Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Zuberg zdaje sobie sprawę z tego że woim facebookowym

Polecane posty

Gość gość

reżimem wspiera biedę? Wszyscy którzy nie lajkujecie nawet najgorszego chłamu wpieracie go w tym a tym samym jesteście współwinni, wiecie o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam się!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już drugi raz w ciągu tego kwartału puszczają film ,,SYBERIADA POLSKA" I co się koorwa zmieniło po tamtych czasach? Polak zawsze był jest i będzie w dupę kopany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fb to cos najlepszego co moze byc, sex, rozmowy, szybkie przeslanie informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam mówie będzie wojna bo wszystko do tego zmierza. Nas już bardziej wycisnąć się nie da więc przyjdą wymordować i zabrać ostatni grosz na pochówek a potem nas do zbiorowej mogiły wrzucą i walcem uklepią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fb to sex- no to żeś przyjebał cegłą teraz. Ludzkość trawi impotencja i depresja nic się nie sprzedaje nawet sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namysłów lej po atomówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
wcale nie będę zaskoczony , gdy się okaże , że Zuberg pomagał na obczyźnie poszukiwanemu listem gończym Kajetanowi Poznańskiemu , który się ukryje w przytulnym miejscu na zboczu góry w Izraelu , jak wiadomo Żydzi sobie zawsze pomagali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam taki sen Najpierw schron potem rozbłysk i nagle ściany przeźroczyste się zrobiły a ludzie zaczęli wychodzić i tylko ten grzyb atomowy ale jakby poza naszą rzeczywistością, gdzieś tam w tle. mówi to komuś coś?... Nikt nie przeżył Ale też nikt nie umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć niektórych już nigdy więcej nie zobaczyłam Co się z nimi stało? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Zuberga już na pewno byś nie zobaczyła bo on swoim serwisem czyni zło, nikomu nie pomaga a jedynie łamie życie tym którzy mu zaufali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żydzi mają takie swoje święto prawo skazywania na śmierć większości kiedy kto grozi im śmiercią w zamian za ocalenie siebie samych jako jednostki-coś w rodzaju wszyscy za jednego ale NIE jeden za wszystkich. Nikt ich za to nie rozlicza to ich odwieczne ŚWIĘTO PRAWO -STĄD TO NARÓD ZDRADZIECKI BO NA ZBRODNI CHODOWANY- niestety takie ich prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*HODOWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może więc Zuberg który ostatnio awansował na piąte miejsce najmożniejszych tego świata uznał że warto poświęcić miliardy by ocalić swoje chore zamarzenie o stworzeniu sztucznej inteligencji i telepatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto inwigiluje ten ma władzę nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak ktoś miał zawsze tylko jedno konto na fb i to w dodatku służące do ,,niczego"to nawet nie zdaje sobie sprawy jakimi Facebook systemami dysponuje. Jakbyście wiedzieli to co ja wiem to byście tam nawet zdjęcia swojej nogi nie umieścili że o prawdziwych danych nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
jak wiadomo , żaden Żyd nie nadaje się do pracy fizycznej, na widok łopaty zadaje pytanie - czy to jest jakaś gitara ? w Polsce Żydzi zdobyli wyśmienite wykształcenie i były na to pieniądze, nie oszczędzali pieniędzy aby się uczyć języków obcych , biznes i wyśmiewanie się z naszej religii był zawsze na pierwszym miejscu , gdy Żyd pokazuje swoje CV PRACODAWCY to Pracodawca aż skomli na widok takiego CV i natychmiast zatrudnia Żyda do pracy za przyzwoite pieniądze , ponieważ Żyd rozmawia swobodnie w trzech językach obcych , takie ma wykształcenie prawnicze albo komornicze, że żaden Polak nie podskoczy , Żydzi są lekarzami, prawnikami, komornikami , wykładowcami itd. zajmują w polskich urzędach najwyższe stanowiska , prokuratorskie również i mają się dobrze na swoich ciepłych posadkach a Polakowi życzą wprost , zdechnij Polaku z głodu i pracuj na mnie za grosze , abyś nie zdechł z głodu Polaku to pracuj za 1850 PLN netto miesięcznie , a co potrafi Żyd oprócz tego, że jest prawnikiem, komornikiem , lekarzem albo biznesmenem , który kupił normalnie działającą firmę za symboliczną złotówkę ? Nie potrafi NIC , tylko oczekuje aby Polak na niego robił za grosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kloszard ale jak przyjdzie co do czego da ci bagnet w dłoń i każe ci zabijać bliźniego swego! Głodem cie weźmie i sposobem. Taka to jest kanalia chciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? Może nie jest tak? Chciwe kanalie które chcą wciąż więcej i więcej i więcej. Szanują tylko tych dzięki którym mogą mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
my Polacy nauczyliśmy się jak odróżnić pejsiastego od prawdziwego Polaka, poza tym , nazwiska tych pejsiastych są takie piękne i polskie jak : Mazowiecki, Kaliski, Wrocławski, Warszawski, Poznański, Wojewódzki albo Powiatowy , pięknie się nazywają , cudowne polskie nazwiska , chacha , a w genach mają zakodowane aby szkodzić każdemu Polakowi , ile pejsiastych PROKURATOR o nazwisku Poznańska/i , Wrocławska/i itd. skazywali prawdziwych Polaków na śmierć przez powieszenie albo na krzesło elektryczne tylko dlatego, że walczyli o Polskę i dla Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak masz rację co szlachetniej brzmiące nazwiska tym większe kanalie za nimi się kryją-to fakt. Sama mam z tym do czynienia na co dzień i wiem jak tacy ludzie odnoszą się do innych. Dokądkolwiek nie przybędą -wykorzystują innych Należą do swoich pierdzielonych elitarnych organizacji w których pławią się w swojej śmierdzącej śmietance. Nigdy nie poznasz ich prawdziwej historii dotyczącej pochodzenia nawet jak opowiesz im swoją do 10 pokolenia wstecz przy brudziu-DOSKONALE WIEM O CZYM PISZESZ KLOSZARDZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie mam się czego wstydzić - jeszcze nikogo nie oszukałam z wyjątkiem obrzydliwie bogatych kalibru Kulczyka,ale na drobniaczki jakieś...także nie liczy się. Chciałam tylko debilom kilku pokazać że się da okradać banki w białych rękawiczkach tylko trzeba wiedzieć jak. No ale Lisienko by tego nie pochwalił Gdybym zayebała parę groszy Mazurowej albo Sobale to by mnie podziwiał ale nie komuś z wyższych sfer !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że jeszcze w 2013 roku z pomocą innych można było kroić banki i parabanki na kasę w bielusieńkich rękawiczkach, tyle że aby zrobić to na imponującą sumę trzeba by było działać wspólnie-a to niemożliwe bo ludzie nie mają za grosz rozumu. Nawet gdybyśmy mieli obdzielić tą kasa wszystkich Mazurów i Sobałów na całym świecie to nici z solidarności zbiorowej. A banki i parabanki to nasza zguba, są niczym baśniowa żona rybaka Izabela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×