Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artystyczny nielad

Czym zaslonic balkon?

Polecane posty

Gość artystyczny nielad

dajcie jakies propozycje. Mam zwykle barierki w bloku, z kazdej strony wscibski sasiad, chcialabym sie jakos oslonic, jednak nie wiem czym .......DORADZCIE PLEASE :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj wybor
moze takimi wiklinowymi płotkami- sa tanie i dosc popularne albo jak chcesz od sasiadów duzo zaslonic to moze tradycyjne takie plotki-scianki z drewna (duzo jest w sklepach ogrodniczych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczny nielad
podszyw malo ciekawy :o Co do barierek drewnianych tez o tym myslalam, jednak czekam na inne propozycje, bo mi brak pomyslu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczny nielad
ta wiklina jest fajna :) a gdzie moge ja kupic i ile kosztuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskotka króliczek
masz wielkie pole do popisu w tinie albo przyjaciółce są różne pomysły chodzi mi bardziej o kwiaty ta wyzej ma racje jakiś parawanik a na balkonie może być stolik i krzesla rano siedzenie tam i kawka wspaniale albo mnóstwo doniczek i kwiatów ale to wiąże się z pielęgnacją ja też chce mieć balkon w przyszłości bo na razie mieszkam z rodzicami :P nawet jeżeli to blok .powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczny nielad
Dzieki :) doniczki z kwiatami juz mam, brakuje tylko oslonki na bariery balkonowe, ale ta mata mi sie podoba, tylko GDZIE ja mozna kupic? castorama ? obi? czy w innych miejscach mam szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folie matowe Folie tego typu znajdują zastosowanie tam, gdzie chcemy ograniczyć wgląd w obu kierunkach i utrzymać wysoką przepuszczalność światła słonecznego. Folie matowe zamieniają powierzchnie szklane w półprzeźroczyste lub nieprzeźroczyste, zapewniają prywatność, dyskrecję, komfort pracy oraz stanowią ciekawy element dekoracyjny. http://www.folkos.pl TEL. 792-457-282 Warszawa, Ksiązkowa 7D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podirytowanabardzo
ale mnie ostatnio sasiadka wkurzyla wuchodze sobie na papieroska siadam z kawusia a ta siedzi 2 balkony dalej i sie ciagle na mnie gapi no nie do zniesienia musze tez cos zrobic z tym balkonem bo nawet chwili spokoju czlowiek nie moze miec!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bloki są dla biedaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopodirytowanabardzo
Jak ci tak bardzo przeszkadzają odsłonięte balkony to sobie zasłoń jest wiele różnych sposobów np. folie, rośliny, deski, płótna, taśmy balkonowe... Mu u siebie zamontowaliśmy właśnie taśmy i mamy spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są specjalne naklejki na okno (działa to jak lustro weneckie). Nie wiem jaka jest skuteczność w nocy, ale w ciągu dnia jedyne co zobaczy wścibski sąsiad to swoje odbicie. Co do wypowiedzi o blokach dla biedoty, większej głupoty nie słyszałem. To właśnie nowe bloki i domy są stawiane "okno w okno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podirytowanabardzo
a powiesz mi gdzie moge takie tasmy dostac albo chociaz gdzie o nie pytac??? naklejki na okno tez fajna sprawa musze ja przemyslec ale chyba w nocy efekt jest przeciwny i widac wszystko jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są taśmy thermoplast na pewno w LeroyMerlin można dostać, ale pewnie też w wielu innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś ładne rośliny? :) To bardzo estetyczne rozwiązanie. Myślę, że możesz znaleźć wiele ciekawych okazów w http://www.iglaki.agro.pl/ . Mają spory wybór, kupowałam tam iglaki do ogrodu i jestem w pełni zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na balkon najlepiej nadaje się technorattan, ponieważ jest wytrzymały i nie straszne mu są różne warunki pogodowe. Zobaczcie sobie np. takie przesłonki http://www.decomania.pl/pl/c/Oslony%2C-przeslony%2C-maty/1643 Powinny spełnić swoje zadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taśmy ogrodzeniowe z polipropylenu byle nie te obrzydliwe bambusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mozna dostac takie tasmy? bylam w sklepie to nie wiedzieli o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie byłeś? Sprawdź w castoramie, leroy merlin albo obi tam będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×