy wyciąga z 20-25 kola żeby mówić o sobie "bogaty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam na studiach. Pracowałam w punkcie obslugi Ery (teraz tmobile) i dwa razy byl u mnie taki niemiec, koło 35 lat, kwiaty przyniósł, do restauracji zapraszał ale go zlałam, choć wyglądał na bardzo bogatego. Kasa to nie wszystko, kobiety to nie towar i ich się nie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Ale donna to już jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha frajerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Panuje powszechne przekonanie że dla kobiet u faceta najwazniejsza jest kasa. Jak widać, to tylko powszechne przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie dobry przyklad z tym chirurgiem naczyniowym dlaczego taka dziewczyna z recepcji go olala? czy naprawde dziewczyna z recepcji moze swiadomie wybrac zwiazek z kelnerem, mechanikiem, albo przecietnym doradca klienta z jakiegos sklepu, a nie wspolne zycie z chirurgiem naczyniowym u boku? taki chirurg naczyniowy gwarantuje dobre zarobki, stabilnosc, zycie na wysokim poziomie, ladniejszy dom/mieszkanie, prestiz spoleczny, lepsze geny dla dzieci i wlasnie o to mi chodzi, jak to sie dzieje, ze przecietniara odrzuca kogos takiego, co konkretnie powoduje, ze ona odrzuca kogos w z wyszszej klasy spolecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość idioto. A raczej jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×