Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łubudubułubudu

czytaliście to? ktoś widział?

Polecane posty

Gość łubudubułubudu

niech żyje prezes naszego klubu! niech żyje nam! http://film.onet.pl/0,0,1338659,wiadomosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubułubudu
wow - miało być, że Miś część II niedługo leci. Leci, leci i tyle. ciekawe jaki jest scenariusz? czy ktoś go może już maaaaaaaaaaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Tradycja..
🖐️nie chce sie otworzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubułubudu
a dziś byłam w HIPERMARKIECIE i przeczytałam jeden artykuł i pomyślalałam sobie Boooooooooooooosheeeeeeeeee - takie walnął przemówienie nowy natshelny. o konkubinach zaczoł - no konkubina konkubiną ale wyobrashnię to on ma porufnując nagrodę - chyba jedną z ważniejszych - do KONKUBINY. ale żałość - pomyślałam. i czasopismo odłożyłam - zresztą - i tak uż z 5 lat go nie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Tradycja..
wiem tez,ze ma byc druga czesc Rejsu.Tylko na małym ekranie-jako serial.Wystapia min. Man,Rodowicz i nie pamietam kto jeszcze.Tym bedzie rezyserem-jak dobrze pamietam,a jak zle-- to trudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubułubudu
ps. no - nie wiem czemu się nie otwiera, ale to nie jest link ze scanariuszem :( naczelny kowboj polskiego "filmu" - sir Marcin Prokop. a złota kaczka - to ...KONKUBINA!!! aż nie wiem czy warto iść na tego Misia - KONKUBENTA. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Dyrma
Nie no, prawdziwy Miś nigdy sie juz nie powotrzy.Nie wierze, ze to sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubułubudu
Rodowicz - ona to nigdy nie ustąpi. jest lepsza niż cały komunizm razem wzięty. Boshe - a w niedzielę to jush myślałam, sze oczoplonsu dostałam jak zobaczyłam ...Dynastię znowu. kwitntesencja polskiego kina...Dysnstia poraz dziesiąty w niedzielę w porze największej niemal oglądalności (jednej z lepszych w każdym razie). :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Tradycja..
Dynastia???????serio???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubułubudu
no - Dysnastia. ale głupi jest ten Prokop. gdybym była polską aktorką i gdyby mi przyznano ta Złotą Kaczkę to bym jej normalnie nie odebrała bo powiedziałabym że...nie jestem zaintersowana ...KONKUBINAMI:( a swoją drogą takie czasy, że teraz nikt nikomu uwagi nie zwróci na nic. z drugiej strony NIE WYOBRAŻAM sobie by któryś z dziennikarzy/krytyków, których w tym miesięczniku zawsze szanowałam w jakiś tam sposób napisał coś TAKIEGO. nie wiem. po prostu żenada - chyba napiszę do redakcji list że jeśli złota kaczka - zawsze PRESTIZOWA NAGRODA jest KONKUBINĄ FILMU to on jest największym jego...CIULEM. przysięgam- i ozywiście się pod tym nie podpiszę.:((( ps. albo napiszę że skoro ona jest wierną konkubiną to on jest nowym konkubentem bo naprawdę już gorzej niż żałość z tej pierwszej strony - i ta jego fryzura. naprawdę - nie stać go na fryzjera nawet!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubułubudu
no i co dalej? wątek upadł? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubułubudu
jak jedna posłanka na paradzie gejowskiej powiedziała, że "niech zstąpi duch twój i odnowi oblicze tej ziemi" to musiała gejów rpzeprosić, a on? jemu już wszystko wolno?:( czy ktoś tesh jeszcze poczuł się OBRAŻONY porównywaniem nagrody Złota Kaczka do konkubiny przez Prokopa? Proszę - zbieram podpisy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubułubudu
ps. a czy w ogóle nie uważacie, że należałoby zmienić nazwę tej nagrody na... np. Nagorda im. Heleny Modrzejewskiej a nie żadna złota kaczka? Czy Helena Modrzejewska była czyjąś konkubiną? Gdyby tak - to byłoby to nazwanie uzasadnione bo przeciez kaczki trudno nazywać konkubinami. No nie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubułubudu
ps. chciałam jeszcze napisać że ten Janas cienko dziś wyglądał. A wiecie co - jeszcze coś wam powiem - raz czytałam na necie taką wypowiedź na forum akademickim o tym czy mają sens habilitacje w Polsce. i słuchajcie - jedna już tę habilitację zrobiła właśnie i napisała, że habilitacje ...nie mają sensu. Co za bezsens - zrobić coś i stwierdzić, że tonie miało sensu i w ogóle jest bez sensu. I potem napisała zdanie, które najbradziej zapamiętałam - Rada Szacownych 80 latków powiedziała jej tak - wręczając jej tę habilitację. -No - my pani tę habilitację damy choć - trzeba zaznaczyć to jasno - jest pani zwykłą ...kurwą. No myślałam, że spadnę ze stołka. I co zrobić w takiej sytuacji? Nie odebrać habilitacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×