Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy związek z "nastolatką" ma sens?

Polecane posty

Gość gość

Poznałem fantastyczną dziewczynę, studiuje, pracuje, jest bardzo niezależna. Bardzo fajna i do tego piękna. Problem w tym, że ma 19 lat. Ja jestem dużo starszy, pracuje, mam dom, mieszkam sam.Jestem 7 lat po rozwodzie, nie mam dzieci. Znajomi są sceptycznie do niej nastawieni, myślą że to kryzys wieku średniego, a ja się zakochałem. Ona mówi od dawna, że mnie kocha. Ale czy w jej wieku można traktować to poważnie? Czy za chwilę jej się znudzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W.przyblizeniu.mozesz określić jaka jest różnica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 34 ona 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaja
A ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 34 ona 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie przetrwa. Nie życzę Ci źle ale takie jest.moje zdanie.za dużą różnica wieków. Nie masz pewności ze nie leci np.na kasę tak zwany sponsoring.jestes mężczyzna po przejściach potrzebujesz stabilizacji spokoju.19latka nie da Ci tego wcześniej czy później stwierdzi fakt ze ona musi się wyszaleć bo jest młoda. Ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest ze mną dla kasy, nawet nic jej ni kupiłem oprócz jakiś kwiatów itd. od czasu spotykania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz czy się z tobą prześpi ... i nic jej nie dawaj .. nie sponsoruj .. jeśli kocha to sie nie zmieni .. a jak dla kasy to bedzie dawała aluzje albo sama odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty tak sadzisz poczekaj jeszcze zobaczysz ze jej chodzi tylko o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaja
Wiem zw takie zwiazki istnieją, ciężko po tych paru słowach ocenic jak jest u was, ja mam przykład przyjaciółki mojej młodszej siostry, facet starszy o 14 lat jak zaczeli ze sobą kręcic ona jeszcze niletni była wszyscy gadali, ale jednak miłosc sie ni dala. Dzis ona ma 23 lata są dwa tata po ślubie maja dziecko i z tego co widac to są szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sypiamy ze sobą już długo. Pomieszkujemy razem, kilka dni u niej, potem jakiś weekend u mnie. Ona jak wpada do mnie, to robi zakupy jeśli chce coś ugotować, kupuje wino itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz czasami się zdarza że kobiety są z nami z miłości ale często dla pieniędzy kiedy kochamy nie dostrzegamy tego problemu, może ona to wyjątek po prostu nie rozpieszczaj jej nie dawaj za dużo kasy nie zapraszaj do restauracji i zobacz jej reakcję. Być może że to wielka miłość z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie czeka az sie oswiadczysz a po slubie wszystko ci zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest cokolwiek powiedzieć bo nikt z nas tego nie widzi.badz ostrożny. ...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaja
Sorki za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchaj ile się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tego się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tego się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co od razu zakladac,ze leci na kase,nonsens :O:O to ze jest ze starszym nijak o tym nie swiadczy. Mogła sie własnie zakochać. Ja sie zakochalam w duzo starszym wcale tez nie musi miec potrzeby wyszalenia sie,to kwestia charakteru a nie wieku. Ja np nie mam takiej potrzeby i czym jestem starsza tym bardziej tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocenianie po wieku jest głupie. Nie powinienes obcych ludzi pytac o to czy ten związek ma sens,bo sam skoro jesteś tak dojrzały powinieneś o tym wiedzieć. No chyba,że nie jesteś dojrzały bo naprawde wiek o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona też nie imprezuje, z tego co wiem nigdy nie imprezowała dużo. Znamy się rok i w tym czasie też nie chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj zawistnych ludzi. Ja mialam 18lat gdy poznalam mojego o 12lat starszego juz meza. Jestesmy ze soba 10 lat i wciaz jest nam ze soba dobrze. Ludzie sa rozni,czasem utrudniaja ale tylko od was zalezy co z wami bedzie. Nam sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
możesz się pobawić tylko się nie zakochuj bo wcześniej czy później cię rzuci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę z autopsji. Mój mąż jest też dużo starszy. I uchodzimy za szczęśliwe małżeństwo. Uchodzimy, bo mnie gnębi rutyna i szukam przygód. Taka prawda. Kocham Go, nie zostawię Go, ale to nie jest to o czym marzę. I on czuje, że dawna milość czy zauroczenie się wypaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×