Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość molksiazkowyxd

czytacie książki ?? gdzie kupujecie, ile wydajecie ??

Polecane posty

Gość molksiazkowyxd

hej, czy ktoś tu w ogóle czyta książki? Gdzie waszym zdaniem najbardziej opłaca się kupować ?? Ile wydajecie na nie miesięcznie ( o ile w ogole). Wg mnie niestety książki są u nas ciągle dość drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzizak
czytam codziennie, jedną kończę to zaraz zaczynam drugą, kupuje w księgarni, średnio wydaję ok 100 na m-c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzizak
prawda, że książki są za drogie ale ja musze mieć to co przeczytałam, bo książki są dla mnie jak fotografie, lubię do nich wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwetewrre
Czytam(m nie tyle ile bym chciala) ale jesli siegam po ksiazki to kupuje albo na starociach w komisach itd albo pozyczam od siostry bo ma ich mase i podobny gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffgsdgs
kupuje używane na allegro, przeważnie są w bdb stanie i rozsądnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judysssskaa88
ja czytam w miare możliwości, jak tylko czas pozwala, zwłasczcza teraz w wakacje. kupuje zwykle przez neta, można poszukac w panoramie firm takich księgarni internetowych i naprawde duzo taniej wychodzi. No i aukcje oczywiście. ale tez uważam że książki powinny być tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię wypożyczać książek. Wolę mieć tą świadomość, że dana pozycja stoi na półce i zawsze mogę sobie ją otworzyć. Nie kupuję jednak nowych co miesiąc, zwykle co jakiś czas po prostu wykupię całą sagę/serię i do czasu aż nie skończę to nic nie przybywa (chociaż bywają wyjątki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzizak
kocham czytać :) lepsze od netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Wypożyczam kilka w miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja głównie wypożyczam w bibliotece. zbankrutowałabym, gdybym chciała kupić tyle książek, ile jestem w stanie przeczytać ;) sporadycznie jakąś kupię, gdy chcę mieć coś konkretnego, może tak ze 4 książki rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbata Biedronka
od pewnego czasu wykryłem możliwość, ściągania e-booków z chomików, i mam bardzo dużo pozycji na płytach CD, np nieosiągalnych na rynku. "Moja walka" A.H., ściągfnąłem z chomika i wydrukowałem sobie, tez sposób, a sprzedawca na Jarmarku Dominikańskim, chciał tyle, że przysiadłem z wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echo.
ja kupuję na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheishe
glównie biblioteka-bo nie mam juz miejsca na nowe ksiazki. ale mam swoją listę życzeń-i na pewno kiedyś ją dokupie. ebooków zbytnio nie lubie,to nie to samo co szelest kartek. czytam codziennie,około 15 książek w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorszy bo przez
czytam same religijne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę kupować wszystkich, które bym chciała, bo mi mieszkania niedługo zabraknie. Teraz kupuje już tylko bardzo upatrzone. Rzadko kupuję w księgarni, najczęściej na allegro i w różnych dziwnych miejscach, ostatnio kupiłam całą reklamówkę książek w komisie meblowym:), bo ktoś przyniósł tam cały swój księgozbiór, heh, wyjść nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie wypożyczam, ale czasem jest jakaś nowość , której nie ma jeszcze w bibliotekach i wtedy muszę kupić. Uwielbiam książki, to jedyny przypadek, gdzie czasem zaistnieje u mnie żądza posiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echo.
ostatnio wykupuję stephena kinga. Mam juź 7 książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pelno ksiazek
uzywanych, jezeli podacie nazwe i jak bede miała moge odsprzedać i to bardzo tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeklęte Pragnienia - to są właśnie te wyjątki :) Zdarza się, że bardzo zależy mi na jakieś książce więc idę ją kupić i przy okazji wychodzę z torbą innych - ilościowo na to samo wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaak
może nie będę tu reklamować serwisu, to napisze tylko że kupuję głównie w necie, czasem w normalnej księgarni, również wolę własne niż wypożyczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echo.
ja mam pelno ksiazek masz coś stephena kinga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaak
do księgarni chodzę żeby popatrzeć co jest, pooglądać ;), ale upatrzone to już raczej w necie, nie chce mi się chodzić i szukać gdzie będzie, wole zamówić w necie jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pelno ksiazek
zaraz Ci napiszę czy mam, pójdę zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaak
a ile wydaje rożnie, ostatnio głównie naukowe, głupiej prozy nie kupuje, audiobookow też nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbata Biedronka
nie mogę mieć książek wypożyczonych, i dlatego nie należę do żadnej biblioteki, bo bym nie oddawał. Są książki, do których wracam, po kilku latach, np po przeczytaniu do połowy, albo po to by sobie popsuc humor, np "Myśli" Pascala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pelno ksiazek
niestety nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×